Č. ZAKÁZKY:
633
Prostory k podnikání, Luhačovice, pronájem
CENA:
2.200,- Kč/m 2/rok + inkaso
OBEC:
Luhačovice
VLASTNICTVÍ:
osobní
POPIS:
K pronájmu nebytový prostor cca 81 m2, situovaný v přízemí domu, který se nachází poblíž centra Luhačovic. Prostor tvoří 3 samostatné místnosti o výměře cca 19 m2, 13 m2 a 16 m2, přístupné z větší předsíně (22 m2). Z předsíně je rovněž přístup do úklidové komory, na WC a další WC, ve kterém je umístěn plynový kotel a plynový ohřívač teplé vody.
Dům prodělal celkovou rekonstrukci, která byla nákladným řešením dokončena v roce 2009. V celém prostoru mají podlahy praktickou dlažbu a podhledový strop se zabudovaným osvětlením. Při rekonstrukci byly použity kvalitní materiály a práce byly provedeny kvalitně a s velkým vkusem. Prostory mají samostatné měření všech energií.
Prostory se nabízí jako nezařízené s tím, že zde budou ponechány všechny vestavěné a na míru zhotovené prvky. Po dohodě je možno zájemci ponechat část stávajícího zánovního zařízení.
K dispozici v případě potřeby je i sklep o výměře cca 25 m2, který je přístupný po schodišti z předsíně. Parkování pro 3 auta na vlastním pozemku před domem.
V dosahu cca 1000 m je supermarket, škola, školka, vlak, BUS, lékař, pošta a další služby.
Zájem pouze o dlouhodobý pronájem (1 rok a více). Prohlídky možné po předchozí dohodě. Velmi kvalitní nabídka za dobrou cenu (cca 15.000,- Kč/měs).
Vhodné jako reprezentativní sídlo firmy nebo jako kanceláře, školící středisko resp. jako prostory pro lékaře, maséry, kosmetiku, kadeřnictví apod.
Termín uvolnění prostor dohodou do 1-2 měsíců od složení rezervačního poplatku (kauce) ve výši 30.000,- Kč.

Více informací
V případě zájmu je možno nabídnout ještě další prostory ve 2. NP (87 m2) zkolaudované jako byt 2+KK, který je přístupný po samostatném venkovním schodišti. Jedná se o velmi pěkné podkrovní řešení bytu s velkou centrální místností (65 m2), ve které je umístěna kuchyňská linka. Ložnice (10 m2) je přístupná z hlavní místnosti stejně jako koupelna (8 m2) a samostatné WC. Do bytu se vchází přes předsíň (4 m2). Podhledy i podlaha v pokojích jsou dřevěné, v koupelně a na WC je dlažba. V koupelně je umístěn plynový kotel s ohřevem tepla a teplé vody. Byt má samostatné měření všech energií.
Byt se nabízí jako nezařízený s tím, že zde bude k dispozici KL a v případě dohody i několik kusů nábytku.
Tento prostor je možno pronajmout i samostatně.
Cena k jednání : 6.000,- Kč/měs + inkaso.
Technické parametry
Energ. tř. : G
Kliknutím na obrázek v galerii jej mužete zvětšit!

NP v přízemí

NP v přízemí

plynový kotel + TUV

byt v patře

KL v bytě

koupelna v bytě

dispozice 1. NP

dispozice 2. NP