Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Estonsko Kilingi-Nõmme

Ubytování Estonsko Kilingi-Nõmme


Estonsko Kilingi-Nõmme je malé město v jihozápadní části Estonska, které se nachází v regionu Pärnumaa. Ačkoli toto město není tak velké jako jiná místa v Estonsku, nabízí mnoho zajímavých míst a zážitků, které stojí za návštěvu. Kromě toho, nabízí také různé možnosti ubytování pro turisty.

Hotel Kilingi-Nõmme

Hotel Kilingi-Nõmme je největší hotel v Kilingi-Nõmme. Je to moderní hotel s 43 pokoji a pěkně zařízenými úkryty v přírodě. Hotel má také krásnou sauna, fitness centrum a venkovní bazén, což je skvělý způsob, jak si odpočinout a uvolnit se.

Hotel Kivilinna

Hotel Kivilinna se nachází uprostřed Kilingi-Nõmme a nabízí svým hostům skvělé ubytování za přijatelnou cenu. Veškeré pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem a splňují veškeré standardy moderního ubytování. Tento hotel je také vybaven konferenčním centrem a saunou.

Käbi Külalistemaja

Käbi Külalistemaja je rodinné ubytování, které se nachází v blízkosti města Kilingi-Nõmme. Nabízí krásné pokoje s rustikálním nábytkem a krásným výhledem na lesy. Hosté mohou využít grilování, a také zahrady, kde se mohou relaxovat a užít si klidný pobyt.

Villa Nõmm

Villa Nõmm je perfektní volbou pro rodiny a skupiny, kteří chtějí být blízko přírody a užívat si klidného prostředí. Villa Nõmm nabízí velkou zahradu a venkovní terasu, kde se hosté mohou relaxovat a užívat si krásný výhled na okolní přírodu. Vila je velmi prostorná, má velkou kuchyni a moderně zařízené pokoje.

Celkově, Kilingi-Nõmme nabízí mnoho možností ubytování pro turisty. Bez ohledu na to, zda hledáte luxusní hotel nebo komfortní rodinné ubytování, určitě si najdete to, co odpovídá vašim představám. Navíc, Kilingi-Nõmme je skvělou základnou pro turisty, kteří chtějí objevovat mnoho zajímavých míst v této oblasti Estonska, jako je například přírodní park Soomaa.


Nejčastější dotazy a odpovědi Estonsko Kilingi-Nõmme


1) Jak se dostat z Tallinnu do Kilingi-Nõmme?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat z Tallinnu do Kilingi-Nõmme, je vzít autobus. Autobusy jezdí pravidelně a cesta trvá zhruba 2 hodiny.

2) Kolik stojí lístek na autobus do Kilingi-Nõmme?
Odpověď: Cena lístků na autobus do Kilingi-Nõmme se liší v závislosti na čase cesty a typu jízdného. Orientačně se pohybuje kolem 10-15 eur.

3) Kde se nachází nejblíže letiště k Kilingi-Nõmme?
Odpověď: Nejbližší letiště k Kilingi-Nõmme je Letiště Tartu, které je vzdáleno zhruba 85 km. Z Tartu lze do Kilingi-Nõmme pokračovat vlakem nebo autobusem.

4) Co je vhodné navštívit ve městě Kilingi-Nõmme?
Odpověď: V Kilingi-Nõmme se nachází několik zajímavých míst k navštívení, jako je Kilingi-Nõmme Múzeum, park Penuja nebo vyhlídková věž Valgeranna. Tento region je také ideální pro pěší turistiku a procházky v přírodě.

5) Kde se dá nejlépe ubytovat v Kilingi-Nõmme?
Odpověď: V Kilingi-Nõmme se nachází několik možností ubytování, včetně penzionů a hotelů. Nejlepší je se ubytovat poblíž centra města, abyste měli snadný přístup ke všem zajímavým místům.

6) Jaké jsou možnosti dopravy v Kilingi-Nõmme?
Odpověď: V Kilingi-Nõmme jsou k dispozici autobusové linky, které vás dovezejí do okolních měst a obcí. Pokud preferujete vlastní dopravu, můžete si pronajmout auto nebo si vzít taxík, který je k dispozici v centru města.

Tyto otázky a odpovědi vás snad dobře provedou při cestě do Kilingi-Nõmme v Estonsku. Přejeme vám příjemný pobyt!


Dovolená Estonsko Kilingi-Nõmme


Kilingi-Nõmme je malé město nacházející se v jižní části Estonska. Leží v nádherném kraji a je ideálním místem pro klidnou a relaxační dovolenou v přírodě.

Jednou z největších předností Kilingi-Nõmme je jeho poloha. Nachází se pouhých 32 kilometrů od břehu Baltského moře, což umožňuje návštěvníkům plánovat výlety na pláže a užívat si sluncem zalitého relaxu. Navštívit můžete třeba oblíbenou pláž Maasi, která je vzdálena jen několik minut jízdy od Kilingi-Nõmme. Odtud se můžete projít podél pobřeží, obdivovat písečné duny a vdechovat osvěžující mořský vzduch.

Návštěva Kilingi-Nõmme je dokonalou příležitostí pro milovníky přírody. Město je obklopeno krásnými lesy a skalkami, které vám poskytnou nezapomenutelné zážitky z turistiky či cyklistiky. V blízkosti města také leží spousta jezer, ve kterých se můžete osvěžit a zaplavat si. V letních měsících si můžete vyzkoušet i rybaření, což je populární aktivita v této oblasti.

Důležitou součástí Kilingi-Nõmme je jeho historie. Město má bohatou kulturní a historickou dědictví. Nejvýznamnější pamětihodností je zdejší kostel, který stojí na náměstí. Kostel byl postaven v roce 1863 a je velmi oblíbeným turistickým cílem. Kromě toho si můžete prohlédnout i další historické budovy a památky v centru města.

Pokud jste dovolenou strávili v Kilingi-Nõmme a chcete něco poznat z okolí, měli byste navštívit města Pärnu a Tartu. Pärnu se nachází jen 47 kilometrů od Kilingi-Nõmme a je známé svými krásnými plážemi a lázeňskými domy. Tartu je největším univerzitním městem v Estonsku a nabízí bohatou kulturní a historickou scénu.

Celkově lze tedy říci, že Kilingi-Nõmme je ideálním místem pro strávení dovolené v Estonsku. Pokud toužíte po klidu, krásné přírodě a historii, nenajdete lepší místo. Ať už se rozhodnete pro relaxaci na pláži, prozkoumání lesů nebo objevování místní kultury, Kilingi-Nõmme vám nabídne to vše a mnohem více.


Počasí Estonsko Kilingi-Nõmme


Kilingi-Nõmme je malé město ve střední části Estonska, které se nachází v kraji Pärnumaa. Jeho poloha v blízkosti Pärnu a jeho přírodního parku, dělá z Kilingi-Nõmme atraktivní cíl pro turisty, kteří hledají pohodlné a klidné místo na dovolenou.

Pokud jde o počasí, Kilingi-Nõmme má mírné kontinentální klima s převládajícími vlivy baltského moře. Letní měsíce jsou obvykle teplé, s průměrnými teplotami dosahujícími až 20-25 °C. Někdy se však mohou vyskytnout dny s teplotami nad 30 °C, zejména v červenci a srpnu. Tyto vyšší teploty vytvářejí ideální podmínky pro relaxaci a aktivní outdoorové aktivity.

Zimní měsíce v Kilingi-Nõmme jsou o něco chladnější, s průměrnými teplotami kolem -5 až 0 °C. Sníh je v této oblasti běžný, a tak se můžete těšit na krásné zimní scenérie a možnost lyžování nebo jiných zimních sportů. Vzhledem k tomu, že Kilingi-Nõmme leží v lesnaté oblasti, vytváří to také ideální podmínky pro romantické procházky v přírodě a únik od ruchu města.

V průběhu roku se v Kilingi-Nõmme vyskytuje relativně dost srážek, což je způsobeno blízkostí baltského moře. Nejvíce srážek padá v létě a na podzim, kdy je také vyšší pravděpodobnost bouřek. Nicméně, déšť a bouřky obvykle netrvají dlouho a poskytují vhodné podmínky pro růst bujných zahrad a lesů, které jsou typické pro tento region Estonska.

Když navštívíte Kilingi-Nõmme, měli byste si vzít do batohu vhodné oblečení pro různé počasí. Je dobré se vybavit lehkým oblečením a opalovacím krémem, abyste se ochránili před slunečním zářením v létě. V zimě byste měli zabalit teplé oblečení, rukavice a čepici.

Vzhledem k tomu, že počasí v Kilingi-Nõmme je v průběhu roku poměrně stabilní, můžete si být jisti, že si při návštěvě tohoto krásného místa užijete bez ohledu na roční období. Takže se nechte překvapit krásnou přírodou a pohostinností místních obyvatel a přijďte objevit toto malebné estonské město.


Letenka Estonsko Kilingi-Nõmme


Letenka na Estonsko: Objevte malebné město Kilingi-Nõmme

Estonsko, známé svou bohatou historií, nádhernou přírodou a malebnými městy, je turistickou destinací, kterou stojí za to navštívit. Jedním z těchto skrytých klenotů je město Kilingi-Nõmme. Pokud plánujete cestu do Estonska, nezapomeňte zahrnout Kilingi-Nõmme do svého itineráře. A s letenkou na toto místo se snadno a pohodlně dostanete do tohoto kouzelného města.

Kilingi-Nõmme je malé město, které se nachází na jihozápadě Estonska. S jeho bohatou historií, úžasnou architekturou a blízkostí krásné přírody se stává neodolatelným pro turisty. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají klid a odpočinek daleko od rušného městského života.

Když dorazíte do Kilingi-Nõmme, nezapomeňte navštívit jeho hlavní atrakce. V centru města najdete nádherný park s jezerem, který je dokonalým místem pro procházky a pikniky. Pro milovníky historie je nezapomenutelnou zastávkou středověký hrad, který stojí na kopci nad městem. Na vrcholu hradu budete odměněni nádherným výhledem na okolní krajinu.

Pro ty, kteří mají rádi adrenalin, Kilingi-Nõmme nabízí různé outdoorové aktivity. Například můžete si pronajmout kolo a projet se po okolních cyklostezkách. Nebo si vezměte s sebou boty na turistiku a vydejte se na některou z okolních tras. Uvidíte úchvatné vodopády, horská jezera a překonáte výzvy strmých stezek.

Kilingi-Nõmme je také známé svými léčebnými lázněmi a wellness centry. Po náročném dni plném objevování je toto místo ideální pro relaxaci a opečování. Užijte si masáže, sauny a lázně, které budou posilovat vaše tělo a duši.

Díky snadné dostupnosti letenkou na Kilingi-Nõmme bude váš pobyt v Estonsku jednoduchý a pohodlný. Můžete využít mezinárodní letiště v Tallinnu, které je dobře spojeno s různými evropskými destinacemi. Z letiště můžete snadno najít dopravu do Kilingi-Nõmme.

Takže pokud toužíte po odpočinku v malebném prostředí s bohatou historií a blízkostí nádherné přírody, je Kilingi-Nõmme tím pravým místem pro vás. Nenechte si ujít příležitost navštívit toto kouzelné estonské město a získejte svou letenku na Kilingi-Nõmme již dnes.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky