Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Japonsko Niseko

Ubytování Japonsko Niseko


Japonsko je země s bohatou kulturou a úžasnými přírodními scenériemi. Jedním z nejkrásnějších míst na ostrově Hokkaidó je určitě Niseko. Tyto kopce nabízejí ideální podmínky pro lyžování a snowboarding, což v posledních letech láká turisty z celého světa. Při plánování vaší cesty do Niseko nesmíte zapomenout na kvalitní ubytování.

V Niseku jsou k dispozici různé možnosti ubytování, které se liší svým stylem, cenou a umístěním. Od luxusních hotelů a nádherných apartmánů až po jednoduché hostely, pro každého je zde něco.

Jeden z nejlepších způsobů, jak si užít pobyt v Niseku, je pronajmout si apartmán. Tyto luxusní ubytování nabízejí skvělé pohodlí a poskytují vám dostatek prostoru na soukromí. Apartmány v Niseku jsou velmi pohodlné a vybavené moderním nábytkem a vysoce kvalitními spotřebiči. Tyto apartmány nabízejí pohodlná lůžka a prostorné koupelny.

Další možností ubytování jsou hotely v Niseku. Hotely nabízejí pohodlné pokoje s krásným výhledem a širokou škálou služeb a vybavení. Zákazníci ubytovaní v hotelech mají obzvlášť výhodnou nabídku v oblasti stravování, protože často nabízí bufetové stoly a restaurace s mezinárodní kuchyní.

Nakonec tu máme také hostely, které jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a poznat nové lidi. Hostely v Niseku mají společné prostory a společné koupelny, ale ty jsou vždy velmi dobře udržované. Tento typ ubytování je velmi cenově dostupný a bývá oblíbený především mezi mladými lidmi.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost ubytování, nebudete litovat svého výletu do Niseka. Tento region nabízí něco pro každého, ať už je to rodinná dovolená, výlet s kamarády, nebo romantický pobyt pro dva. Kvalitní ubytování v Niseku vám pomůže k vytvoření nezapomenutelných vzpomínek a zážitků na zasněženém svahu.


Letenka Japonsko Niseko


Japonsko Niseko - Ráj pro lyžaře a snowboardisty

Pokud hledáte dokonalou kombinaci přírodní krásy, kvalitních sjezdových tratí a úžasného jídelníčku, pak je pro vás jistě ideální destinací Japonsko Niseko. Tento malebný koutek v severní části Japonska je známý svými fantastickými lyžařskými podmínkami a je nezapomenutelným místem pro milovníky zimních sportů.

Niseko se nachází na ostrově Hokkaidó a je jedno z nejoblíbenějších lyžařských středisek v Japonsku. Jeho nadmořská výška a horský terén umožňují skvělé sněhové podmínky po většinu zimy. Právě díky těmto ideálním podmínkám se sem sjíždějí sportovci z celého světa.

Hlavními atrakcemi Niseko jsou její fantastické sjezdovky a sněhové parky. Zde najdete různorodé tratě pro jakékoli úrovně lyžování nebo snowboardingu. Místní oblast je známá také jako "Champagne Powder Capital", díky svému suchému sněhu, který je nejen velmi kvalitní, ale také se na něm díky jeho vlastnostem skvěle jezdí.

Niseko zahrnuje čtyři hlavní střediska - Grand Hirafu, Niseko Village, Annupuri a Hanazono, které nabízejí širokou škálu možností pro sjezdové aktivity. V každém ze středisek naleznete moderní lanovky a vleky, které vás rychle převezou na vrchol hor a umožní vám maximální využití sjezdových tratí. Nejlepší je začít na vrcholu Niseko Annupuri, kde můžete zažít panoramatické výhledy na okolní hory a poté se vydat na svůj vlastní adrenalinový sjezd.

Lyžařský zážitek v Niseku však není jen o sjezdu. Je to také o atmosféře a prostředí. Místní horské vesničky a jejich tradiční architektura zajišťují autentický japonský zážitek. Po náročném dni na svazích můžete strávit večer relaxací v některých z nejlepších lázní na světě, známých jako "onseny". Tyto termální lázně slouží jako vynikající relaxační místo a jsou ideální pro zahřátí těla po dlouhém dni stráveném na sněhu.

Kromě lyžování a relaxace v lázních je Niseko také známé svou kulturní atmosférou. Region je bohatý na tradiční japonskou kulturu a historii. Můžete navštívit místní chrámy, zenové zahrady a podniknout výlety do okolních malých měst, abyste si prohlédli místní řemeslné trhy a ochutnali gastronomické speciality.

Pro cestovatele z celého světa je letenka do Japonska Niseko nepochybně skvělou volbou. Toto magické místo nabízí úžasnou kombinaci sněžných svahů, relaxace v horkých pramenech a kultury. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo pokročilý lyžař, Niseko vám poskytne možnost zažít zimní radovánky a objevování nových horizontů.


Počasí Japonsko Niseko


Japonsko Niseko se nachází v oblasti Hokkaido, kde panuje mírné podnebí s chladnými zimami a teplými léty. Niseko je oblíbeným místem pro lyžaře a snowboardisty díky hojnosti sněhu, který padá od listopadu až do května. Průměrná teplota v zimě se pohybuje kolem nuly až minus 10 stupňů celsia, což vytváří ideální podmínky pro lyžování a sněžné radovánky.

V létě je Niseko ovlivněno monzunovými větry a průměrná teplota se pohybuje kolem 20-25 stupňů celsia. Občasné deště způsobují zelenější krajiny a ideální podmínky pro pěší turistiku.

Celkově je Niseko charakteristickým místem s vysokými srážkami a vysokým sněhovým pokryvem v zimě. Vzhledem k své poloze na severu ostrova Hokkaido je Niseko vystaveno silným větrům a sněhovým bouřím. Toto počasí je ideální pro ty, kteří chtějí zažít autentický zimní zážitek, ale pro ty, kteří hledají slunečné pláže a horké počasí bude Niseko spíše skluzavkou.

Vzhledem k průměrnému počtu srážek během roku, který může dosáhnout až 14 metrů sněhu v zimě a v hodnotě 1,5 m v létě, se Niseko stává místem, kde se mohou turisté těšit jak na velké množství lyžování, tak i na krásnou zelenou krajinu v létě. Je to také skvělé místo k návštěvě pro ty, kteří hledají něco jiného, než je tradiční japonská kultura a zvyky.

Celkově je Niseko krásným místem s nádhernou přírodou během celého roku. Pokud máte rádi zimní radovánky, nebo jste zkrátka nadšení do bílé krajiny, potom je Niseko ideálním místem pro vás, kde se můžete těšit na adrenalin z jízdy na lyžích a sněžných plotech. Pokud si chcete zabít čas po celý rok, pak je Niseko ideálním místem, kde se můžete těšit na turistiku, jízdu na kole a návštěvy krásných míst v okolí. Jedno je jisté, Niseko zajisté nepřipomíná mnohé místy na světě.


Dovolená Japonsko Niseko


Pro milovníky lyžování a sněhových radovánek je Japonsko skvělou volbou pro dovolenou. Mnoho lyžařských středisek nabízí neuvěřitelně kvalitní sníh a perfektní podmínky, které si zamilujete!

Mezi nejoblíbenější střediska patří Niseko, které se nachází na ostrově Hokkaido. Toto středisko je proslulé svou dokonalou kvalitou sněhu díky japonskému moři, které se nachází nedaleko. Připravte se na sníh až do pásu, který je ideální nejen pro lyžování, ale i pro snowboarding, skialpinismus a jiné zimní radovánky.

Mezi další nezapomenutelné zážitky patří relaxace v termálních lázních, tradiční japonská kuchyně a návštěva místních chrámů a svatyní. Při procházce ulicemi Niseka si můžete vychutnat atmosféru městečka plné tradičních obchodů, kaváren a restaurací.

Výhodou je, že na dovolenou do Niseka se můžete vyrazit po celý rok. V létě můžete užívat krásné přírodní scenérie, pěší turistiku, golfové hřiště a vodní sporty. V zimě je pak celé městečko oděno do bílého kabátu z kvalitního sněhu.

Pokud hledáte pro dovolenou něco nezapomenutelného a nezvyklého, Japonsko a středisko Niseko jsou tou pravou volbou. Během jednoho týdne se můžete potěšit vynikajícím jídlem, krásnou přírodou, horami a vodou, klasickou japonskou kulturou i relaxací v lázních.

Tak co ještě čekáte? Stačí se rozhodnout, vyrazit na dovolenou a užít si to, co Japonsko a Niseko nabízí!


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Niseko


1. Co je Niseko?
Niseko je oblast na severním ostrově Hokkaido v Japonsku, známá zejména pro své hory a lyžařská střediska.

2. Kdy se nejlepší doba na návštěvu Niseko?
Nejlepší doba na návštěvu Niseko je od prosince do března, kdy jsou nejlepší podmínky pro lyžování.

3. Jak se dostanu do Niseko?
Nejlepší způsob, jak se dostat do Niseko, je letadlem do letiště Chitose na ostrově Hokkaido, následované přestupem na vlak nebo autobus do Niseka.

4. Jaké jsou nejlepší lyžařské areály v Niseko?
V Niseko se nachází čtyři hlavní lyžařské areály: Grand Hirafu, Hanazono, Niseko Village a Annupuri.

5. Existují v Niseko jiné aktivity než lyžování?
Ano, v Niseko jsou k dispozici další aktivity, jako jsou pěší túry, snowtubing, jízda na saních a v zimě i jízda na sněžném skútru.

6. Je v Niseko často sněžení?
Ano, Niseko má velmi časté sněžení díky průmyslovému proudění z Tichomoří, které vytváří velké množství suchého a lehkého sněhu.

7. Mluví lidé v Niseko anglicky?
Ano, v turisticky zaměřených oblastech Niseka, jako je Hirafu, se mluví anglicky a je zde také mnoho anglicky mluvících pracovníků.

8. Jak je drahé ubytování v Niseku?
Ceny ubytování v Niseku se mohou velmi lišit v závislosti na typu ubytování a období návštěvy. Většinou jsou cenově vyšší ve vrcholové sezóně, ale nižší mimo ni.

9. Jaké je typické jídlo v Niseku?
V Niseku jsou oblíbené ryby, jako je losos a krab, ale je zde také mnoho restaurací, které nabízejí mezinárodní kuchyně.

10. Je v Niseku bezpečné?
Japonsko je bezpečná země a Niseko není výjimkou. Nicméně jako v každém místě na světě se doporučuje být opatrný a dodržovat běžná bezpečnostní opatření.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky