Č. ZAKÁZKY:
444
Výrobní a skladový areál, pronájem, i po částech
CENA:
od 350,- Kč/m2/rok
OBEC:
Brumov-Bylnice
VLASTNICTVÍ:
osobní
POPIS:
Nově k pronájmu výrobní a skladovací areál v Brumově – Bylnici, k.ú. Svatý Štěpán, okr.Zlín jehož celková plocha činní 12.979 m2.
Aktuálně je k datu pronajata 2. hala (1155m2) - vbiz níže, ostatní prostory jsou k dispozici dalším zájemcům.

Možno řešit i pronájem pouze části areálu (některé samostatné budovy).
Areál tvoří celkem 9 budov, z toho 1 výrobní hala (se zastavěnou plochou 1384 m2) z roku cca 1960 prodělala rekonstrukci střechy, soc.zázemí, kanceláří, oken a topení v roce 2000 stejně jako druhá výrobní hala (1155 m2) cca z roku 1973, kde bylo investováno 3,5 mil Kč. Výrobní objekty mají nyní celkem 5 samostatných plynových kotlů a spotřebu energie tak je možno dobře regulovat a v případě potřeby může mít každý z objektů vlastní měření energií. V roce 2000 byla postavena zaplachtovaná skladovací hala (cca 300 m2) a kompletní sociální zařízení se šatnami. Areál dále tvoří skladové haly (285 a 225 m2) vybavené paletovým systémem regálů, malý sklad (27 m2), dřevostavba (313 m2), trafostanice a kompresorovna s rozvodem vzduchu do výrobních objektů. Objekt má vlastní studnu s vydatným zdrojem pitné vody (skruže 150 cm), u vjezdu do areálu je také možnost napojení na veřejný vodovod. V areálu je umístěna regulační stanice plynu (středotlak) a také vlastní stožárová trafostanice s kapacitou 630 + 80 kVA (rozvody k jednotlivým objektům jsou 230/400V/50Hz). Areál je napojen na vlastní biologickou čističku odpadních vod se dvěma přepadovými septiky.

Více informací
Areál sloužil původně výrobci elektr. kabelů, v roce 1995 byl rekolaudován na šití velkoobjemových vaků a podobných výrobků s celkem 140 zaměstnanci. V současné době je areál bez výrobní činnosti ale v okolí je možno urychleně získat několik desítek kvalitních zaměstnanců. Objekty jsou v dobrém stavu a jejich podlahy snesou i větší pohyb materiálu se zátěží přes 350 kg/m2.
Využití areálu je pro lehkou a střední výrobu, sklady, různé montáže a podobně. Vzhledem k velikosti nádvoří a komunikací není problém zásobování kamiony ani příjezd osobními vozidly. V areálu, který je celý oplocen, jsou dostatečné asfaltové nebo panelové parkovací a manipulační plochy. Dopravní dostupnost je dobrá, cca 2 km od areálu je železniční vlečka, v roce 2010-2012 je plánováno dokončení rychlostní komunikace R34 směrem na Žilinu, která povede v blízkosti areálu a mj. umožní dobré napojení na slovenskou automobilku a zlepší také spojení směrem na Nošovice.
Technické parametry
Další fotodokumentace a cenové podmínky na vyžádání mailem.

Energ. tř. : G
Kliknutím na obrázek v galerii jej mužete zvětšit!

pohled na část areálu

výrobní hala 1

sociální zázemí

topení a TUV

chodba admin. části

část výr. haly 2

pohled na novou halu

jeden ze skladů