Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Maledivy Kandolhu Island

Dovolená Maledivy Kandolhu Island


Maledivy jsou malý ostrovní ráj v Indickém oceánu, který rok co rok láká turisty z celého světa na své křišťálově čisté vody, bílé písčité pláže a neuvěřitelně bohatý podmořský život. Mezi maledivské destinace patří i ostrov Kandolhu Island, který návštěvníkům nabízí mnoho zážitků a zároveň klid.

Kandolhu Island je soukromý ostrov s půdorysem pouhých 200 x 150 metrů, který je obklopen korálovými útesy a lagunou plnou ryb a želv. Na ostrově najdete celkem 30 luxusních vil s výhledem na moře, které jsou vybaveny veškerým komfortem a moderne se snoubí s tropickou atmosférou.

Vily jsou rozděleny do několika kategorií, které se liší velikostí, umístěním a výbavou. Například na ostrově najdete plážové vily, které jsou vystavěny přímo na bílých písečných plážích a jsou obklopeny zelení, stejně jako vily na moři, které stojí na dřevěných konstrukcích a poskytují svým hostům nezapomenutelný výhled na azurovou lagunu.

Mezi další atrakce na ostrově patří maledivské wellness centrum, kde si můžete dopřát masáže, sauny a další procedury inspirované tradiční medicínou. Na ostrově je také několik restaurací, které nabízejí širokou škálu chutných jídel z celého světa, nechybí ani maledivská kuchyně plná ryb a mořských plodů.

Ostrov je ideální pro pobyt plný relaxace a romantiky, ale zároveň nabízí mnoho aktivit pro ty, kteří se chtějí bavit. Mezi populární aktivity patří šnorchlování nebo potápění v moři plném života, kajak, paddleboarding, vyhlídkové plavby a další. Na ostrově také najdete tenisový kurt a fitness centrum.

Maledivy jsou známé pro svůj bohatý podmořský svět a ostrov Kandolhu Island není výjimkou. Můžete se těšit na snorklování nebo potápění v oblasti, kde můžete spatřit želvy, rejnoky, různé druhy ryb a dokonce i žraloky.

Celkově řečeno, ostrov Kandolhu Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají ubytování v maledivském ráji. Tento malý soukromý ostrov s luxusními vilami, stylovými restauracemi a bohatým podmořským životem je zárukou dokonalé dovolené. Navštivte Maledivy a propadněte se do jejich kouzla!


Letenka Maledivy Kandolhu Island


Maledivy jsou bezpochyby jedním z nejoblíbenějších turistických cílů na světě. Tato ostrůvková země se těší nádherným plážím, křišťálově čistému moři a úchvatné podmořské fauně. Mezi mnoha ostrovy v této oblasti se vynořuje jeden, který je obzvláště atraktivní a nádherný. Tento ostrov se jmenuje Kandolhu Island a nabízí návštěvníkům nejen úchvatné pláže, ale také skvělé ubytování, restaurace a mnoho dalších zajímavých aktivit.

Kandolhu Island se rozprostírá na ploše 300 metrů a je obklopen korálovými útesy. Tento úchvatný ostrov se nachází ve Středních Maledivách a je jedním z nejkrásnějších míst v této oblasti. Kandolhu Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek v krásné přírodě. Kandolhu Island je ideálním místem pro páry, kteří hledají romantiku a klidné místo pro odpočinek.

Ostrov Kandolhu je vybaven moderním ubytováním, které se skládá z villas. Tyto villas mají balkon nebo terasu, klimatizaci a TV se satelitním příjmem. Všechny villas jsou velké a prostorné a nabízejí soukromí pro každého hosta.

Ostrov Kandolhu nabízí několik restaurací, které nabízejí nejlepší kuchyni na ostrově. Tyto restaurace nabízejí různé chutě a zážitky, které se budou líbit každému.

Pro turisty, kteří hledají aktivní dovolenou, Kandolhu Island nabízí mnoho aktivit jako potápění, šnorchlování, plavání, tenis, badminton a mnoho dalších. Ostrov Kandolhu nabízí i wellness centrum, které nabízí masáže a další relaxační procedury.

Letenky na Maledivy jsou velmi populární a oblíbený turistický cíl. Určitě byste měli zvážit návštěvu ostrova Kandolhu, pokud hledáte nezapomenutelnou a romantickou dovolenou. Se svým nádherným prostředím, relaxačním ubytováním a širokou škálou aktivit je Kandolhu Island tím pravým místem pro každého turistu. Pokud si chcete užít nezapomenutelnou dovolenou v krásné přírodě, pak by Kandolhu Island neměl být chybějícím cílem na vašem seznamu.


Ubytování Maledivy Kandolhu Island


Maledivy jsou známé svou krásnou přírodou, bílými písčitými plážemi a azurově modrými vodami. Jedno z nejkrásnějších míst na Maledivách, kde můžete zažít nezapomenutelnou dovolenou, je ostrov Kandolhu Island.

Kandolhu Island je malý ostrov, který se nachází v severní části Malediv v saidském atolu Alifu Alifu. Tento exkluzivní ostrov je ideální pro ty, kteří hledají úplné soukromí a luxusní ubytování. Na ostrově se nachází pouze jediný resort, který nabízí přepychové a elegantní ubytování.

Na Kandolhu Island můžete si vybrat z 30 exkluzivních plážových vil, které jsou harmonicky rozptýleny okolo ostrova a nabízí vám soukromí, pohodlí a nádherný výhled na oceán. Tyto vily jsou vkusně zařízené a disponují moderními vybaveními, jako je klimatizace, televize a minibar. Každá villa má vlastní terasu s lehátky, odkud si můžete vychutnat úžasný výhled na oceán či soukromý bazén, který zaručí osvěžení a relaxaci.

Kandolhu Island nabízí také plážový klub s bazénem, kde si můžete dopřát osvěžující nápoj a relaxovat na pohodlných lehátkách. Pro ty, kteří touží po adrenalinovém zážitku, je k dispozici široká škála vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování, jízda na kajaku nebo paragliding.

Kromě toho, můžete se těšit na vyhlášené chutě místní kuchyně v jednom z několika plážových restaurací. Kuchaři se pyšní přípravou čerstvých plodů moře, exotických ovoce a zeleniny. Pokud preferujete soukromí, můžete si objednat romantickou večeři na pláži, kde vás bude obsluhovat osobní číšník.

Pro relaxaci a odpočinek můžete navštívit luxusní wellness centrum, které nabízí širokou škálu masáží a léčebných procedur. Budete-li chtít prozkoumat okolí, můžete se vydat na výlet na okolní ostrovy a objevit místní kulturu a tradice.

Kandolhu Island se nachází v korálovém atolu, který je bohatý na korálové útesy a podmořský život. Můžete se vydat pod hladinu a objevit úžasné podmořské světy s množstvím barevných ryb, korálů a želv.

Vyzkoušejte si luxus ubytování na Maledivách a dorazte na Kandolhu Island. Určitě zde zažijete nezapomenutelnou dovolenou plnou relaxace, soukromí a přepychu.


Počasí Maledivy Kandolhu Island


Maledivy jsou známé svým krásným tropickým počasím a jednou z nejvzácnějších lokalit na světě, která nabízí úžasné možnosti pro cestování a relaxaci. Jedným z nejvíce vyhledávaných míst na Maledivách je ostrov Kandolhu.

Kandolhu Island se nachází v severní části Malediv a nabízí svým návštěvníkům exkluzivní zážitky a jedinečnou atmosféru. Ostrov je poměrně malý, s rozlohou pouhých 200 metrů, což z něj činí intimní a soukromé místo pro odpočinek.

Kandolhu Island je obklopen turkizními vodami Indického oceánu, které jsou známé svou klaustrofobně modrou barvou a neuvěřitelnou průzračností. To je ideální podmínka pro potápění a šnorchlování, díky čemuž mohou návštěvníci spatřit úžasné korálové útesy a rozmanitost mořského života, včetně pestrobarevných ryb a žraloků.

Maledivy jsou také známé svým tropickým klimatem. Ostrov Kandolhu má slunečné počasí téměř po celý rok, s teplotami dosahujícími průměrně 30 °C. Přestože v některých obdobích může být vlhko, deště jsou krátkodobé a rychle ustupují. Nejlepší čas k návštěvě Malediv je však obvykle mezi listopadem a dubnem, kdy deštivé období končí a teploty jsou ideální pro plavání a opalování.

Ostrov Kandolhu nabízí také luxusní ubytování ve formě soukromých vil, umístěných buď přímo na pláži, nebo nad vodou, což poskytuje nádherný výhled na okolní oceán. Každá vila je vybavena soukromým bazénem nebo jacuzzi, což zajišťuje dokonalý relaxační zážitek.

Kromě relaxace a vodních aktivit Kandolhu Island také nabízí různé možnosti pro stravování. Ostrov má několik restaurací, které servírují širokou škálu jídel z celého světa. Nabízí se také možnost romantických večeří přímo na pláži, což je ideální volba pro páry a ty, kteří hledají něco zvláštního.

Celkově vzato, počasí na Maledivách a zejména na ostrově Kandolhu je téměř vždy perfektní pro slunnou dovolenou na pláži. Mořské vody jsou teplé a jasně modré, nabízející nezapomenutelnou podmořskou scenérii. Bez ohledu na to, zda přijedete na Maledivy za relaxací, dobrodružstvím nebo romantikou, ostrov Kandolhu a jeho klima jsou bezkonkurenční volbou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Kandolhu Island


1. Jak se dostat na ostrov Kandolhu na Maledivách?
Ostrov Kandolhu je dosažitelný letecky z mezinárodního letiště na Male. Transfer na ostrov je obvykle zajištěn vodním letadlem nebo lodí, které zajišťuje samotný resort.

2. Jaká je velikost ostrova Kandolhu?
Ostrov Kandolhu je velmi malý a má rozlohu přibližně 1 hektar. I přesto je zde dostatek prostoru a soukromí pro hosty, protože na ostrově se nachází jen 30 luxusních vil.

3. Jaké jsou možnosti ubytování na ostrově Kandolhu?
Na ostrově Kandolhu jsou k dispozici různé druhy luxusního ubytování včetně plážových vil a nad vodou postavených vil s výhledem na oceán. Každá vila nabízí soukromý bazén nebo jacuzzi.

4. Co je zahrnuto v ceně pobytu na ostrově Kandolhu?
Cena pobytu na ostrově Kandolhu obvykle zahrnuje ubytování, all-inclusive stravování, transfer z letiště na Maledivách, neomezený přístup do wellness centra a mnoho dalších aktivit a služeb.

5. Jaké aktivity a vybavení nabízí ostrov Kandolhu?
Ostrov Kandolhu nabízí řadu aktivit pro hosty jako potápění, šnorchlování, vodní sporty, plavání s delfíny, rybaření a wellness procedury. K dispozici jsou také restaurace, bary, bazény a pláže.

6. Jaká je vhodná doba k návštěvě Kandolhu na Maledivách?
Maledivy mají celoročně teplé podnebí, ale nejlepší doba k návštěvě Kandolhu je obvykle mezi listopadem a březnem, kdy je sucho a teploty jsou příjemné.

7. Musím mít vízum pro návštěvu Maledivy Kandolhu?
Turisté ze většiny zemí nevyžadují vízum pro vstup na Maledivy. Při příletu na letiště na Male je poskytnuto turistické povolení na 30 dní.

8. Jsou na ostrově Kandolhu k dispozici nemocnice nebo lékařské služby?
Na ostrově Kandolhu není přímá zdravotní zařízení, ale personál resortu je vyškolený k poskytování první pomoci. Při vážnějších zdravotních problémech je možné přepravit pacienta na hlavní ostrov Male, kde se nacházejí nemocnice a lékařská zařízení.

9. Jaký je jazyk místních obyvatel na Maledivách?
Místní obyvatelé na Maledivách mluví převážně Dhivehi. Angličtina je však široce používaným jazykem, zejména v turistických oblastech a v resortech.

10. Jaký je průměrný rozpočet pro návštěvu ostrova Kandolhu?
Ceny za pobyt na ostrově Kandolhu se liší v závislosti na typu ubytování a sezoně. Průměrný rozpočet pro návštěvu Kandolhu zahrnuje ceny letenek, ubytování, stravování a aktivity a může se pohybovat od 2000 do 5000 USD na osobu za týden.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky