Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Marshallovy ostrovy Arno Atoll

Počasí Marshallovy ostrovy Arno Atoll


Marshallovy ostrovy jsou malý stát v Tichomoří, který se skládá z několika ostrovů a atolů. Jedním z těchto atolů je Arno Atoll, který se nachází na západě řetězce ostrovů. Arno Atoll je tvořen 133 ostrovy, z nichž je jen několik obydlených. Většina obyvatel žije z rybolovu a turistického ruchu.

Počasí na Arno Atoll je subtropické, což znamená, že je zde celoročně příjemně teplé. Průměrná teplota vody v oceánu se pohybuje mezi 27 až 29 stupni Celsia. Díky tomu jsou pláže velmi oblíbené mezi turisty. V období dešťů, které trvá od května do listopadu, může být na Arno Atoll docela vlhko a deštivo. Nicméně, deště nejsou příliš intenzivní, a proto je stále možné si užít pláže a vodní sporty.

V horkých měsících, které trvají od prosince do března, teploty mohou překročit 30 stupňů Celsia a proto se můžete ochlazovat v oceánu. V této době je také nejvhodnější doba pro pozorování mnoha druhů ryb, které obývají korálové útesy na Arno Atoll.

V Arno Atoll mohou nastat i cyklóny, které jsou obvyklé v oblasti Tichomoří. Tyto cyklóny se vyskytují obvykle v období dešťů, a to zvláště v měsících prosinci a lednu. Cyklóny mohou být velmi silné a mohou způsobit velké škody, ale většinou umírají dříve, než se dostanou na břeh.

Celkově lze říci, že klima na Arno Atoll je příjemné a vhodné pro celoroční návštěvu, i když se v období dešťů můžete setkat s vlhkem a náhodnými bouřemi. Pokud rádi pozorujete různé druhy živočichů a máte rádi koupání v teplém oceánu, Arno Atoll je ideálním místem pro vaši dovolenou.


Dovolená Marshallovy ostrovy Arno Atoll


Marshallovy ostrovy se nacházejí v Pacifiku mezi Havajskými ostrovy a Filipínami. Jsou to souostroví tvořené více než 1 000 ostrovy a atolů. Jedním z nejkrásnějších a nejznámějších atolů na Marshallových ostrovech je Arno Atoll.

Arno Atoll je součástí Ratak Řetězce atolů a nachází se na východ od hlavního města Marshallových ostrovů, kterým je Majuro, asi 41 kilometrů daleko. Tento atol je největší atol v celém Ratak Řetězci a je domovem pro asi 2 000 obyvatel.

Arno Atoll je populární turistickou destinací pro svou nádhernou přírodu a úchvatné pláže. Atol nabízí návštěvníkům nekonečné možnosti pro potápění, šnorchlování a rybaření. V korálových zátočinách můžete vidět nádherné korálové útesy a pestrou podmořskou faunu a flóru.

Jedním z největších lákadel Arno Atoll je jeho křišťálově čisté modré moře. Návštěvníci si zde mohou užít nekonečné hodiny lenošení na pláži, opalování a relaxaci. Do vody se mohou ponořit a ochutnat osvěžující chladivou vodu a rozplavat se v ní.

Arno Atoll je také bohatý na kulturní dědictví Marshallových ostrovů. Na atol najdete tradiční vesnice obývané místními lidmi, kteří stále pečují o své staré kulturní tradice. Můžete navštívit jejich domy, kde uvidíte jejich řemeslnou práci, jako je tkaní tradičních palmových klobouků, a můžete ochutnat jejich místní jídlo a poznat jejich zvyky a tradice.

Další zajímavostí na Arno Atolu je historické místo jménem Íkyarimari, což znamená "Zesnulí králové". Atol je domovem mnoha starých hrobů, které jsou důkazem dávné historie tohoto místa. Návštěvníci se zde mohou dozvědět více o minulosti a kultuře místních obyvatel.

Arno Atoll je dosud relativně nedotčený turismem, což znamená, že si zde můžete užít krásu přírody ve své nejautentičtější podobě. Zde se můžete vzdát všech starostí a stresu a prožít opravdový únik z každodenního shonu a chaosu velkoměsta.

Pokud plánujete dovolenou na Marshallových ostrovech, určitě je třeba zařadit Arno Atoll na seznam míst k navštívení. Nejenom, že se zde můžete zrelaxovat na plážích, ale také se setkáte s místními lidmi a dozvíte se více o jejich kultuře a tradicích. Arno Atoll je trochu skrytým klenotem v Pacifiku a zároveň jednou z nejdůležitějších turistických atrakcí Marshallových ostrovů.


Letenka Marshallovy ostrovy Arno Atoll


Marshall Islands - Arno Atoll - Ostrov ze snů

Arno Atoll v Marshallových ostrovech je neuvěřitelně krásný ostrov ležící na atolu v Tichomoří. Atol Arno se nachází asi 20 km na severovýchod od Maloelu na Ratak řetězci v souostroví Marshallovy ostrovy.

Atol Arno je velmi malebný, s mnoha plážemi a koralovými útesy. Má téměř perfektní oválný tvar a jeho rekreační potenciál na základě unikátní kombinace scenérie, klimatu a infrastruktury má jen málo obdob.

Jelikož se ostrov Arno, neobejde bez návštěvy vonícího trhu s rybami, bohatého zemědělského zázemí a všech jiných vynikajících produktů, můžete se těšit na příjemný a autentický pobyt na tomto krásném ostrově.

Zde jsou některé další výhody, které vás přesvědčí, že stojí za to navštívit Arno Atoll v Marshallových ostrovech:

Pláže: Ostrov Arno má některé z nejkrásnějších pláží v celé oblasti a nabízí nekonečné množství stínů a zákoutí, kde si můžete odpočinout a užít si sluneční paprsky.

Korálové útesy: Arno Atoll je slavný díky svému korálovému útesu, který se táhne kolem celého ostrova. Tyto útesy nabízejí neuvěřitelnou možnost pozorovat živou stavbu útvarů pod vodou, jako jsou korálové hory, jeskyně a tunele, což je ideální zážitek pro ty, kteří se soustředí na potápění a potápěčsky zážitky.

Kultura: Obyvatelé Arno Atoll jsou velmi hrdí na svou kulturu Mareľáp. Návštěvníci se mohou těšit na ochutnávku místních jídel a tradičních tanců - například kávu, želatinu nebo kakao a dalších místních specialit jako je národní jídlo pocházející z sušené ryby a korejské rýže.

Jídlo: Marshallův ostrov nabízí návštěvníkům mnoho skvělých možností pro ochutnávku místních a tradičních jídel. Chuť místních ryb a mořských plodů je naprosto perfektní, stejně jako i jiné tradiční jídlo, jako napříklád grilované kachny, cukroví či míchané vejce.

Vodní sporty: Arno Atoll je ideální pro mnoho vodních sportů a aktivity, jako jsou potápění, plavání, surfování, rybaření a mnoho dailších aktivit např. na západní straně ostrova se nacházejí mnohé místní restaurace, kde si můžete skvěle pochutnat.

Výlety: Vzhledem k tomu, že Arno Atoll se nachází v souostroví Marshallovy ostrovy, můžete se těšit na mnoho dalších krásných a exotických míst, jako je Majuro, Maloelap nebo Bikini Atoll.

Arno Atoll v Marshallových ostrovech nabízí jedinečnou kombinaci krásné scenérie, kulturních zážitků a sportovních aktivit, což ho dělá ideální volbou pro dovolenou. Nezapomeňte si zakoupit letenky a připravit se na nezapomenutelnou dovolenou ve snovém a ideálním místě pro relaxaci.


Nejčastější dotazy a odpovědi Marshallovy ostrovy Arno Atoll


1. Jak se dostat na Marshallovy ostrovy Arno Atoll?
- Nejlepší způsob, jak se na Arno Atoll dostat, je letadlem z hlavního města Majuro, nebo lodi z jiného ostrova.

2. Kde se na Arno Atoll ubytovat?
- Na ostrově je jediný hotel, který nabízí ubytování pro návštěvníky.

3. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Arno Atoll?
- Nejlepší doba pro návštěvu Arno Atoll je od listopadu do dubna, kdy je sušší počasí a menší pravděpodobnost výskytu tropických bouří a hurikánů.

4. Co je největší turistickou atrakcí na Arno Atoll?
- Největší turistickou atrakcí na Arno Atoll jsou nádherné pláže s tyrkysovou vodou a koralovými útesy, které jsou ideální pro potápění a šnorchlování.

5. Jaká je místní měna na Arno Atoll?
- Místní měna na Marshallových ostrovech, včetně Arno Atoll, je americký dolar.

6. Co je dobré vědět před cestou na Arno Atoll?
- Pokud cestujete na Arno Atoll, měli byste mít platný pas a být připraveni na omezenou dostupnost zboží a služeb, včetně internetového připojení. Měli byste také respektovat místní kulturu a zvyky.

7. Kde se na Arno Atoll najíst?
- Základní potraviny a nápoje lze nalézt v jednom místním obchodě. V hotelu na ostrově je k dispozici restaurace s místními specialitami.

8. Jaká je nejbližší zdravotnická zařízení na Arno Atoll?
- Nejbližší zdravotnické zařízení je zdravotní klinika a nemocnice v hlavním městě Majuro, což je přibližně 90 km daleko.

9. Co je dobré vzít si s sebou na Arno Atoll?
- Doporučuje se vzít si s sebou sluneční brýle, opalovací krém, lehké oblečení, vodotěsnou obuv a potřeby na šnorchlování a potápění, jako jsou masky a ploutve.

10. Jak připojení k internetu na Arno Atoll?
- Místní internetové připojení je omezené, nejlepší signál je v oblasti hlavního města. Některé hotely a obchody nabízejí wifi zdarma nebo za poplatek.


Ubytování Marshallovy ostrovy Arno Atoll


Marshallowé ostrovy se nacházejí v Tichém oceánu a jsou součástí Mikronésie. Jedním z ostrovů tohoto souostroví je Arno Atoll. Arno Atoll je korálový atol, který tvoří nejen samotný ostrov Arno, ale také další menší ostrůvky a laguny. Tento atol je velmi malebným a klidným místem, které láká návštěvníky svou krásou a neporušeností.

Ubytování na Arno Atollu je přizpůsobené tomuto odlehlému místu. Většinou se jedná o malé bungalovy, které se nachází přímo na pláži nebo v blízkosti laguny. Tyto bungalovy poskytují základní pohodlí a příjemné prostředí pro návštěvníky, kteří si přejí zažít autentickou atmosféru ostrova.

Většina ubytování na Arno Atollu je v provozu během turistické sezóny, která se obvykle koná od listopadu do dubna. Během této doby je počasí příznivější a teploty jsou mírné. Turisté mohou vybírat mezi různými typy ubytování, od jednoduchých plážových chat přes rodinné penziony až po luxusní hotely.

Při pobytu na Arno Atollu si turisté mohou užívat krásné pláže s jemným bílým pískem a třpytivě modrou vodou. Laguny nabízejí příležitost k potápění a šnorchlování, kde mohou návštěvníci objevovat pestré korálové útesy a nádherné mořské živočichy. Místní průvodci rádi provedou turisty po okolí a ukáží jim nejkrásnější a nejzajímavější místa na Arno Atollu.

Na ostrově je také možné poznat místní kulturu a tradice. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a rádi představí návštěvníkům jejich způsob života. Turisté se mohou setkat s místními rybáři, kteří své úlovky prodávají na místních trzích. Je také možné ochutnat tradiční mikronéskou kuchyni, která je plná čerstvých mořských plodů a tropických plodů.

Ubytování na Marshallových ostrovech Arno Atoll je ideální pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci v autentickém prostředí. Ostrov nabízí nádhernou přírodu, krásné pláže a možnost prozkoumat fascinující podmořský svět. Pokud se chystáte na dovolenou na Marshallowé ostrovy, určitě byste neměli minout Arno Atoll a jeho jedinečné ubytování.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky