Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay

Dovolená Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay


Egypt je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací na světě a najdete zde mnoho krásných letovisek. Jedním z nich je Sharm El Sheikh, které se nachází na jihu Sinajského poloostrova a je známé svými fantastickými plážemi a úchvatným podmořským světem. V rámci Sharm El Sheikh stojí za to navštívit také oblast Nabq Bay, která nabízí klidnější a pohodovější prostředí než centrum Sharm El Sheikh.

Nabq Bay se nachází asi 20 kilometrů severovýchodně od centra Sharm El Sheikh a je jedním z nejluxusnějších a moderně vybavených letovisek v regionu. Je známý svou nádhernou pláží s jemným pískem a teplým tyrkysovým mořem. Zdejší vody jsou ideální pro potápění a šnorchlování, protože jsou bohaté na korály a pestrobarevné ryby. Místní potápěčské a šnorchlovací centra nabízejí vybavení a kurzy pro všechny úrovně dovedností, takže si můžete užít nezapomenutelné podmořské dobrodružství.

Pokud si chcete odpočinout a relaxovat, můžete si najmout lehátka a slunečníky na pláži, kde se můžete opalovat a vychutnávat slunce. Místní pláže jsou dobře udržované a čisté, což zajišťuje dokonalou atmosféru pro odpočinek a lenošení. Krystalicky čisté vody jsou také ideální pro různé vodní sporty, jako je windsurfing, kajak nebo paddleboarding.

Nabq Bay je také známý pro své nákupní možnosti. V jednom z místních obchodů můžete zakoupit tradiční egyptské suvenýry a umělecké řemesla, jako jsou šperky vyrobené z drahých a pološperků, keramiku, koření a vonné oleje. Nebudete mít problém najít perfektní dárek pro své blízké nebo si odnést úžasné vzpomínky na svou dovolenou.

Navštívit Nabq Bay je také skvělou příležitostí pro objevování místního životního stylu a kultury. Můžete se projít po okolí a navštívit tradiční egyptské vesnice, kde se budete moci seznámit s místními obyvateli a jejich zvyky. Také si můžete zajít do restaurací a ochutnat místní kuchyni, která je bohatá na přírodní suroviny a exotické koření.

Pokud plánujete dovolenou v Egyptě, určitě zvažte návštěvu Sharm El Sheikh a Nabq Bay. Tento malebný kus ráje nabízí všechno, co si jen můžete přát - od nádherných pláží a podmořského života po zážitky z cestování a poznávání místní kultury. Nechte se unést krásou a exotikou tohoto fantastického egyptského letoviska.


Ubytování Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay


Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay je krásné místo k relaxaci a odpočinku. Nabq Bay je půvabný záliv, který se nachází v blízkosti letiště Sharm El Sheikh v jihozápadní části poloostrova Sinai.

V oblasti Nabq Bay najdete řadu luxusních resortů a hotelů, které nabízejí kompletní zážitek z pobytu v Egyptě. Tyto hotely mají k dispozici nejen pokoje a apartmány, ale také bazény, restaurace, bary, spa a mnoho dalšího.

Jedním z nejlepších ubytování v této oblasti je čtyřhvězdičkový hotel Tropitel Waves Nabq Bay. Pokoje jsou vkusně zařízeny a jsou vybaveny moderním nábytkem a pohodlnými postelemi. Každý pokoj má také balkón nebo terasu s výhledem na krásné zálivy. Hotel disponuje také několika bazény a místem pro relaxaci, kde si můžete užít sluneční paprsky a pohodlí.

Kromě hotelu Tropitel Waves nabízí oblast Nabq Bay i mnoho dalších hotelů, jako je nabízí hotel Beach Albatros Resort, který je v první řadě u pláže a nabízí bazén, lázně a 24-hodinovou all-inclusive službu. Ocean Club Hotel nabízí apartmány, zahrady a venkovní bazén, kde si budete moci vychutnat krásný výhled na okolní hory.

Pro sportovní nadšence je zde řada také aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, plavání s delfíny a mnoho dalšího. Pokud jste vášnivý cyklista a rádi cestujete, Sharm El Sheikh Nabq Bay nabízí mnoho cyklostezek, které vedou k úchvatným výhledům na okolní krajinu.

Ke svému ubytování v Nabq Bay se můžete dostat rychle a snadno z letiště Sharm El Sheikh, kde je mnoho dopravních služeb, jako jsou taxíky nebo pronájem aut. Některé hotely nabízejí také transfer od letiště.

Pokud hledáte ideální místo k odpočinku a relaxaci, Nabq Bay v Egyptě je pro vás to pravé místo. Krásné hotely, pláže, bazény, restaurace a bary vám nabídnou kompletní zážitek. Navštivte Sharm El Sheikh Nabq Bay a užijte si krásnou dovolenou zaslouženého odpočinku.


Počasí Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay


Egypt patří mezi oblíbená turistická místa, kde můžeš vychutnat nejen krásné pláže a koupání v Rudém moři, ale také historické památky a úžasnou atmosféru orientu. Mezi nejoblíbenější egyptská letoviska patří i Sharm El Sheikh a oblast Nabq Bay.

Pokud plánuješ návštěvu Sharm El Sheikh a Nabq Bay, je dobré vědět, jaké počasí tě tam čeká. Egypt má suché a horké klima, přičemž nejníže jsou teploty v prosinci a leden a nejvýše v červenci a srpnu. V Nabq Bay jsou teploty obvykle o něco nižší, než v Sharm El Sheikh, a to díky větru, který fuká z moře.

V období mezi listopadem a březnem jsou v oblasti Sharm El Sheikh a Nabq Bay teploty mnohem příjemnější, kolem 20 až 25 °C. Na plážích a v moři se tak můžeš opalovat a koupat se bez umělého horka. Teploty se začínají zvyšovat v dubnu, kdy už bývá přes 30 °C a červenec a srpen patří k nejteplejším měsícům s průměrnou teplotou přes 35 °C.

Nebezpečí hrozí během vichřic, které v této oblasti vyskytují většinou v létě. Ty se vyskytují nejčastěji v červnu a v srpnu a mohou být velmi silné – odvání například slunečník nebo vám mohou pouštět písek do očí. Pokud se budete chtít vydat na výlet do pouště, dbejte na opatrnost a nejezděte s příliš vzdálenými cíli.

Celkově platí, že pokud chcete užít si plážové dovolené bez moc velkého horka, vyrazte na jaře nebo na podzim. Pokud vám naopak nevadí vysoké teploty, zvolte si dovolenou v létě.

Sharm El Sheikh a Nabq Bay jsou krásným místem, kde si můžete užít nejen slunce a koupání v moři, ale také úžasné podmořské světy. Pokud budeš mít štěstí, uvidíš třeba řady úchvatných korálů nebo spoustu pestrobarevných rybek. V takovém případě bude vaše dovolená nezapomenutelným zážitkem.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay


1. Kam se v Sharm El Sheikh Nabq Bay podívat?
V Nabq Bay se můžete podívat na ochranářskou stanici, na souk, na pláž Naama Bay nebo na potápění v oblasti Ras Mohamed.

2. Kolik stojí taxi z letiště do Nabq Bay?
Cena taxi z letiště do Nabq Bay se pohybuje kolem 20 - 25 USD.

3. Je potřeba si s sebou vzít egyptské měny?
Ano, doporučuje se mít při sobě egyptské měny, zejména pokud se budete chtít občerstvit na místních trzích nebo v obchodech.

4. Jaké jsou v Nabq Bay teploty během roku?
Teploty se pohybují od 20 °C v zimě až po 40 °C v létě.

5. Lze si v Nabq Bay půjčit auto?
Ano, v oblasti Nabq Bay je možné si pronajmout auto u místních autopůjčoven.

6. Jaké jsou nejlepší aktivity v Nabq Bay?
V Nabq Bay můžete plavat s delfíny, potápět se, koupit tradiční suvenýry na trzích nebo navštívit některou z místních restaurací s orientálními specialitami.

7. Je bezpečné cestovat do Egypta?
Přestože v Egyptě existuje celá řada bezpečnostních rizik, turistické oblasti jako je Sharm El Sheikh Nabq Bay jsou většinou bezpečné a lze je bez problémů navštívit. Při cestování v Egyptě je však vždy třeba být obezřetný a dodržovat základní bezpečnostní opatření.


Letenka Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay


Egypt je jednou z nejkrásnějších zemí na světě. Země pyramid, rozmanité kuchyně a úžasných pláží. Pokud toužíte po dovolené, kde budete mít spojeny památky a krásné moře, určitě byste měli navštívit Sharm El Sheikh v oblasti Nabq Bay.

Sharm El Sheikh je populární turistické místo v jižním Egyptě. Nabq Bay patří k nejkrásnějším a nejdivočejším plážím v této oblasti a řadí se tak k jedné z nejoblíbenějších lokalit pro pobyt turistů.

Nabq Bay má písečné pláže a korálový útes, který je oblíbený mezi potápěči a šnorchlaři. Můžete si pronajmout potápěčské vybavení a objevovat krasoty hlubin. Pokud se rozhodnete pro šnorchlování, tak uvidíte spoustu barevných ryb a úchvatné křišťálově čisté vody.

Závodnější duše si mohou vyzkoušet například windsurfing. Pokud máte rádi golfové hřiště, během svého pobytu neváhejte navštívit Monte Carlo Golf Club a mít tak nádherný výhled na moře.

Kromě pláže a vodních aktivit má Sharm El Sheikh mnoho k vidění. Podívejte se na památky jako je moskev Al Mustafa a kostel svatého Kateřiny. Můžete si také zajet na výlet k pouště, nejlépe na výlet řízený Vámi zkušeným průvodcem.

Hotely v oblasti Nabq Bay jsou vhodné pro různé typy cestovatelů - od rodin s dětmi až po páry, ale také pro nejednohodinové delegáty a firemní semináře. A pokud chcete udělat radost své rodině, zajděte do tamního akvaria, kde se setkáte s delfíny a mnoha dalšími druhy vodních tvorů.

Egypt Sharm El Sheikh Nabq Bay je skvělou volbou pro vaši dovolenou, kde si nejen užijete krásné moře, ale také poznáte neuvěřitelnou historii této země. Rezervujte si letenku a užívejte si nádherných pláží ve stínu korálů, nebo si odpočiňte u bazénu svého hotelu a užívejte si slunce a pohodu.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky