Č. ZAKÁZKY:
702
Byt 3+1 po rekonstrukci, Zlín, Na Honech II
CENA:
2,390.000
OBEC:
Zlín, Jižní svahy
VLASTNICTVÍ:
osobní
POPIS:
Byt 3+1 jako investice – na pronájem studentům !!!
Byt se nabízí zájemcům s tím, že je pro tento školní rok uzavřena nájemní smlouva jen s 5 studenty (běžný rok se 6 studenty) a to do 31.8. 2019 s měsíčním výnosem 16.700,- Kč (náklady okolo 5.300,- Kč), který bude přenechán novému vlastníkovi po uzavření kupní smlouvy.
Prodávající upřednostňuje prodej bytu formou převodu společnosti s.r.o., která byt vlastní, což je i pro kupujícího daňově výhodnější. V případě klasického prodeje je vyžadováno min 30% hotovosti.
Kompletně zařízený byt 3+1 o celkové výměře 71 m2 je umístěn ve 4/6 podlaží panelového domu na Podlesí, ulice Na Honech II. V bytě byla v roce 2009 provedena kompletní rekonstrukce (zděné jádro se sprchovým koutem, samostatné WC se závěsným klozetem, rozvody elektro, nová KL Koryna, nové dlažby, plastová okna se žaluziemi, koberce, vybaveno nábytkem vč. velké lednice, mikrovlnky a pračky Siemens. Provedeny byly také rozvody internetu vč. WIFI a pevného napojení až 6-ti osob. Kuchyně je přímo přístupná z chodby, do všech pokojů je samostatný vstup z chodby, a to díky sádrokartonové příčce v původním obývacím pokoji. Jeden menší pokoj a pokoj s lodžií (3m2) jsou orientovány na západ, další pokoj a kuchyně na východ. V chodbě jsou 2 vestavné skříně.
Zařízení a vybavení bytu je zahrnuto v ceně částkou 100 tis Kč. Po dohodě je možno 1 velký pokoj vybavit zánovním kancelářským nábytkem ve vlastnictví nabízejícího.
Dům je situován na klidném místě nedaleko univerzity (cca 400 m) s pěkným výhledem.
K bytu patří sklep cca 5 m2.
Byt byl po celou dobu pečlivě udržován a je ve výborném stavu.

Zájemce neplatí žádnou provizi RK !!!!!!

Více informací
Nejsou k dispozici
Technické parametry
Nejsou k dispozici
Kliknutím na obrázek v galerii jej mužete zvětšit!

jídelna

pokoj s lodžií

pokoj 2

pokoj 3

koupelna

WC samostatné

pračka (dohodou)

lednice s mrazákem