Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Island Blue Lagoon

Dovolená Island Blue Lagoon


Island Blue Lagoon je jedno z nejpopulárnějších míst na Islandu, které každý rok navštíví desítky tisíc turistů. Jedná se o termální jezero, které se nachází v jihozápadní části ostrova, v blízkosti letiště Keflavík.

Jezero je obklopené výběžky horského masívu Smátýskjökull, což zajišťuje neuvěřitelně malebné prostředí a možnost pozorovat krásnou přírodu. Když se připlavete k plovoucímu baru na střed jezera, budete moci ochutnat vynikající místní pivo nebo se kochat krásou okolí.

Island Blue Lagoon je například ideální pro rodiny s dětmi, protože zde najdete spoustu aktivit, které je rozptýlí a zábaví. Můžete si zde třeba půjčit kajak nebo surfovou prkno, zahrát si beach volleybal nebo vydat se na procházku podél břehu jezera.

Pokud jste milovníky wellness, Island Blue Lagoon je pro vás tím pravým místem. Budete mít možnost vyzkoušet saunu, jacuzzi nebo thajskou masáž, které vám dokonale uvolní tělo a mysl.

Jednou z nejvýraznějších vlastností Island Blue Lagoon je jeho minerální voda. Ta je přirozeně bohatá na síru a další stopové prvky, které jsou velmi prospěšné pro naše tělo. Podle odborníků má pravidelné koupání v této vodě pozitivní vliv na kůži, dýchací cesty a imunitu.

Celkově lze tedy říci, že Island Blue Lagoon je jedno z nejpůsobivějších míst na Islandu, které stojí za to navštívit. Využít zde můžete spoustu aktivit, odpočinout si a zároveň si dopřát vynikající wellness zážitky. Pokud hledáte kombinaci krásné přírody, zábavy a relaxace, Island Blue Lagoon je ideální volbou pro vás.


Nejčastější dotazy a odpovědi Island Blue Lagoon


1. Jak se dostat do Blue Lagoon?
Odpověď: Blue Lagoon se nachází asi 50 km od Reykjavíku a 20 km od mezinárodního letiště Keflavík. Je možné se sem dostat autem, autobusem nebo taxíkem.

2. Jaká je cena vstupného do Blue Lagoon?
Odpověď: Cena vstupného do Blue Lagoon se liší v závislosti na sezóně a době vstupu. Doporučujeme rezervovat si vstupenky předem prostřednictvím oficiálních webových stránek.

3. Co je zahrnuto v ceně vstupného?
Odpověď: V ceně vstupného je zahrnuto vstup do lázní, použití ručníku, šatny a šatní skříňky.

4. Jak dlouho je doporučený pobyt v Blue Lagoon?
Odpověď: Doporučuje se strávit zde alespoň 2-3 hodiny, abyste si plně užili relaxaci a léčivé účinky minerální vody.

5. Je potřeba si rezervovat vstupenku dopředu?
Odpověď: Ano, rezervace vstupenky dopředu je silně doporučována, zejména v letních měsících, kdyže je Blue Lagoon vyhledávanou turistickou atrakcí.

6. Může se Blue Lagoon navštěvovat i v zimě?
Odpověď: Ano, Blue Lagoon je otevřený po celý rok a můžete si jej užít i v zimním období. Je to dokonce oblíbená aktivita v chladných měsících.

7. Můžu si koupit lístek na vstup do Blue Lagoon na místě?
Odpověď: Pokud na místě nejsou vyprodané vstupenky, je možné si je zakoupit přímo na pokladně. Nicméně je lepší rezervovat si je dopředu, abyste si zajistili své místo.

8. Je vhodné Blue Lagoon navštívit s dětmi?
Odpověď: Ano, Blue Lagoon je vhodný i pro rodiny s dětmi. Je třeba ale dodržovat pravidla lázní a důkladně střežit děti.

9. Je možné si pronajmout plavky v Blue Lagoon, pokud jsem je zapomněl?
Odpověď: Ano, je možné si pronajmout plavky v Blue Lagoon, pokud jste je zapomněli. Můžete si je zakoupit v obchodě u vstupu.

10. Jaká je teplota vody v Blue Lagoon?
Odpověď: Teplota vody v Blue Lagoon se pohybuje mezi 37-40 °C (98-104 °F) po celý rok.


Letenka Island Blue Lagoon


Letenka Island Blue Lagoon: Oáza klidu mezi ledovci

Pokud toužíte po dobrodružství ve vzdálených končinách, Island je tou pravou destinací pro vás. Tato severská země nabízí neuvěřitelnou přírodní krásu, která je unikátní a jedinečná. Jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších atrakcí je modrá laguna, která s sebou nese slib zážitku jako žádný jiný.

Blue Lagoon je termální bazén, který se nachází na západ od hlavního města Reykjavíku. Tento bazén otevřel své brány pro návštěvníky v roce 1976 a od té doby se stal jedním z nejuznávanějších přírodních lázní na světě. Jeho jedinečná modrá voda a minerální bohatství přitahují každý rok tisíce turistů.

Jednou z nejlepších způsobů, jak se dostat na Island a navštívit Blue Lagoon, je zakoupit letenku Island Blue Lagoon. Tato letenka vám umožňuje spojit příjemné s užitečným a zažít neopakovatelný zážitek relaxace ve velkém termálním bazénu uprostřed vířící vulkanické krajiny.

Cesta na Island není jen obyčejná letová trasa. Jídlo, které vám bude na palubě servírováno, je inspirováno tradiční islandskou kuchyní a také vám nabízí možnost vyzkoušet si některé z místních specialit. Let trvá přibližně tři hodiny, což je ideální čas na odpočinek a nabrání síly před objevováním krás této ohromující země.

Po přistání v Reykjavíku se vydáte na cestu směrem k Blue Lagoon. Zde si zakoupíte vstupenky a budete mít příležitost vychutnat si jedinečnou léčivou silu minerálních lázní. Voda v bazénu je teplá a svěží, díky čemuž si můžete užít relaxaci a regeneraci s výhledem na okolní horské vrcholy a sopečnou krajinu.

Po osvěžení se v termální vodě si můžete dopřát návštěvu masažních bazénů nebo si objednat speciální péči o pleť, kterou nabízí luxusní wellness centrum. Pokud máte chuť na občerstvení, nejedení bude připraveno v místním restauračním zařízení a můžete si vychutnat tradiční islandskou kuchyni.

Po návratu z Blue Lagoon budete mít ještě čas prozkoumat okolní oblasti. Reykjavík, hlavní město Islandu, nabízí mnoho možností kulturního a historického poznání. Můžete se procházet po malebných uličkách, navštívit moderní umělecké galerie nebo si vychutnat chutě místní kuchyně v některém z mnoha skvělých restaurací.

Pokud toužíte po dobrodružství, vydejte se na výlet po ledovci, projděte se po starověkých sopkách nebo sledujte vzdálená vodopády. Island je opravdu země plná překvapení a zážitků.

Pokud se rozhodnete zakoupit letenku Island Blue Lagoon, nezapomeňte si vyjasnit všechny podrobnosti a informace o termínech, cenách a podmínkách. Letenka vás přenese do země, která si zaslouží vaši pozornost, a Blue Lagoon vám poskytne rovnováhu mezi dobrodružstvím a relaxací. Přírodní krása Islandu vás nutně zanechá bez dechu a cestování sem se stane jednou z nejzajímavějších a nezapomenutelných zkušeností vašeho života.


Ubytování Island Blue Lagoon


Island Blue Lagoon je jedinečné ubytování na Islandu, které se nachází v bezprostřední blízkosti slavné lázně Blue Lagoon. Toto ubytování nabízí úžasný pohled na okolní krajinu, včetně křišťálově čisté vody modré laguny.

Island Blue Lagoon nabízí různé druhy ubytování, včetně pokojů a apartmánů. Všechny pokoje jsou velmi moderní, vkusně zařízené a vybavené vším potřebným pro příjemný pobyt. Apartmány jsou prostornější a mají vlastní kuchyň a terasu s výhledem na lagunu. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce.

Kromě ubytování nabízí Island Blue Lagoon také mnoho dalších aktivit a služeb. Můžete využít wellness centrum a relaxovat v sauně nebo se projít po okolní přírodě a užít si nádherný výhled na Island. V blízkosti ubytování se také nachází několik restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční islandskou kuchyni.

Hlavní důvod proč se však turisté rozhodují ubytovat právě v Island Blue Lagoon, je jeho poloha. Toto ubytování se nachází přímo u slavné lázně Blue Lagoon, která je jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí na Islandu. Odtud můžete vychutnat jedinečný zážitek, který nabízí tato lázeň, jako je například relaxace v teplé vodě s výhledem na krásnou islandskou krajinu.

Island Blue Lagoon je tedy skvělou volbou pro ty, kdo chtějí objevovat krásy ostrova a zároveň si užít jedinečný relaxační zážitek v Blue Lagoon. Ubytování nabízí dokonalý komfort a pohodlí a je ideální pro každého, kdo cestuje na Island.


Počasí Island Blue Lagoon


Islandské modré laguny jsou jednou z nejúchvatnějších přírodních atrakcí, které tato krásná severská země nabízí. Blue Lagoon je nejznámější a největší termální lázeň na Islandu, která se nachází zhruba 40 km od Reykjavíku. Tato termální laguna je ideálním místem k relaxaci a zážitku z jedinečného spojení přírody a luxusu.

Blue Lagoon je vytvořena z geotermální vody, která je ohřívána podzemními sopkami. Tato voda je obklopena krásnými lávovými poli, které dávají laguně magickou a tajemnou atmosféru. Teplota vody se pohybuje kolem 37-39 °C, což poskytuje příjemné teplo a pomáhá uvolnit svaly a relaxovat tělo.

Jedním z unikátních prvků Blue Lagoon je jeho modrá barva. Barva je vytvořena díky mikroskopickým řasám, které obsahují minerály a křemík. Křemík odráží sluneční záření a vytváří modré odstíny vody. Toto ještě více přispívá k pohádkovému a pohodovému prostředí tohoto místa.

Blue Lagoon se stala velmi populární turistickou atrakcí, nejen díky svému unikátnímu vzhledu, ale také kvůli jejím příznivým účinkům na pokožku. Voda v laguně obsahuje minerály a silně hydratační látky, které mají pozitivní vliv na pokožku. Mnoho návštěvníků zde tráví hodiny, používá lázeňské přípravky a vychutnává si masáže a další wellness procedury, které jsou zde k dispozici.

Otevřeno je celoročně, a to jak pro domácí, tak pro zahraniční turisty. I v zimě, kdy jsou na Islandu velmi nízké teploty, můžete v Blue Lagoon zažít jedinečný zážitek, když se ponoříte do teplé vody a užíváte si výhled na pokryté sněhem lávové pole.

Pokud plánujete návštěvu Blue Lagoon, je vhodné si vstupenky rezervovat předem, protože místo je často vyprodané. K dispozici jsou různé typy vstupenek, které zahrnují různé balíčky s různými službami. Existují také možnosti pronájmu prostor pro soukromé oslavy nebo večerní akce.

Islandská Blue Lagoon je přírodní krásou, kterou nelze vynechat při návštěvě tohoto nádherného ostrova. Je to místo, kde si můžete užít jedinečný zážitek, relaxovat a obdivovat nádhernou přírodu. Takže pokud plánujete cestu na Island, určitě zařaďte Blue Lagoon do svého itineráře a užijte si jedno z nejúžasnějších a nezapomenutelných míst na tomto světě.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky