Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahamy West End (Grand Bahama)

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy West End (Grand Bahama)


Otázka: Jaké jsou nejlepší pláže v oblasti West End na Grand Bahama Island?
Odpověď: Mezi nejlepší pláže v oblasti West End na Grand Bahama Island patří rekreační oblast Old Bahama Bay, West End Beach a Deadman's Reef.

Otázka: Jaké aktivity jsou k dispozici na Grand Bahama Island?
Odpověď: Na Grand Bahama Island je k dispozici spousta aktivit, jako jsou vodní sporty, rybaření, potápění a šnorchlování, golf, obchodování, kulturní výlety a další.

Otázka: Jaká je nejlepší doba návštěvy West End na Grand Bahama Island?
Odpověď: Nejlepší doba návštěvy West End na Grand Bahama Island je od prosince do dubna, kdy jsou teploty příjemné a minimální srážky.

Otázka: Je nutné mít pro pobyt na Bahamách vízum?
Odpověď: Pokud máte platný pas země, která patří do programů visum waiveru pro turisty (včetně USA, Kanady a Velké Británie), není pro pobyty kratší než 90dnů potřeba vízum. Pokud nesplňujete požadavky pro visum waiver, budete muset získat vízum před cestou.

Otázka: Jaké jsou nejlepší části West End Grand Bahama Island?
Odpověď: Mezi nejlepší části West End Grand Bahama Island patří Old Bahama Bay, West End Village a Port Lucaya Marketplace.

Otázka: Jaká je nejlepší způsob, jak se dostat do West End na Grand Bahama Island?
Odpověď: Můžete dopravit lodí z Fort Lauderdale nebo Miami na Floridě, nebo letecky do letiště Grand Bahama International Airport. Také můžete přijet trajektem nebo lodní dopravou z ostrovů v blízkosti Grand Bahama.

Otázka: Jaká jsou bezpečnostní opatření pro cestování na Bahamy?
Odpověď: Stejně jako v ostatních turistických destinacích po celém světě, je důležité být obezřetný a pozorný k okolnímu prostředí. Většina oblastí na Bahamách jsou bezpečné a turisté zde cestují bez problémů. Vždy je vhodné mít před cestou aktuální informace o situaci v oblasti.


Letenka Bahamy West End (Grand Bahama)


Letenky na Bahamy se staly v posledních letech velmi oblíbenými, a to s dobrým důvodem. Tato tropická destinace nabízí nádherné pláže, průzračné moře a relaxační atmosféru. Jedním z nejčastěji navštěvovaných míst na Bahamách je West End, který se nachází na ostrově Grand Bahama.

West End je malebná rybářská vesnice, která se nachází na západním konci Grand Bahamy. Dříve sloužilo jako významný přístav pro obchod s Kubou a USA, ale teď se stalo oblíbeným turistickým cílem díky svému jedinečnému charakteru a krásnému okolí.

Po příletu na letiště v Freeportu, které se nachází asi hodinu jízdy od West Endu, můžete snadno dostat do vesnice. Mnoho turistů preferuje pronájem automobilu, aby si mohli prohlédnout okolní krásy ostrova Grand Bahama. Cestou z Freeportu na West End budete moci obdivovat nádherné pobřeží, malebné vesnice a zelené laguny.

Jednou z hlavních atrakcí v West Endu je Old Bahama Bay Resort, luxusní letovisko, které nabízí širokou škálu aktivit a služeb pro turisty. Můžete si zde užít relaxaci na pláži, vychutnat si zábavu ve vodním parku nebo prozkoumat podmořský svět při šnorchlování nebo potápění. Toto letovisko je také výchozím bodem pro mnoho výletů po okolí, například na okolní malé ostrovy.

Dalším neodolatelným místem v West Endu je Lucayan National Park, jediný národní park na Bahamách. Tento park je domovem pro jedinečnou přírodní rezervaci, která obsahuje systém jeskyní a podzemní řeky. Turisté si mohou prohlédnout Jeskyně Lucayan, které nabízejí spektakulární pohled na podzemní svět. Ve vnější části parku mohou turisté také prozkoumat mangrovníkové lesy, pobřežní džungli a nádherné pláže.

Vesnice West End je proslulá také svou vynikající kuchyní. Můžete ochutnat místní speciality, jako jsou čerstvé ryby a plody moře, které jsou připravovány ve starobylém stylu Bahamian. Pokud máte chuť po procházce po vesnici, najdete zde také různé obchody se suvenýry a místní trhy, kde si můžete koupit autentické řemeslné výrobky.

Letenka na Bahamy West End je vstupenkou do tropického ráje. Tato malebná vesnice na ostrově Grand Bahama nabízí nádherné pláže, unikátní přírodní památky a skvělou kuchyni. Při návštěvě West Endu si můžete užít autentickou atmosféru Baham a zažít jedinečné dobrodružství.


Počasí Bahamy West End (Grand Bahama)


Bahamy jsou známy jako skvost Karibiku, a to především pro své bílé pláže, tyrkysové vody a tropické podnebí. West End, ležící na Grand Bahamě, je jedním z nejkrásnějších míst, které Bahamy nabízejí. Pokud hledáte ideální destinaci pro dovolenou, která vás zcela unese, West End je pro vás tou pravou volbou.

Počasí v West End je typické pro subtropečné podnebí, s horkými léty a mírnými zimami. Letní teploty se zpravidla pohybují okolo 30 °C, ale vysoká vlhkost může pocitově zvýšit teplotu o několik stupňů. Zimní teploty klesají na příjemných 20 °C a vy můžete poznávat místní krásy v dešti nebo na slunci - to už záleží pouze na vaší vůli.

Většina turistů přijíždí na Bahamas v období od prosince do května, kdy je na ostrovech krásné počasí a teploty se pohybují kolem 25 °C. Podnebí bývá v této době suché a teplo umocňuje pocit luxusu. Pokud ale hledáte méně turisticky exponovanou dobu, nebojte se vyrazit na Bahamy v období od června do listopadu. Během tohoto období ale můžete zažít i nějaký ten tropický déšť.

Dešťové období na Bahamách trvá přibližně od května do října, což může ovlivnit outdoorové aktivity jako potápění nebo šnorchlování. Nicméně, pro ty, kdo chtějí jen relaxovat na pláži, je dešťové období skvělou volbou, protože hojně srážek je právě v období mnoha akcí a festivalů, a tak můžete zažít celou řadu kulturních zážitků.

Pokud se chystáte na Bahamy, určitě si nenechte ujít charakteristiky počasí v West End. Nezapomeňte na krém na slunce a deštník a připravte se na jedno z nejkrásnějších míst, jaké Karibik nabízí.


Dovolená Bahamy West End (Grand Bahama)


Bahamy jsou skvělou destinací pro ty, kteří hledají krásné pláže, slunce a nezapomenutelné zážitky. Pokud se rozhodnete navštívit Bahamy, neváhejte oslovit West End (Grand Bahama) - malé městečko, které nabízí mnoho zajímavostí.

V West End se nachází dlouhá a písečná pláž, obklopená krásnými palmami. Tato pláž je velmi oblíbená pro turisty, kteří si zde mohou užít koupání, opalování nebo různé vodní sporty jako například windsurfing nebo kajak. Kromě toho se zde nachází mnoho restaurací a barů s výhledem na moře, kde si můžete vychutnat místní speciality.

Další atrakcí v West End jsou překrásné korálové útesy a báječný podmořský život. Pro turisty jsou zde vhodné různé vodní aktivity, jako například potápění nebo šnorchlování. Můžete si zde prohlédnout různé druhy ryb, korálů, delfínů a dalších vodních živočichů.

Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, pak doporučujeme vyjet v autě do zdejších lesů, které jsou domovem různých druhů přírody. Můžete se v nich projet na motorce, čtyřkolce nebo dokonce na koni. Zdejší pralesy jsou také populárním místem pro takzvané "zavěšené lanovky", což je adrenalinový zážitek, který vám zabere dech.

Pro ty, kteří si chtějí užít místní kulturu, pak se doporučuje navštívit místní tržiště, kde se prodávají místní suvenýry jako jsou například různé druhy koření, dřevěné masky a různé druhy ručně vyrobených šperků.

V neposlední řadě se musíme zmínit o návštěvě místních přístavů, kde máte možnost si prohlédnout mnoho různých lodí a jachet i ostrovů okolí. Některé lodě dokonce nabízejí taky projížďky okolo ostrova.

Všechny tyto aktivity jsou samozřejmě provázeny skvělým místním jídlem a pitím, které rozhodně stojí za ochutnání. Takže pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou v Karibiku, neváhejte navštívit West End na Bahamách - nejsou to jen nejslavnější písně Kapitána Nema, ale především skutečný ráj na zemi!


Ubytování Bahamy West End (Grand Bahama)


Bahamy jsou jednou z nejexotičtějších turistických destinací na světě s nádhernými plážemi, palmami a modrou vodou. West End na Grand Bahama Island je jedním z turistických hotspotů, které nabízí nezapomenutelný zážitek.

Nachází se na nejzápadnějším bodě ostrova Grand Bahama a je nejvýznamnějším přístavem na ostrově. West End je rybářská osada s několika restauracemi, obchody a více než 40km pláží. Díky odlehlosti je zde klid a ticho, jako málo kde jinde na světě.

Ubytování v West End na Grand Bahama Island má mnoho podob. Od luxusních resortů a hotelů až po vlastní domy a apartmány ke stavbě. Většina turistů si pronajímá prázdninové byty, které nabízejí vysokou úroveň pohodlí a soukromí. Pokud toužíte po klidnějším pobytu jen s vaší rodinou, pronájem apartmánu nebo chaty by mohl být tou nejlepší možností.

Přestože je pobyt v Bahamách zábavný, není to levná záležitost. Ubytování v West End může být o něco dražší než na jiných místech ostrova, ale nabízí mnoho výhod. Například zdejší resorty a hotely jsou mnohem lépe vybavené a mají množství zábavních aktivit jako jsou bazény, plážový volejbal, windsurfing atd.

O zábavu se v West End rozhodně nemusíte bát, protože mnoho restaurací a barů nabízí fantastické koktejly, místní speciality a živou hudbu. Pokud hledáte trochu akce, můžete se vydat na rybářské výlety nebo si půjčit kajak nebo kanoistiku a prozkoumat okolí na vlastní pěst.

Zdejší pláže jsou nesporným lákadlem. Ty se rozkládají na jih od přístavu, a nabízejí mnoho možností jak strávit několik hodin relaxem na slunci. Můžete si pronajmout slunečník a lehátko, nebo si nechat postavit naprosto soukromé místo, jen pro vás a vaši rodinu.

V zimě, zejména v prosinci, se můžete těšit na nádhernou sezónu, kdy se na plážích pořádají nejrůznější slavnosti a oslavy.

West End na Grand Bahama Island je tedy vynikajícím místem pro ty, kteří hledají klid a ticho, ale zároveň chtějí užít si všech turistických aktivit. Ubytování zde může být o něco dražší, ale stojí to za to a nabízí nezapomenutelný zážitek z pobytu na Bahamách.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky