Č. ZAKÁZKY:
695
OV 1+1 Luhačovice, nově zrekonstruovaný, pronájem
CENA:
REZERVACE
OBEC:
Luhačovice
VLASTNICTVÍ:
osobní
POPIS:
Velmi pěkný kompletně zařízený byt, který se nachází v přízemí domu, asi 4 min chůze do lázeňského parku, jihozápadní orientace do klidové zóny (zahrady). Byt o celkové podlahové ploše cca 35 m2 tvoří: pokoj 18,5 m2, kuchyň 8 m2, předsíň 2,5 m2, koupelna s WC 4,5 m2 a sklep cca 1,5 m2, který je vedle bytu.
Byt je po celkové a velmi zdařilé rekonstrukci vč. plastových oken, topení, vyzdění jádra, nových dřevěných podlah (dub), dlažeb, obkladů, podhledů, omítek, obloukových dýhovaných dveří, osvětlení apod.
Byt je k dispozici vč. nové KL, velkého sprchového koutu (120x100) s masážní sprchou, vestavěnou skříní a šatním koutem a také vč. pračky, ledničky s mrazákem, skříňové sestavy, TV, sedačky, 2 válend, jídelního stolu s židlemi, atd. Vše zánovní.
Možnost využívání části zahrady o rozloze cca 30 m2 u domu a také parkovacího stání u domu. Zastávka MHD je cca 100 m od domu, stejně jako obchod s potravinami a restaurace.
Byt bude volný od 1.1. 2016, resp. v případě dohody i dříve. Zájem pouze o dlouhodobý pronájem (min 1 rok).
Cena vč. inkasa pro 1 osobu, za 2. osobu příplatek 200,- Kč/měsíc.

Více informací
Byt je velmi dobře situován neboť se nachází v části Luhačovic – Pražská čtvrť, což je malá část Luhačovic přímo navazující na lázeňský park. Je zde několik desítek domků, vilek a penzionů. Nově je zde také zbudován (v roce 2006) lázeňský komplex se všemi službami, který vznikl spojením 4 pěkných vilek a dostavbou centrální části – viz http://www.miramare.luhacovice.cz/page/69458.lazensky-hotel-vila-antoaneta-luhacovice/ Od bytu je hotel Antoaneta cca 250 m.
Letos na jaře se také dokončila rekonstrukce překrásného objektu Augustiánský dům, který poskytuje také komplex lázeňských služeb na vysoké úrovni – viz http://www.spa-resorts.cz/eng/hotel/augustiansky-dum-642.html

Bytový dům je cca 200 m za hotelem Praha či Augustiánským domem u hlavní cesty směr Pozlovice.

Uživatel bytu tedy může využívat výše uvedené služby a navíc to má kousek do lesa, na přehradu a také jinam na pěkné procházky či na kole do okolní přírody.
Technické parametry
Energ. tř. : G
Kliknutím na obrázek v galerii jej mužete zvětšit!

část kuchyně

část obývacího pokoje

část obývacího pokoje

koupelna se SK a WC

sprchový kout masážní

šatna

dům od Z

pozemek za domem