Služby + služby zdarma  
  Aktuální nabídka  
  Nabídka dle kategorií
  Pro klienty hledáme
  Zadání poptávky  
  Zadání nabídky  
  Realizace / reference
  Kontakty  
  Home  
Reality, nemovitosti a domy, byty, pozemky.
Příklady realizace větších investic
 
Služby RK jsou (díky dlouholeté znalosti místních podmínek) od zahájení činnosti zaměřeny zejména na lokalitu Luhačovice a realizaci menších i složitějších investičních celků jako je např.:

  1. vytipování vhodné lokality pro novou výstavbu (dům, bytový dům, penzion apod.)
  2. spolupráce s investorem při nové bytové výstavbě spojená s prodejem bytů a pronájmem nových nebytových prostor
  3. spolupráce s budoucím vlastníkem bytu (zajištění provedení požadovaných stavebních úprav, zařízení a vybavení bytu vč. kuchyňské linky apod.)
  4. příprava nových lokalit pro výstavbu RD (výkup pozemků, budování inženýrských sítí, prodej nově zasíťovaných pozemků, výstavba RD
  5. poradenská činnost spojená s výstavbou RD jako je doporučení výběru architekta nebo projektanta, vhodného typu domu, stavební firmy apod.)
  6. možná výstavba RD „na klíč“
Příklady realizace větších investic
Služby jsme poskytli desítkám spokojených klientů od Luhačovic přes celou Evropu, USA, Kanadu až po Austrálii a Nový Zéland a to při prodeji nemovitostí v Luhačovicích a nejbližším okolí. Na vyžádání obdrží zájemce kontakt pro získání referencí na spolupráci s naší RK.


Prodej bytů na pěší zóně v Luhačovicích
Příprava projektu trvala přes 3 roky, v průběhu kterých bylo nutno sladit požadavky původních vlastníků pozemků a investora. RK se podílela na přípravě dispozičního řešení tohoto polyfunkčního domu v souladu s požadavky jednotlivých zájemců a také na vlastní realizaci prodeje bytů stávajícím vlastníkům z různých koutů světa. Do mnoha bytů naše RK také zajišťovala dodávku kuchyní dle požadavku a výběru jejich majitelů.
 

Hotel Krystal, Luhačovice, prodej
Zprostředkování prodeje hotelu v centru Luhačovic, složité řešení zástavy věřitele, předkupního práva, převzetí hotelu, dořešení rekolaudace objektu apod.
 

Sloučení pozemků pro podnikatelský objekt, prodej
RK zajistila jednámím s celkem 10-ti vlastníky a spoluvlastníky možnost výkupu 3 sousedících pozemků v průmyslové zóně na okraji Luhačovic tak, aby následným sloučením pozemků vznikla parcela vhodná pro stavbu komerčního objektu podle požadavku nových vlastníků. Realizace výstavby proběhne v letech 2007-2008.
 

RD 3+1+3 Luhačovice, prodej
Velmi složité a zdlouhavé řešení přes výkup nemovitosti, vyplacení desítek věřitelů původní spolumajitelky, řešení exekucí, spoluvlastnictví, nového bydlení pro předchozí majitele v Luhačovicích a v Ostravě, směna pozemků z důvodu dříve nedořešených sousedských vztahů apod.
 

STAVEBNÍ POZEMKY : lokalita pro 10 RD
V 8/2002 zahájila RK složitá jednání o výkupu pozemků o celkové výměře přes 12000 m2 od celkem 12-ti vlastníků. Do ukončení přípravy lokality pro stavbu 10-ti RD v 9/2005 zajistila naše RK, mimo mnoho jiných, zejména tyto činnosti:
- zpracování zastavovací studie pro celou lokalitu (4/2003)
- ekonomiku celého projektu
- výkup pozemků a složité směny pozemků s několika vlastníky (3-10/2004)
- územní rozhodnutí pro budování všech inženýrských sítí (IS) v 5/2004
- stavební povolení na IS (12/2004)
- výběrové řízení na zhotovitele IS (
- vlastní realizaci IS vč. kolaudace v (5-9/2005)
- prodej vlastních stavebních pozemků vč. spoluvlastnických podílů na společných pozemcích a na IS novým majitelům (2005 - 2006)
- všechny druhy smluv s celým projektem spojených vč. mimořádně složitých budoucích smluv na výkup a prodej pozemků a na budování IS.
 

Stavba penzionu Luhačovice
Nový majitel, který u naší RK koupil starou nemovitost na malém pozemku poblíž centra Luhačovic, se ji na naše doporučení rozhodl zbořit.
Naše RK připravila klientovi několik variant "ekonomické budoucnosti" zamýšleného objektu. Na místě původního domku se nyní buduje nový penzion, který bude dokončen v 9/2006.
 

Bytový dům Luhačovice - centrum
Zrekonstruovaný bytový dům se zahradou, venkovním vyhřívaným bazénem, vhodný jako penzion nebo na dlouhodobý pronájem velmi pěkně a kompletně zařízených 5-ti bytů. Před prodejem byla připravena ekonomická rozvaha vč. návratnosti v několika variantách podle způsobu provozování domu.
 

Polyfunkční domy Luhačovice - pěší zóna
Příprava projektu trvala přes 5 let, v průběhu kterých bylo nutno sladit projekt se záměry města, a mj. vyřešit sousedské vztahy, směny pozemků apod., a to zejména u jednoho ze dvou nových objektů. Před stavbou byla RK zpracována podrobná ekonomické rozvaha, která se později ukázala jako velmi přesná. RK se podílela i na přípravě dispozičního řešení objektů v souladu s požadavky jednotlivých zájemců a také na vlastní realizaci prodeje bytů budoucím vlastníkům z různých koutů světa. Do více než poloviny bytů naše RK také zajišťovala dodávku kuchyní dle požadavku a výběru jejich majitelů.
 

NEMOVITOST: Penzion Luhačovice - centrum
Prodej starého památkově chráněného domu z roku 1903 na rekonstrukci. Dnes velmi pěkný penzion, kde s použitím kvalitních materiálů byla provedena změna dispozice 3 podlaží a byly vytvořeny apartmány a dvoulůžkové pokoje se sociálním zázemím. U penzionu je přístavba, která slouží pro základní stravování a příjemné posezení.
 
 
 
 
Mobil: 606 713 357, E-mail: info(zavinac)jhreal(tecka)cz ,  Návštěv:  , © Webdesign www.taox.cz