Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Maledivy Veligandu Island Resort & Spa

Letenka Maledivy Veligandu Island Resort & Spa


Veligandu Island Resort & Spa je jednou z nejluxusnějších destinací na Maledivách a láká turisty z celého světa svou nádhernou přírodou, bílými plážemi a tyrkysovými vodami.

Nachází se na malém ostrově ve vícesethektarovém kraji Alifu Alifu - jednom z atoleů Malediv. Resort, který je součástí hotelového řetězce Crown & Champa Resorts, poskytuje svým hostům nezapomenutelný pobyt.

Veligandu Island Resort & Spa nabízí širokou škálu ubytování, která splňují různé potřeby a přání hostů. Resort disponuje nadstandardními vilami na pláži, které nabízejí soukromí a pohodlí, stejně jako nadstandardní vily na vodě s vlastní terasou a přímým přístupem do korálové laguny. Každá vila je vybavena moderním zařízením a nabízí nádherný výhled na oceán.

Veligandu Island Resort & Spa také disponuje restaurací, která nabízí širokou škálu jídel z celého světa. Hosté si mohou vychutnat exotické pokrmy maledivské kuchyně, ale také se těšit na mezinárodní speciality. K dispozici je také několik barů a kaváren, které nabízejí širokou škálu nápojů a koktejlů.

Pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek, je na ostrově dostupný také wellness a spa centrum. Zde si hosté mohou dopřát masáže a terapeutické procedury, které jim pomohou zbavit se stresu a naplnit se energií.

Jedním z hlavních lákadel Veligandu Island Resort & Spa je také možnost potápění a šnorchlování. Ostrov je obklopený korálovými útesy, které jsou domovem mnoha druhů barevných ryb a mořských živočichů. Hosté si mohou vypůjčit vybavení a objevovat fascinující podmořský svět. Pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou se potápět, je k dispozici také možnost prozkoumat korálové útesy šnorchlováním.

Veligandu Island Resort & Spa je proslavený také širokou nabídkou outdoorových aktivit, jako je windsurfing, kajak, plachtění a rybolov. Pro milovníky sportů a aktivity jsou zde připravené hřiště na plážový volejbal, tenisové kurty a tělocvična.

Celkově Veligandu Island Resort & Spa poskytuje hostům luxusní a relaxační zážitek na jednom z nejkrásnějších míst na světě. S jeho přátelským personálem, výborným jídlem a bohatou nabídkou aktivit zde hosté zažijí nezapomenutelnou dovolenou plnou krásy a pohody.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Veligandu Island Resort & Spa


1. Kde se nachází Maledivy Veligandu Island Resort & Spa?
Odpověď: Maledivy Veligandu Island Resort & Spa se nachází na ostrově Veligandu v severním Atolu Ari na Maledivách.

2. Jak se dostanu na resort?
Odpověď: Nejbližším mezinárodním letištěm je Malé International Airport na hlavním ostrově Malé. Zde je možné se dostat na resort pomocí vnitrostátního letu nebo vodního taxi.

3. Jak je možné rezervovat ubytování na Maledivy Veligandu Island Resort & Spa?
Odpověď: Ubytování na resortu je možné rezervovat pomocí online rezervačního systému na oficiálních stránkách resortu nebo prostřednictvím cestovních agentur.

4. Jaké druhy ubytování resort nabízí?
Odpověď: Resort nabízí různé druhy ubytování, včetně plážových vil s vlastním bazénem, vil nad vodou nebo vil na pláži.

5. Jaké aktivity a vybavení resort nabízí?
Odpověď: Resort nabízí širokou škálu aktivit, včetně potápění, šnorchlování, plachtění, rybaření a wellness procedur. K dispozici je také bazén, fitness centrum, restaurace a bar.

6. Jsou na resortu dostupné stravovací služby?
Odpověď: Ano, resort nabízí stravování formou all-inclusive s možností výběru mezi různými restauracemi a bary.

7. Mají v resortu Wi-Fi připojení?
Odpověď: Ano, resort nabízí Wi-Fi připojení v celém areálu.

8. Je na resortu možné organizovat svatební obřad nebo jiné události?
Odpověď: Ano, resort nabízí možnost pořádání svatebních obřadů, oslav a dalších událostí. Je však nutné s resortem předem konzultovat podrobnosti a rezervace.

9. Je na resortu možné platit platební kartou?
Odpověď: Ano, resort přijímá platební karty jako jsou Visa, Mastercard a American Express.

10. Jaké jsou zrušovací podmínky rezervace ubytování?
Odpověď: Zrušovací podmínky se mohou lišit v závislosti na typu rezervace a doby rezervace. Je nezbytné seznámit se s podmínkami před provedením rezervace.


Počasí Maledivy Veligandu Island Resort & Spa


Maledivy jsou jednou z nejkrásnějších a nejexotičtějších destinací na světě. Mnoho turistů si sem přijde užít krásné pláže, azurovou vodu a nádherné slunce. Jednou z nejoblíbenějších lokalit je hotel Veligandu Island Resort & Spa.

Tento luxusní hotel se nachází na ostrově Veligandu, který se nachází na severu Maledivy. Hosté zde mohou vychutnat nejen krásné pláže a vodu, ale také luxusní pokoje a vyhlášenou kuchyni.

Co se týká počasí, Veligandu Island Resort & Spa je vystaveno celoročním tropickým podnebí. To znamená, že zde vládne vysoká teplota a vlhkost po celý rok. Nejteplejší období je od prosince do dubna, kdy teplota může dosáhnout až 30 °C. V tomto období se také vyskytují nejsilnější větry a vlny.

Naopak nejchladnější období bývá od května do listopadu, kdy teploty klesají na přibližně 25 °C. Tyto měsíce jsou také charakteristické nižší vlhkostí a méně dešťovými srážkami.

V období mezi prosincem a březnem se na Maledivách obvykle vyskytují bouřky, které mohou způsobovat problémy s lodní dopravou nebo dokonce narušovat plánované aktivity na ostrově. Nicméně, většina hostů si i přes tyto příležitostné bouřky užívá svého pobytu na Maledivách.

Celkově lze tedy říci, že Maledivy jsou ideálním místem pro ty, kdo hledají tropické počasí po celý rok. Pokud se však obáváte silných větrů a bouřek, je dobré zvážit návštěvu v období od května do listopadu.

Veligandu Island Resort & Spa nabízí svým hostům nejen luxusní ubytování a krásné pláže, ale také mnoho aktivit a zážitků. Můžete si zde vyzkoušet potápění, šnorchlování, surfování nebo jen relaxovat v luxusních spa. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli aktivitu, Maledivy vás nezklamou.


Dovolená Maledivy Veligandu Island Resort & Spa


Maledivy jsou známé jako ráj na zemi, a jedním z nejlepších míst, které zde můžete navštívit, je Veligandu Island Resort & Spa. Tento luxusní resort nabízí neuvěřitelné zážitky a nabízí hostům výjimečné pohodlí a relaxaci.

Veligandu Island Resort & Spa se nachází na Maledivách, v severní části atolu Ari. Tento resort je obklopen tyrkysovou vodou Indického oceánu a bílými písčitými plážemi, které Maledivy tak proslavily.

Veligandu Island Resort & Spa nabízí svým hostům mnoho možností ubytování. Můžete si vybrat z plážových vil, které se nachází přímo u pláže a poskytují nádherný výhled na oceán. Pro ty, kteří touží po větší soukromí, jsou k dispozici vilky nad vodou, které se nacházejí přímo nad tyrkysovou vodou a mají vlastní venkovní terasu a obývací prostor.

Okouzlující pláže a tyrkysová voda jsou ideální pro opalování, plavání a potápění. Resort také nabízí mnoho vodních sportů, jako je šnorchlování, potápění a windsurfing. Můžete také podniknout výlet lodí a objevit okolní ostrovy.

Pro ty, kteří touží po relaxaci a péči o tělo, nabízí Veligandu Island Resort & Spa luxusní wellness centrum. Zde si můžete dopřát masáže, lázně a další procedury, které vám pomohou uvolnit se a načerpat novou energii.

Když jde o jídlo, resort nabízí několik restaurací a barů, ve kterých si můžete vychutnat různé kulinářské zážitky. Můžete si vybrat mezi mezinárodními specialitami, tradičními maledivskými jídly a dalšími gastronomickými lahůdkami.

Veligandu Island Resort & Spa je ideálním místem pro páry, rodiny i jednotlivce, kteří hledají luxusní dovolenou na bílé pláži s tyrkysovým oceánem. Tento resort vám poskytne nezapomenutelný zážitek a okouzlí vás svou krásou a pohostinností.

Pokud hledáte opravdový ráj na zemi, pak je Veligandu Island Resort & Spa na Maledivách bezesporu tím správným místem pro vaši dovolenou. Ponořte se do luxusu, pohody a nádhery a prožijte nezapomenutelné chvíle na jednom z nejkrásnějších míst na světě.


Ubytování Maledivy Veligandu Island Resort & Spa


V nedalekých vodách Indického oceánu leží Maledivy, skupina ostrovů, které se staly synonymem pro luxusní pláže, tyrkysové moře a nekonečné možnosti relaxace. Jedním z nejlepších míst na ostrovech pro zažití opravdového ráje je Veligandu Island Resort & Spa.

Veligandu Island Resort & Spa se nachází na soukromém ostrově o rozloze 22 akrů, který je oázou klidu a soukromí. Odhodláni poskytnout hostům dokonalý pobyt, resort nabízí širokou škálu vysoce kvalitních služeb a prostředí, které pocítíte hned po příjezdu na ostrov.

Resort disponuje 91 vilami a bungalovy, které jsou elegantně zařízené a nabízejí úžasný výhled na oceán. Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny moderním nábytkem, klimatizací, minibarem, TV se satelitním příjmem a bezplatným Wi-Fi připojením. K dispozici je také soukromá terasa nebo balkon, který poskytuje dokonalý prostor pro relaxaci a kochání se krásou okolního ráje.

Veligandu Island Resort & Spa je známý také svými vynikajícími restauracemi, které nabízejí širokou škálu gurmánských zážitků. Hlavní restaurace Dhonveli Restaurant nabízí nezapomenutelné buffety různých mezinárodních a tradičních maledivských jídel. Pro milovníky mořských plodů je tu také speciální restaurace Madivaru, kde mohou hosté ochutnat čerstvé ryby a další speciality.

Kombinace dokonalých pláží a oceánu nabízí hostům širokou škálu aktivit. Rezort disponuje plážemi s bílým pískem a tyrkysovou vodou, kde si hosté mohou užívat opalování, šnorchlování, potápění nebo jachting. Pro ty, kteří preferují více relaxační aktivity, je tu také wellness centrum s nabídkou širokého výběru masáží a spa procedur.

Veligandu Island Resort & Spa je ideálním místem pro páry, rodiny i jednotlivce, kteří hledají dokonalý únik od každodenního shonu. Snoubí se zde krásná příroda, luxusní ubytování a profesionální služby, které zaručují nezapomenutelný pobyt na Maledivách.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky