Č. ZAKÁZKY:
707
Luxusní byt 4+KK Luhačovice, pěší zóna, prodej
CENA:
Rezervace
OBEC:
Luhacovice - centrum
VLASTNICTVÍ:
osobní
POPIS:
Na prodej mimořádně velký, atypický, dvoupodlažní byt v cihlovém bytovém domě na pěší zóně v Luhačovicích, zkolaudovaném v roce 1999. Byt je situován ve 4. a 5. NP (podkroví) s převládající západní a jižní orientací a s krásným výhledem do klidové zóny. Garážové stání a sklep v suterénu domu jsou dostupné výtahem. Celková užitná plocha tohoto luxusního bytu je 224 m², včetně plochy zimní zahrady s terasou (26 m²), plochy balkónu (6 m²), plochy garážového stání (18 m²) a plochy sklepa (3 m²). Vnitřní obytná podlahová plocha bytu bez venkovních ploch tedy činí 171 m² !!!
Ve spodní části bytu, ve 4. NP (obytná plocha 101 m²) se nachází kuchyně s jídelnou (18 m²) a s přístupem do zimní zahrady, kde její konstrukci tvoří hliník, dvojité sklo a lexan. Z ní je dále vstup na terasu. U kuchyně, ve které je zabudovaná kuchyňská linka Sykora s vestavěnými elektrospotřebiči, je také malá spíž. V jídelně je umístěn barový pult a jídelní stůl s 6 židlemi. Z rozlehlé vstupní haly (22 m²) je kromě kuchyně přístupný také velmi prostorný obývací pokoj (33 m²), který byl nedávno ještě zvětšen o prostor ložnice (17 m²). V pokoji je umístěn krb s krbovou vložkou, jejíž teplo se dá využít i v části podkroví. Z obývacího pokoje i z původní ložnice je přístup na balkon. Místo původní koupelny (8 m²), přístupné z ložnice i vstupní haly, byla v roce 2010 vybudována solná jeskyně včetně působivého osvětlení a přípravy na případnou instalaci klimatizace a audiovizuální techniky. V případě potřeby si může nový majitel obnovit jak původní členění bytu s ložnicí, tak i koupelnu, kde se dá zpět umístit rohová vana, větší sprchový kout, 2 umyvadla i žebříkový radiátor. Z prostoru vstupní haly, kde je umístěn plynový kotel Vaillant s bojlerem, je přístup k vestavěným skříním a na prostorné WC, kde byla vedle sebe umístěna pračka a sušička.
Přes točité schodiště je z haly dostupná také galerie (12 m²) v podkroví, v 5. NP, ze které je přístup do 2 podkrovních pokojů (27 a 24 m²), šatny a do koupelny (4 m2) s masážním sprchovým koutem a s WC. Do výměry podkrovní části bytu (70 m²) není zahrnut krásně provedený, dřevem obložený půdní prostor–herna pro děti (cca 26 m²), který má sníženou výšku valbového stropu. Tento prostor není ani součástí ocenění bytu, resp. jeho ceny za m², stejně tak, jako zateplený půdní prostor nad podkrovím (cca 32 m²), který slouží jako úložný prostor a je přístupný pomocí stahovacích schodů z galerie.
Byt je velmi dobře dispozičně řešen, čímž skýtá mnoho pěkných prostor s praktickým využitím a řešením bydlení včetně kvalitních vestavěných prvků nábytku a zasíťováním TV a datovými přípojkami. Ve všech dřevěných EURO oknech a střešních oknech VELUX jsou vnitřní žaluzie, resp. roletky a síťky proti hmyzu. Stávající vybavení bytu je součástí prodeje.
K bytu přináleží sklep v suterénu a také velké garážové stání, kde mohou parkovat 2 auta. Součástí prodeje je i spoluvlastnický podíl na pozemku pod bytovým domem.
Mimořádně výhodná cenová nabídka (jen 26.7100,- Kč/m², resp. 21.630,- Kč/m² při započtení všech ploch v podkroví !!!) pro tuto exkluzivní lázeňskou lokalitu. Cena zahrnuje náklady spojené s prodejem, tj. právní servis a provizi za zprostředkování, které jdou k tíži prodávajícího.
Byt je vystěhován a je ihned k dispozici. Jeho koupi je možno financovat hypotečním úvěrem.


Více informací
Další fotodokumentace bude zaslána na vyžádání.
Technické parametry
Skutečné celkové provozní náklady vč. veškerých poplatků na energie, správu domu, fond oprav, výtah, osvětlení apod. činí cca 7400,- Kč/měsíc.
Kliknutím na obrázek v galerii jej mužete zvětšit!

vstupní hala

část obývacího pokoje s krbem

část obývacího pokoje

terasa se zimní zahradou

koupelna se SK

herna pro děti 26 m2

Ložnice

Ložnice