Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Monako Japanese Garden

Nejčastější dotazy a odpovědi Monako Japanese Garden


Q: Kde se nachází Monako Japanese Garden?
A: Monako Japanese Garden se nachází v Praze 7, na adrese Za Grosem 8.

Q: Jaké jsou otevírací hodiny Monako Japanese Garden?
A: Otevírací hodiny Monako Japanese Garden se liší v závislosti na ročním období. V létě (červenec a srpen) je zahrada otevřená od 10:00 do 19:00 hodin, v jarních a podzimních měsících je otevřená od 10:00 do 18:00 hodin a v zimních měsících (prosinec až únor) je zahrada uzavřená.

Q: Kolik stojí vstupenka do Monako Japanese Garden?
A: Vstupné do Monako Japanese Garden je 120 Kč pro dospělé a 70 Kč pro děti, studenty a seniory.

Q: Můžu si s sebou vzít psa do Monako Japanese Garden?
A: Bohužel, v Monako Japanese Garden nejsou psi povoleni.

Q: Je Monako Japanese Garden přístupné pro vozíčkáře?
A: Ano, Monako Japanese Garden je plně přístupné pro vozíčkáře.

Q: Je v Monako Japanese Garden možné něco koupit k jídlu nebo pití?
A: Ano, v Monako Japanese Garden se nachází čajovna, kde je možné si zakoupit různé druhy čaje, kávy a japonské sladkosti.

Q: Jak dlouho trvá prohlídka Monako Japanese Garden?
A: Prohlídka Monako Japanese Garden trvá přibližně 30 minut až 1 hodinu, v závislosti na tom, jak dlouho si návštěvníci chtějí užívat krásy zahrady.

Q: Je nutné si v Monako Japanese Garden rezervovat prohlídku předem?
A: Není nutné si v Monako Japanese Garden rezervovat prohlídku předem. Prohlídky jsou k dispozici po celou otevírací dobu.

Q: Můžu v Monako Japanese Garden fotografovat?
A: Ano, v Monako Japanese Garden je povoleno fotografovat, avšak je zapotřebí dodržovat pravidla ohledně fotografování zahrady a narušování ostatních návštěvníků.

Q: Jsou v Monako Japanese Garden pořádány nějaké akce nebo programy?
A: Ano, v Monako Japanese Garden jsou pravidelně pořádány akce a programy, jako jsou čajové ceremonie, japonské obřady nebo workshopy. Více informací o akcích je možné najít na webových stránkách zahrady.


Letenka Monako Japanese Garden


Japanese Garden je malebný zákoutí v malém státě Monaku, které nabízí návštěvníkům okouzlující a relaxační prostředí uprostřed hektického městského života. Tento skrytý klenot je jako malý kousek Japonska uprostřed Evropy.

Letenka do Monaka je, samozřejmě, první krok k prozkoumání tohoto malebného japonského zahrady. Po přistání v Monackém letišti může návštěvník jednoduše dostat do Japanese Garden pomocí taxi nebo místní dopravy. Zahrada se nachází v oblasti Fontvieille, která je snadno dostupná a leží nedaleko od hlavního centra města.

Při vstupu do zahrady návštěvníci pocítí okamžitý odklon od okolního městského ruchu a shonu. Zdejší atmosféra je klidná a serene, s jasným důrazem na harmonii přírody a lidským duchem. Obohacené stromy, květiny a bonsaje, které se vine okolo cest, vytvářejí dojem jemnosti a přirozené krásy.

Kromě bohaté vegetace, návštěvníci mohou objevit v zahradě také mnoho dalších zajímavostí. Mezi nimi je i tradiční japonský pavilon, který nabízí návštěvníkům relaxační atmosféru a krásné výhledy na zahradu. Místo je ideální pro odpočinek, meditaci nebo četbu.

Další zajímavostí v Japanese Garden je malé rybníček, ve kterém obývají koi kapři. Tyto pestrobarevné ryby jsou považovány za symbol štěstí, lásky a prosperity v japonské kultuře. Návštěvníci si zde mohou koupit speciální krmivo a krmit ryby, což je zážitek, který si mnozí uchovají v dlouhé paměti.

Zahrada je také domovem pro mnoho japonských soch a artefaktů, které jasně odkazují na tradiční japonskou kulturu a historii. Návštěvníci se mohou projít mezi těmito krásnými uměleckými díly a naučit se něco nového o japonské tradici a umění.

Navštívit Japanese Garden v Monaku je tak jako cesta do dávného Japonska. Zahrada nabízí unikátní příležitost pro obdivování japonského umění, zpomalení tempa a odpočinku. Je to ideální místo pro milovníky přírody a pro ty, kteří hledají klidné prostředí v malém státe Monaku.

Pokud máte chuť na dobrodružství, strávit nějaký čas v Japanese Garden je nepochybně nezapomenutelným zážitkem. Ubroukejte se do tohoto krásného zákoutí japonské kultury a zapomeňte na svět venku.


Počasí Monako Japanese Garden


Monako Japanese Garden je krásným místem, které zaujme svým jedinečným stylem, a to v kombinaci s příjemným podnebím, které je charakteristické pro tento region. Tato zahrada v Monaku nabízí zájemcům neuvěřitelně krásnou atmosféru a klidné prostředí, které je ideální k relaxaci.

Když mluvíme o počasí v Monaku, jako většinou jiných místech v jižní Evropě, je charakteristickým faktorem příjemná teplota během celého roku. Průměrná teplota je 15°C až 25°C, což je velmi pohodlné a příjemné pro návštěvu takové krásné zahrady. V létě jsou teploty mírně vyšší, ale díky pobřežnímu okolí je zde většinou stále příjemný vánek.

Sama zahrada je velmi jedinečná. Nachází se v jednom z nejkrásnějších parků v Monaku a nabízí návštěvníkům působivý pohled na japonskou architekturu, zajímavou vegetaci s rybníky, kamennými mosty a kaskádami. Díky klidnému prostředí a odpočinkovým zónám, se zahrada stala oblíbeným místem pro turisty, kteří se chtějí zrelaxovat a užít si krásy japonské kultury.

Kromě toho jsou zde na první pohled vidět i inspirace z míst jako je Kjóto. Zahrada Monako Japanese Garden je populární pro ty, kdo jsou fascinováni japonskou kulturou, uměním tvorby zahrad a architekturou. Zahrada je plná různých rostlin, bíle kvetoucích třešní, zlatých a zelených japonských smrků, žlutě zbarvených japonských javorů a chabimono.

Celkově, pokud hledáte krásné a klidné místo, kde se můžete cítit spokojení a uvolnění, tak Monako Japanese Garden je tím správným místem pro vás. S příjemným počasím, překrásnou atmosférou, krásnou architekturou a jedinečnou japonskou Prahou, je to místo, kde se budete cítit jako v jiném světě a nikdy nezapomenete na tu neuvěřitelnou zážitek.


Dovolená Monako Japanese Garden


Monako je rafinované město, které láká turisty z celého světa svými luxusními hotely, kasiny, luxusními butiky a exkluzivními restauracemi. Ale tato malá země má také skryté přírodní krásy, které stojí za vidění a jedním z nich je japonská zahrada v Monaku.

Japonská zahrada v Monaku se nachází v centru města a byla otevřená v roce 1994. Zahrada se rozprostírá na ploše 7000 metrů čtverečních a je přístupná zdarma pro veřejnost. Toto malé útočiště nabízí poklidné a klidné prostředí, kde můžete uniknout z rušného města a relaxovat v krásné japonské atmosféře.

Zahrada nabízí širokou škálu japonského zelení a stromů, jako jsou japonské javory, bambusy a javor šachový. Je zde také průzračný rybník, kde žijí kočičí rybky Koi, které jsou slavné svou velikostí a krásnou barvou. Okolo rybníka jsou kamenné cesty, které jsou zdobené kameny a vodními prameny.

Celkový design zahrady je inspirován tradičními japonskými zahradami a nabízí návštěvníkům pocit klidu a harmonie. Zahrada je dokonalým místem, kde můžete posedět na lavičce a prostě si užívat nádherný výhled.

Navštívíte-li zahradu v květnu, můžete zde být svědky tradičního japonského tance, které se zde v tomto měsíci koná. To je dokonalá příležitost, jak si vychutnat kouzlo japonské kultury a zahrady Monaka.

Japonská zahrada v Monaku je jedním z míst, které byste měli určitě navštívit, když už jste v této krásné zemi. Je to ideální místo, kde můžete relaxovat a užívat si přírodu a klid v blízkosti rušných ulic a shonu města.


Ubytování Monako Japanese Garden


Monako, malý stát ležící na Francouzské riviéře, je známý svými luxusními rezidencemi, elegantním životním stylem a nádherným výhledem na Středozemní moře. Ale pokud se chcete na chvíli vyhnout rušnému městskému životu a pobýt v klidnějším prostředí, neměli byste zapomenout navštívit japonskou zahradu Monako.

Monako Japanese Garden je malebná zahrada nacházející se v přístavním promenádovém areálu v Monaku. Byla otevřena v roce 1994 a od té doby se stala oblíbeným místem pro odpočinek a relaxaci pro místní i návštěvníky. Je to malý ráj uprostřed městského shonu.

Tato zahrada byla navržena japonským zahradním architektem Yasuo Beppuem a inspirována japonskou kulturou a tradicemi. Je známá svou precizním a vkusným provedením. Celková plocha zahrady je pouze 7 000 m², ale i přesto se uvnitř skrývá ohromující množství krásy.

Při vstupu do japonské zahrady vás okouzlí malý rybníček, plný zlatých rybek a lekníny. Tento rybníček je obklopen krásnými japonskými květinami a stromy, které tvoří příjemnou atmosféru. Najdeme zde například sakury, azalky a lotosové květy, které vytvářejí rozmanitou paletu barev a vytvářejí zde podmanivý obraz přírody.

Další zajímavou částí zahrady je kamenná stezka vedoucí okolo vodopádu. Ten vytváří nejen klidné prostředí, ale také přirozenou hudbu vodních prvků. Okolo cesty se nacházejí malé lavičky, kam si můžete sednout a relaxovat, nebo si prostě užít zvuky přírody.

Monako Japanese Garden je místem, kde se můžete promenádou procházet, relaxovat nebo obdivovat krásu přírody. Je ideální pro ty, kteří chtějí na chvíli uniknout z městského shonu a poznat trochu japonské kultury a umění. Navíc, vstup do této zahrady je zdarma, což je další příjemnou zprávou.

Pokud tedy plánujete návštěvu Monaka, nezapomeňte zajít do Monako Japanese Garden. Bude to pro vás úžasná příležitost na okamžitý únik z města a vstup do klidného a relaxačního prostředí. Ponořte se do japonské kultury a získejte novou perspektivu na svět. Uvidíte, že tato zahrada je skutečným pokladem Monaka.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky