Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Jamajka Rick's Cafe

Ubytování Jamajka Rick's Cafe


Rick's Cafe je jedním z nejznámějších a nejatraktivnějších míst k ubytování na Jamajce. Nachází se na krásném útesu poblíž města Negril a nabízí nádherný výhled na Karibské moře. Tato ikonická a vyhlášená destinace slouží jako kavárna, restaurace, bar a místo pro zábavu a relaxaci.

V roce 1974 se Rick's Cafe stal oblíbeným cílem pro turisty i místní obyvatele. Jeho zakladatel Richard Hershman, známý jako Rick, začal tento podnik původně jako místní bar a malou restauraci. Postupem času se Rick's Cafe stal vyhledávaným místem pro dobrodružné skoky z útesu do moře.

Nejdůležitějším a nejpůsobivějším zážitkem v Rick's Cafe je určitě cliff diving neboli skoky z útesu do moře. Vrchol útesu dosahuje několika desítek metrů a je oblíbeným místem pro odvážné dobrodruhy. Návštěvníci si mohou vychutnat adrenalinový skok do krásně modrého moře až z výšky až 10 metrů. To je zkušenost, kterou si zdejší návštěvníci neudivují a vždy si ji přijdou zopakovat. Pro neznalé je připraven zkušený instruktor, který zaručí bezpečnost a pomůže s technikou skákání.

Kromě cliff divingu mohou turisté poznávat další atrakce v Rick's Cafe. K dispozici je velké sluneční terasy s barovým pultem, kde můžete ochutnat tradiční jamajské nápoje a koktejly. Relaxujte na lehátkách nebo se ponořte do teplého karibského moře. Není třeba se bát hladu, protože v kavárně a restauraci nabízí Rick's Cafe širokou škálu jídel a pochoutek, včetně čerstvé mořské gastronomie a typických karibských specialit.

Rick's Cafe slouží jako místní kulturní centrum, kde můžete zažít autentickou jamajskou hudbu a taneční představení. Místní hudebníci a tanečníci vytvářejí atmosféru během celého dne a večera. Není neobvyklé, že Jamajčané a turisté tancují společně a tvoří nezapomenutelné vzpomínky.

Aby bylo zajištěno pohodlí turistů, Rick's Cafe nabízí také ubytování. Existuje několik druhů ubytování, od jednoduchých pokojů až po luxusní apartmány s výhledem na moře. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené a nabízejí vybavení, které zajistí příjemný pobyt.

Rick's Cafe je nejen místem, které byste měli navštívit na Jamajce, ale také symbolem zábavy, relaxace a jamajské kultury. Je to místo, kde můžete strávit celý den, vychutnat si skoky z útesu, slunce, moře, tradiční jamajskou hudbu a tance. Rick's Cafe je prostě nepřehlédnutelnou destinací pro každou návštěvu Jamajky.


Letenka Jamajka Rick's Cafe


Máme pro vás jedinečnou nabídku! Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek na Karibských ostrovech, není třeba hledat dál. Představujeme vám letenku do ráje - Jamajku a její nejznámější a nejatraktivnější místo na ostrově, Rick's Cafe.

Jamajka je úchvatný ostrov nacházející se v Karibském moři. Tento tropický ráj nabízí nádherné pláže, teplé vody, pulsující hudbu a pohostinnost místních obyvatel. Pokud hledáte dovolenou, která se zařadí do vašich nejlepších zážitků, neměli byste minout návštěvu Rick's Cafe.

Rick's Cafe se nachází na západním pobřeží Jamajky v Negrilu a je to jedno z nejpopulárnějších turistických míst na ostrově. Jeho ohromující krasa přitahuje turisty z celého světa. Co dělá toto místo tak zvláštní? Jedná se o restauraci a bar postavený na okraji útesu. Ano, přesně tak - tato úžasná budova se nachází na útesu vysoko nad azurovým Karibským mořem. Kombinace krásné přírody, adrenalinu a osvěžujících koktejlů jsou cestou k dokonalému dobrodružství.

Rick's Cafe je oblíbeným místem pro skok ze skal a potápění. Zkušení skokani se mohou odhodlat skočit do moře z výšky až 10 metrů a potom zaplavat do blízkých vod. Pro ty, kteří mají raději klidnější zážitek, je zde také možnost potápění mezi mořskými živočichy, kteří obývají útes. To vše je divácky sledováno dalšími návštěvníky, kteří si při pozorování toho, jak se odvážlivci skáčou do vody, užívají koktejly a ochutnávají místní speciality.

Další lákadlo Rick's Cafe je jeho slavný západ slunce. Každý večer se zde koná neuvěřitelné představení, jak slunce zapadá za horizont. Turisté se shromažďují na terase, aby si užili toto ohromující přírodní divadlo. To je také čas, kdy je Rick's Cafe plné živé hudby a tanečních vystoupení. Jamajčané vás naladí na správnou vlnu reggae a dalších karibských rytmů, které vám nechají pocit, že jste na ostrovech věčnosti.

Nemůžete opustit Rick's Cafe, aniž byste se pochvalovali některým z místních pokrmů a nápojů. Naleznete zde ty nejlepší plody moře, tradiční jamajskou kuchyni a skvělé koktejly. Oblíbeným místním nápojem je rum s Coca-Colou, známý jako Jamajský Rum&Cola, který vám dodá sílu a odvahu při potápění nebo skoku z útesu.

Rick's Cafe je jedním z těch velmi jedinečných a kouzelných míst, které se vám vtisknou do paměti na celý život. Tohle je místo, které si zaslouží vaši návštěvu a které vám poskytne nezapomenutelný zážitek na Jamajce. Takže neváhejte a zarezervujte si letenku do tohoto karibského ráje. A nezapomeňte si přibalit plavky, protože Rick's Cafe vás zaručeně dovede ke vzrušení a nekonečnému radování.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Rick's Cafe


1. Jak se dostanu na Rick's Cafe z mého hotelu?

Existuje několik možností, jak se dostat na Rick's Cafe z různých hotelů. Nejběžnější způsob je pronajmout si taxi nebo místní dopravní prostředek, který vás převeze přímo na místo. Cesta by měla trvat zhruba 30 minut a cena se může lišit v závislosti na vzdálenosti.

2. Kdy je nejlepší čas navštívit Rick's Cafe?

Nejlepší čas na návštěvu Rick's Cafe je v podvečer, kdy můžete vidět nádherný západ slunce. Místo je oblíbené jak u turistů, tak u místních obyvatelů, a může být přeplněné, takže doporučujeme přijít s dostatečným předstihem, abyste si zajistili dobré místo na pozorování západu slunce.

3. Jaké aktivity a atrakce nabízí Rick's Cafe?

Rick's Cafe je známé pro svoje atraktivní skoky do moře ze skal, které sahají až do výšky přes 10 metrů. Můžete se také potápět nebo šnorchlovat v okolních korálových útesech, nebo prostě relaxovat a vychutnat si atmosféru tohoto ikonického místa.

4. Kolik stojí vstup do Rick's Cafe?

Vstup do Rick's Cafe je zdarma. Sama návštěva místa a pozorování skoků do moře a západu slunce je bezplatná. Nicméně, pokud si chcete zakoupit něco k jídlu nebo k pití, budete muset zaplatit.

5. Jaké jsou nejlepší možnosti stravování v Rick's Cafe?

Rick's Cafe nabízí širokou škálu možností stravování. Můžete si vychutnat tradiční jamajskou kuchyni, jako je jerk chicken nebo curried goat, stejně jako jiné mezinárodní pokrmy. Místo je také známé pro své koktejly, především rumové nápoje.

6. Je třeba rezervovat místo v Rick's Cafe předem?

Rezervace místa v Rick's Cafe není povinná, ale doporučuje se, zejména pokud plánujete návštěvu v rušných časech, jako je týden před Vánoci, Vánoce, Silvestr a Velikonoce. Být přímo na okraji moře, místo je také oblíbené pro svatby a jiné slavnostní události, takže pokud plánujete takovou událost, je doporučeno rezervovat s dostatečným předstihem.


Dovolená Jamajka Rick's Cafe


Nedaleko západního pobřeží Jamajky, v malebné oblasti Negril, se nachází jedno z nejznámějších míst na ostrově - Rick's Cafe. Tato ikonická lokalita si získala mezinárodní popularitu díky svému nádhernému výhledu na Karibské moře, živým nočním oslavám a adrenalinovým skokům do vody ze skal.

Rick's Cafe, původně založené před více než čtyřiceti lety, se stalo svatyní pro milovníky exotických dovolených. Pro mnoho návštěvníků je návštěva Rick's Cafe povinnou zastávkou při jejich pobytu na Jamajce. Můžete si vychutnat nápoje z tropického nealkoholického punchu nebo ochutnat některý z místních koktejlů, jako je populární rumový a kokosový drink zvaný Jamaican Smile.

Ale hlavním tahákem Rick's Cafe je určitě jeho skvělé umístění a možnost skákat do Karibiku z výšky až 12 metrů. Skoky z vysokých skal do smaragdově modrého moře se staly symbolem tohoto místa a každý den se zde scházejí odvážlivci, kteří chtějí zkusit něco opravdu vzrušujícího. Vše je naplánované a organizované tak, aby se všichni, jak začátečníci, tak i zkušení skokani, cítili bezpečně a mohli si tuto adrenalinovou zábavu užít naplno.

Pro ty, kteří nemají odvahu se do vody vrhnout, nabízí Rick's Cafe také mnoho dalších atrakcí. Můžete si zaplavat v bazénu s mořskou vodou, opalovat se na slunečních lehátkách s výhledem na oceán, nebo si užívat živou hudbu, která se tady hraje každý večer. Když zapadne slunce, Rick's Cafe se promění ve skutečnou diskotéku pod širým nebem, kde můžete tancovat až do ranních hodin.

Rick's Cafe je také známé svými oslavnými událostmi. Můžete se těšit na živou reggae hudbu, ohňostroje a celou řadu tematických večerů. Nenechte si ujít páteční večery plné karnevalového veselí a tanečních vystoupení.

Samotné místo je opravdu unikátní a nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky. Rick's Cafe je opravdu jedinečná dovolená pro ty, kteří hledají adrenalin, relaxaci a zábavu strávenou ve stylovém karibském prostředí.

Pokud plánujete dovolenou na Jamajce, nezapomeňte zařadit návštěvu Rick's Cafe do seznamu svých aktivit. Budete mít možnost ochutnat lahodné drinky, skočit do moře ze skal a zažít jedinečnou atmosféru, kterou lze najít jen na tomto magickém místě.


Počasí Jamajka Rick's Cafe


Jamajka je známá především svou exotickou krásou, karibskými plážemi a atraktivními turistickými atrakcemi. Jeden z nejvyhlášenějších a nejžhavějších míst na Jamajce je bezesporu Rick's Cafe. Navštívit ho pro turisty znamená nezapomenutelný zážitek a možnost zažít typické jamajské počasí.

Počasí na Jamajce je tropické a většinou velmi příjemné. Rick's Cafe nevyjímaje! Slunce zde téměř vždy svítí a teploty se pohybují kolem 30 stupňů Celsia. Zemědělská půda, která je bohatá na živiny, zajistí dostatek vláhy, která udržuje zdejší podnebí v neustálé zeleni. To znamená, že návštěvníci mají vždy příležitost zapít svůj pobyt výbornými jamajskými koktejly u bazénu nebo v teplém moři.

Rick's Cafe je oázou chladu a svěžesti. Vystavěn na skalnatém pobřeží, jehož výhled na Karibské moře je ohromující, nabízí toto místo perfektní prostředí k potápění, plavání a surfování. Jemný vánek od moře pomáhá udržovat pohodlné podnebí a zvyšuje dojem úniku z horkého slunce.

Vzhledem k tomu, že Rick's Cafe leží na západním pobřeží Jamajky, je jeho největší atrakcí překrásný západ slunce. Každý večer se zde shromáždí davy turistů i místních obyvatel, aby obdivovali spektakulární přírodní divadlo, které nabízí slunce padající do moře. Tento okamžik je také spojen s tradičním skokem z 12 metrů vysokého útesu, který potěší nejen odvážlivce, ale i diváky pod ním.

Rick's Cafe je také místem, kde se mohou návštěvníci zaposlouchat do jamajské hudby. Živé vystoupení reggae kapel vytváří nezapomenutelnou atmosféru a dodává tomuto místu na popularitě. Hudba je v Jamajce velmi důležitou součástí života a atmosféra na Rick's Cafe vás vtáhne do jamajského rytmu.

Pokud plánujete návštěvu Jamajky a Rick's Cafe, nezapomeňte si vzít opalovací krém s vysokým faktorem ochrany, sluneční brýle a klobouk. Je také dobré mít s sebou plavky, protože je to místo ideální k tomu, aby člověk mohl užívat slunce u bazénu nebo se ponořit do Karibského moře.

Celkově lze říct, že počasí na Jamajce a ve zvláštnosti Rick's Cafe nadchne každého návštěvníka. Teplé a slunné podnebí, atraktivní pláže a příjemná atmosféra jsou faktory, které z tohoto místa činí skutečné ráj na zemi. Jestliže toužíte po nezapomenutelném dovoleném, jamajské počasí v Rick's Cafe vás zaručeně nezklame.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky