Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Nepál Rara Lake

Dovolená Nepál Rara Lake


Nepál je země plná překvapení, krásných přírodních scenérií, nádherného horského prostředí a mnoha jiných zajímavostí. Mezi nejvýznamnější atrakce tohoto státu patří i nádherné jezero Rara, které je obklopeno horami, lesy a údolími.

Rara Lake se nachází v západní části Nepálu v oblasti Mugu. Je to největší jezero v Nepálu a ukrývá v sobě nádhernou přírodní scenérii, kterou si oblíbí každý milovník přírody. Jezero má délku téměř 10 kilometrů, šířku 5 kilometrů a hloubku až 167 metrů. Obklopují ho hory, lesy a údolí.

Dovolená v Rara Lake je originální, nedotčená a nádherná. Návštěva tohoto místa vám umožní uniknout z městského shonu a užít si klid a pohodu. Zatímco se projdete kolem jezera, budete se moci těšit z nádherných scenérií a vstoupit do světa, který je plný přírodních zázraků.

Návštěvníci mohou také vyrazit na trekking, během kterého si mohou užívat krásné zákoutí a příjemné počasí. Můžete si také prohlédnout mnoho druhů zvířat a ptáků, kteří žijí v této oblasti. Pokud máte rádi rybaření, můžete si pronajmout rybářské vybavení a chytit nějakou tu rybu v jezeře.

Pokud se už nabažíte přírodních krás Rara Lake, můžete navštívit vesničky v okolí, které se vyznačují tradiční kulturou a stylizací budov, která vás okouzlí. Navštívíte trhy a zúčastníte se místních slavností. Můžete takoé ochutnat nádhernou kuchyni, kterou připravují kuchaři z místních hospod a restaurací.

Pokud se chystáte na dovolenou do Nepálu, rozhodně byste neměli minout Rara Lake, které je jedním z nejkrásnějších přírodních krás Nepálu. Užijete si zde klid a pohodu, vyrazíte na trekking a prohlédnete si místní kulturu a zvyky. Rara Lake vás dokáže ohromit a zaujmout svojí krásou a přírodními zázraky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Nepál Rara Lake


1. Jak se dostat k Rara Lake?

Lze se dostat k Rara Lake pěšky, jízdním kolem, motocyklem nebo horským vozem. Nejbližší letiště je v Jumle, odkud lze pokračovat pěšky nebo jeepem.

2. Jaké je nejlepší období navštívit Rara Lake?

Nejlepší období pro návštěvu Rara Lake je od října do května. V období dešťů (červenec a srpen) může být obtížné se tam dostat a může být velmi blátivé.

3. Potřebuji pro pobyt v Rara Lake povolení?

Ano, turisté potřebují pro pobyt v Rara Lake povolení. Turistické povolení lze získat na kanceláři turistické policie v Kathmandu nebo v Pokhara.

4. Jak dlouho trvá výlet k Rara Lake?

Výlet k Rara Lake trvá obvykle 3 až 5 dní. Záleží na trase, kterou se rozhodnete vzít, a na vaší fyzické kondici.

5. Jaké jsou možnosti ubytování v Rara Lake?

V Rara Lake je k dispozici několik malých hotelů, lodge a kempovacích míst. Většinou jsou jednoduché, ale čisté a komfortní.

6. Co je možné dělat v Rara Lake?

V Rara Lake je možné dělat turistiku, kempování, rybaření a pozorování zvířat. Také lze navštívit klášter v okolí nebo se prostě jenom procházet a užívat si krásné přírody.

7. Jaká je nadmořská výška Rara Lake?

Rara Lake se nachází v nadmořské výšce 2 990 metrů.


Počasí Nepál Rara Lake


Nepál je země bohatá na krásnou přírodu a jezero Rara je jednou z nejvíce fascinujících přírodních lokalit, které země nabízí. Nachází se v oblasti Mugu, v západním Nepálu, a je jedním z největších sladkovodních jezer v zemi. Rara jezero je také známé pro svou překrásnou a klidnou atmosféru, která je oblíbená mezi turisty i místním obyvatelstvem.

Pokud jde o počasí v oblasti Rara Lake, jezeru vládne typicky horské klima s chladnými a suchými zimami a mírně vlhkými léty. Zimní měsíce, od listopadu do února, jsou na jezeře Rara poměrně chladné s teplotami klesajícími pod nulovou hranici. Sníh a led jsou běžným jevem v těchto měsících, což dělá z jezera Rara idylický obrázek zimní krajiny.

Na druhou stranu léto, od května do září, je na jezeře Rara teplejší s teplotami dosahujícími až přes 25 stupňů Celsia. Deště jsou běžné v těchto letních měsících, což vytváří příjemnou a osvěžující atmosféru. Právě v létě jezeru dominuje zelená krajina s rozkvetlou flórou, která poskytuje ideální podmínky pro pěší turistiku a prozkoumávání okolních hor a luk.

Jednou z nejočekávanějších událostí spojených s počasím na jezeře Rara je místní festival Rara Lake Festival, který se koná v průběhu července. Tato slavnostní událost přitahuje mnoho návštěvníků z celého světa, kteří si přijdou užít hudbu, tance, tradiční jídlo a bohatou kulturu této oblasti. Světe div se, během festivalu jezeru dominuje krásné slunečné počasí, které tvoří dokonalou kulisu pro tento zážitek.

Je důležité si uvědomit, že počasí může být vždy nepředvídatelné a měnit se. Je proto vhodné před cestou k jezeru Rara prověřit předpověď počasí a připravit se na možné změny. Je také dobré si vzít s sebou vhodné oblečení a vybavení, abyste byli připraveni na různé klimatické podmínky.

Jezero Rara je opravdu jedinečným místem, které nabízí krásnou krajinu a mnoho možností k příjemnému strávení volného času. Nezáleží na počasí, jezerní oblast Rara je skvělým místem pro turisty, kteří hledají klid, krásu přírody a odpočinek. Přijďte a objevujte krásu jezera Rara a vychutnejte si nezapomenutelné dobrodružství v Nepálu.


Letenka Nepál Rara Lake


Nepál je zemí, která má mnoho přírodních a kulturních krás. Mezi jednu z nich patří i jezero Rara. Nachází se na západě země a pro mnoho turistů je důvodem, proč se vydají na dlouhou cestu do Nepálu. Pokud plánujete navštívit toto kouzelné místo, budete se chtít dozvědět více o letenkách Nepál Rara Lake.

Nejprve je vhodné vědět, že oblast Rara je velmi odlehlá a není snadné se k ní dostat. Neexistuje zde žádné letiště, avšak existují dvě hlavní trasy, po kterých se do oblasti jezera můžete dostat. Tou první je po pěší cestě z města Jumla a tou druhou je po silnici z Nepálského města Surkhet. Pokud ovšem chcete ušetřit čas a cestovat komfortněji, je ideální volbou letenka.

Společnost Tara Air poskytuje pravidelné lety z města Nepálu Kathmandu do města Jumla. Cesta trvá zhruba dvě hodiny a letí se malými letouny s minimální kapacitou. Z Jumly pak chcete pokračovat na místních terénních vozidlech přes horské průsmyky a vysokohorská jezera až k samotnému jezeru Rara.

Letenky Nepál Rara Lake se však mohou zdát poměrně drahé, a tak je dobré hledat levnější varianty. Je možné najít slevy na letenky ve speciální sezóně a také vyhledat rakouským cestovním kancelářím, které nabízejí zájezdy do Nepálu v rámci balíčku.

Při plánování cesty do Nepálu, a zejména k jezeru Rara, je důležité být připraven na mnoho dobrodružství a vyjít vstříc náročným podmínkám. Letenky Nepál Rara Lake vám nabízejí možnost snížit dobu cestování a získat větší flexibilitu v plánování vaší cesty. Při správném plánování cesty a načasování letů si můžete užít krásy Rara Lake - kouzelné jezero obklopené horami, které nabízí úchvatné výhledy a fantastické možnosti pro relaxaci a ochutnávku nezapomenutelných zážitků.


Ubytování Nepál Rara Lake


Nepál je země, která se může pochlubit nádhernou přírodou a jedinečnými místy. Jedním z takových míst je jezero Rara. To se nachází v západní části Nepálu a je považováno za největší jezero v celé zemi. Pokud se rozhodnete navštívit toto jezero, je důležité vědět, co se týče ubytování. Protože v této oblasti není dostatek hotelů a podobných ubytovacích zařízení.

Útulné chatky a bungalovy jsou tím, co poskytuje Rara Lake Lodge. Tyto chalupy nabízejí prostorné a pohodlné pokoje s balkóny. Ty nabízejí krásný výhled na celé jezero Rara. Lodge také má vlastní restauraci, která nabízí různé druhy jídel, které jsou připravovány z místních surovin. Pokud se chystáte na výlet v této oblasti Nepálu, Rara Lake Lodge je pro vás tou nejlepší volbou. Tento hotel je ideální pro ty, kteří touží po klidu a soukromí v jedinečné přírodě.

Jiným možným ubytováním je hotel Rara Dream Guest House, který se nachází přímo u jezera. Tento hotel nabízí různé druhy pokojů. Ty se liší podle velikosti, ale všechny jsou zařízeny moderním stylu. Hotel má také vlastní restauraci a bar, kde se podávají místní speciality a různé druhy nápojů.

Dalším možným ubytováním je Rara Resort. Tento resort se nachází nedaleko jezera a nabízí pokoje a chatky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a balkónem. Kromě toho je zde také venkovní bazén a restaurace, kde se podávají různé druhy jídel. Rara Resort je skvělou volbou pro ty, kteří hledají komfortní a moderní ubytování.

V Nepálu Rara Lake najdeš několik dalších možností, kde se ubytovat, ale tyto výše uvedené jsou pro turisty nejlepší. Pamatujte, že vzhledem k vzdálenosti a přístupnost oblasti, je důležité včas rezervovat si ubytování, aby se vyhnuli jakémukoli problému s ubytováním. Když si zarezervujete svou vhodnou chatku nebo pokoj, můžete se těšit na nádhernou přírodu a klid, které Rara Lake v Nepálu nabízí.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky