Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Maledivy Veligandu Island Resort

Letenka Maledivy Veligandu Island Resort


Maledivy jsou se svými nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a luxusními letovisky jedním z nejoblíbenějších turistických cílů na světě. Mezi těmito letovisky se nachází i překrásný Veligandu Island Resort, který nabízí dokonalou kombinaci relaxace, dobrodružství a luxusu.

Veligandu Island Resort se nachází na privatizovaném ostrově Veligandu v severním Ari Atolu Malediv. Po příletu na mezinárodní letiště Male je k dispozici přestupový let, který vás doveze přímo na ostrov Veligandu. Celý tenhle proces je velmi pohodlný a snadný, což je jeden z mnoha důvodů, proč si cestování do Malediv užívají miliony cestovatelů každý rok.

Jakmile se ocitnete na ostrově Veligandu, okamžitě se zapomenete na všechny starosti a začnete si užívat klid. Resort se pyšní svými 91 vilami, které jsou rozptýleny po ostrově a nabízejí neuvěřitelný výhled na oceán. Tyto vily jsou prostorné, elegantně zařízené a vybavené veškerým moderním komfortem, který si jen dokážete představit.

Veligandu Island Resort se také může chlubit nádhernou pláží, která je jako stvořená pro romantické procházky podél pobřeží. Pokud jste milovníkem vodních sportů, také jste na správném místě. Resort nabízí širokou škálu aktivit včetně potápění, šnorchlování, jízdy na kajaku, windsurfingu a mnoho dalšího. Pokud jste zkušenými potápěči, můžete využít možnosti podniknout výlet do okolních korálových zahrad a objevovat úžasné mořské živočichy.

Pro ty, kteří se chtějí pořádně odreagovat, je na ostrově také k dispozici wellness centrum. Zde si můžete dopřát masáže, ošetření obličeje, nebo si relaxovat v sauně či parní lázni. Pro ty, kteří mají raději aktivní odpočinek, je na ostrově také k dispozici posilovna a tenisové kurty.

Zážitky spojené s Veligandu Island Resort nejsou jen o aktivitách, ale také o jídle. Resort nabízí širokou škálu restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční místní kuchyně i mezinárodní speciality. Každá restaurace nabízí nádherný výhled na oceán, což dodá vašim gastronomickým zážitkům nádech exotiky.

Veligandu Island Resort vytváří ideální prostředí pro romantickou dovolenou, svatební cestu nebo si jen tak užívat luxusního odpočinku na maledivských ostrovech. Otevřete svoje smysly pro krásu přírody a přijďte na Veligandu Island Resort zažít něco opravdu výjimečného.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Veligandu Island Resort


1. Jak se dostanu na Maledivy Veligandu Island Resort?
Odpověď: Nejbližším mezinárodním letištěm je Male International Airport. Zde můžete vzít vnitrostátní letadlo nebo lodí se dostat na Vaši desetiminutovou cestu do letoviska.

2. Jaké jsou nabízené ubytovací možnosti na Maledivy Veligandu Island Resort?
Odpověď: Resort nabízí širokou škálu ubytování v kategoriích od plážových bungalovů po vily nad vodou. Každý pokoj má vlastní soukromou terasu nebo balkon s výhledem na moře.

3. Existuje zde all-inclusive program?
Odpověď: Ano, Maledivy Veligandu Island Resort nabízí all-inclusive program, který zahrnuje jídlo, nápoje a vybrané aktivity.

4. Jaké aktivity a zábava jsou k dispozici v letovisku?
Odpověď: V letovisku najdete širokou nabídku vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování, windsurfing a rybaření. Resort také nabízí wellness centrum, fitness centrum, tenisové kurty a plážový volejbal.

5. Existují restaurace a bary na Maledivy Veligandu Island Resort?
Odpověď: Ano, resort má několik restaurací a barů, kde si hosté mohou vychutnat širokou škálu mezinárodních i místních pokrmů a nápojů.

6. Jaká je politika stornačení rezervace?
Odpověď: Politika stornování se liší v závislosti na typu rezervace. Doporučujeme kontaktovat rezervační oddělení Maledivy Veligandu Island Resort pro podrobnější informace.

7. Jaká je nejbližší obchodní čtvrť nebo centrum města?
Odpověď: Nejblíže obchodní čtvrť a centrum města je na ostrově Malé, který je vzdálen asi 20 minut lodí anebo letecky.

8. Může resort zajistit transfer na letiště?
Odpověď: Ano, maledivský Veligandu Island Resort může zajistit transfer na letiště za poplatek. Doporučujeme včas informovat o této službě před odjezdem.

9. Existují nějaké omezení týkající se oblečení na letovisku?
Odpověď: V rezortu se obecně očekává, že hosté budou dodržovat slušný oděv. Při sportovních aktivitách nebo na pláži je přijatelné nosit plavky, ale v restauracích se doporučuje nosit delší kalhoty nebo šaty.

10. Může resort uspořádat soukromé aktivity nebo výlety?
Odpověď: Ano, maledivský Veligandu Island Resort může uspořádat soukromé aktivity nebo výlety, včetně romantických večeří na pláži, výletů za potápěním nebo pikniků na soukromém ostrůvku.


Dovolená Maledivy Veligandu Island Resort


Veligandu Island Resort je pravděpodobně jedním z nejlépe hodnocených luxusních letovisek na Maledivách. Nachází se v severní části Ari atolu a je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Tohle je skutečně ráj na zemi.

Resort nabízí několik druhů plánů včetně plné penze, all-inclusive a snídaně v ceně. Tyto plány obsahují všechny vaše jídla a nápoje a zajišťují vám naprostý klid a spokojenost. To je velmi důležité, protože nemusíte hledat jídlo a nápoje někde jinde a můžete se plně soustředit na své dovolené.

Veligandu Island Resort má k dispozici 91 vil umístěných přímo na pláži nebo nad vodou. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a klimatizované s velkými panoramatickými okny přinášejícími maledivskou atmosféru přímo do vašeho pokoje. Přístup k Wi-Fi je samozřejmostí.

V resortu si můžete užívat různé aktivity, od potápění a šnorchlování až po vodní sporty a wellness. Také si zde můžete zahrát golf na přenosném golfovém hřišti s pohledem na nekonečný oceán. V resortu se nachází také jeden velký bazén, kde si můžete odpočinout a užívat si klidné dny.

Restaurace je také velmi dobrá a nabízí širokou škálu jídel z různých kuchyní. Speciální večeře na pláži jsou nezapomenutelnou zážitkem, kdy si můžete vychutnat širokou škálu delikates a nápojů, zatímco se podíváte na maledivský západ slunce.

Celkově řečeno, Maledivy Veligandu Island Resort jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci na luxusní dovolené. Pobyt může být sice nákladný, ale stojí to za to zážitek, který na Maledivách zažijete. Když srovnáte cenu s kvalitou ubytování a služeb, nebudete zklamání. Doporučuje se pro páry, rodiny s dětmi a ty, kteří si hledají pravý odpočinek při krásách přírody.


Ubytování Maledivy Veligandu Island Resort


Veligandu Island Resort je luxusní resort nacházející se na souostroví Maledivy, nabízející širokou škálu možností pro relaxaci a odpočinek. Tento resort se nachází na ostrůvku, který měří pouhých 600 metrů na délku a 150 metrů na šířku, což z něj činí velmi intimní a klidné místo.

Resort nabízí širokou škálu pokojů a vil, které jsou rozděleny do několika kategorií a jsou vybaveny moderním nábytkem a prvotřídními vybavením. Jednou z nejpopulárnějších kategorií jsou water villas, které jsou postaveny na klidných vodách Indického oceánu a nabízejí úchvatné výhledy na okolní krajinu - jsou vyráběny tak, že svou polohou na vodě nabízí plné soukromí a možnost prozkoumat korálové ostrovy.

Veligandu Island Resort nabízí i širokou škálu aktivit, které doplňují pobyt na Maledivách - hosté si mohou vyzkoušet potápění, šnorchlování, windsurfing nebo si užít masáže v luxusním wellness centru. Na ostrově jsou také k dispozici tenisové kurty, fitness centra a sauna, takže si mohou hosté užít svůj čas úplně podle svých představ.

Kromě toho, že resort nabízí vynikající služby a luxusní ubytování, je Veligandu Island Resort také skvělým místem pro objevování a prozkoumávání zaječích ostrovů Malediv - tato místa mají nejen velmi bohatou flóru a faunu, ale také fascinující způsob života a kulturu. Hosté si mohou vychutnat tuto kulturu a tradice svými vlastními očima, což vytvoří nezapomenutelné zážitky.

Celkově Veligandu Island Resort nabízí luxusní a klidné prostředí pro hosty, kteří si chtějí užít krásy Malediv a odpočinout si od běžného života. S vynikajícími službami, nabídkou aktivit a luxusním ubytováním je tato destinace ideální pro každého, kdo hledá dokonalou dovolenou v ráji.


Počasí Maledivy Veligandu Island Resort


Maledivy jsou známé svou neuvěřitelně krásnou přírodou, bílými plážemi a azurovým mořem. Tato malá ostrovní země v Indickém oceánu je oblíbenou destinací pro ty, kteří hledají luxusní dovolenou v tropickém ráji. Jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších letovisek na Maledivách je Veligandu Island Resort.

Veligandu Island Resort se nachází na stejnojmenném ostrově, který je součástí severního atolu Malediv. Ostrov je asi 600 metrů dlouhý a asi 150 metrů široký, což z něj dělá výjimečně malebné a intimní místo pro dovolenou. Na ostrově se nachází pouze jedno letovisko, které poskytuje exkluzivní služby svým hostům.

Jednou z věcí, kterou na Veligandu Island Resort oceňují hosté nejvíce, je nádherné počasí. Maledivy mají tropické podnebí, což znamená, že zde panuje celoroční horko. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje kolem 30 °C, zatímco teplota moře je příjemných 27 °C. Díky tomu je koupání ve vodě vždy přirozeně teplé a pohodlné.

Maledivy mají dvě hlavní sezóny - suchou sezónu a deštivou sezónu. Suchá sezóna trvá od listopadu do dubna a je to nejlepší čas na návštěvu Malediv. Během této doby je počasí teplé a suché se minimálním množstvím srážek. Sluneční svit je intenzivní a ostrovy se těší na období nejméně větrného počasí, což znamená, že moře je klidné a vhodné pro potápění nebo šnorchlování.

Naopak deštivá sezóna, která trvá od května do října, je charakterizována vyšším počtem srážek a občasnými bouřemi. I když se může zdát, že je tento období nepříjemné, mnozí turisté upřednostňují návštěvu Malediv právě v této době. Ačkoli déšť může být silný a intenzivní, bývá často krátkodobý a rychle přechází. Navíc počasí má tendenci být méně horké v porovnání s suchou sezónou, což může být pro některé hosty příjemné.

Veligandu Island Resort je vybaven moderními a luxusními bungalovy s výhledem na oceán nebo na lagunu. Hosté se mohou těšit na soukromé terasy nebo balkony, které nabízejí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Odpoledne mohou relaxovat na pláži, užívat si soukromou romantickou večeři u vody nebo se potápět v jednom z největších korálových útesů na světě.

Veligandu Island Resort je opravdu jedinečným místem s nádherným počasím, které umocní vaši dovolenou na Maledivách. Bez ohledu na to, zda si vyberete suchou nebo deštivou sezónu, zaručeno se vám dostane nezapomenutelného pobytu na tomto úchvatném ostrově.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky