Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Portoriko Playa Negra

Počasí Portoriko Playa Negra


Portoriko je ostrov nacházející se v Karibiku a je známý svou krásnou krajinou a teplým tropickým počasím. Jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově je Pláž Playa Negra.

Playa Negra se nachází na západním pobřeží ostrova a je oblíbeným cílem turistů i místních obyvatel. Název pláže je odvozen od černého písku, který ji odlišuje od jiných pláží na ostrově, kde je častější bílý písek.

Počasí na pláži Playa Negra je typicky tropické, s vysokými teplotami a vysokou vlhkostí. Teploty se pohybují převážně mezi 28 až 31 stupni Celsia, což z ní dělá ideální místo pro opalování a koupání v moři.

Zatímco v zimních měsících se teploty mohou snížit na příjemných 24 stupňů Celsia, v létě mohou dosahovat až 33 stupňů Celsia. Na pláži tak lze vychutnat příjemné teploty po celý rok.

Portoriko je však též známé jako oblast, která je ohrožena tropickými bouřemi a hurikány. Pláž Playa Negra není výjimkou a může být někdy vystavena silnému větru a dešti během hurikánové sezóny, která trvá od června do listopadu.

Turisté, kteří navštíví Portoriko a pláž Playa Negra, by měli sledovat předpověď počasí a informace o aktuálním stavu bouře, aby se připravili na případné nepříznivé podmínky.

Nicméně, i přes tato rizika, místní i návštěvníci pláže Playa Negra si mohou užít slunečné dny a teplé večery v rámci tropického ráje. Mimořádná krása pláže a okolní přírody, spolu s příjemným počasím dělá z Playa Negra oblíbený turistický cíl.

Pláž Playa Negra nabízí také možnosti pro různé vodní aktivity, jako je surfování, šnorchlování a potápění do korálových útesů. Návštěvníci mohou objevovat bohatý podmořský život a podívat se na různé druhy ryb a korálů.

Playa Negra je také vhodná pro procházky po pláži, posezení u palmových stromů a obdivování malebného západu slunce. Je to ideální místo pro relaxaci a načerpání energie, zatímco se obklopujete krásnou přírodou.

Když přijedete na pláž Playa Negra, můžete očekávat příjemné a teplé počasí, které vám umožní plně si užívat vše, co tato pláž a Portoriko nabízí. Bílé písky, tyrkysové moře a slunečné nebe vám poskytnou nezapomenutelné zážitky z této destinace.


Dovolená Portoriko Playa Negra


Portoriko je ostrov v Karibiku s nádhernými plážemi a překrásnou přírodou. Pokud hledáte pláž, kde si můžete užívat klid a pohodu, tak byste měli navštívit Playa Negra.

Playa Negra je jedna z mála pláží na ostrově, která je téměř neporušená lidmi a turisty. Nachází se v oblasti Isabela a je proslulá svou černou písčitou pláží. Tato pláž je skvělá pro ty, kteří chtějí odpočívat a relaxovat, ale také pro surfaře, kteří hledají místo pro své oblíbené sportovní aktivity.

Pláž Playa Negra nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky. Hlavně pro surfery, kteří sem přijíždějí za přírodními vlnami. Ty jsou na této pláži poměrně silné a vysoké, takže si přijdou na své i ti nejzkušenější. Kromě surfu se zde dá také plavat a potápět, a to i s profesionálními instruktory. Pokud se nevěnujete vodním sportům, tak si můžete jen tak lehnout na pláž, relaxovat, opalovat se a užít si nádherný výhled na Karibské moře.

Pro ty, kteří rádi zkoumají okolní přírodu, je tu mnoho možností pro pěší turistiku. V blízkosti Playa Negra se nachází národní lesní rezervace Guajataca, kde se můžete projít po turistických trasách azkoumat divokou přírodu této oblasti. Zde najdete nádhernou flóru a faunu, jako jsou palmové háje, ořešáky a mnoho druhů zvířat.

Co se týče ubytování, tak v okolí pláže Playa Negra najdete mnoho možností od butikových hotelů až po menší hostely. V blízkosti pláže jsou také restaurace, bary a obchody, takže se nemusíte nikam daleko vozit.

Celkově je Portoriko a zejména Playa Negra skvělým místem na dovolenou, pokud hledáte klid a relaxaci,v kombinaci s krásnou přírodou a možností surfování. Určitě stojí za to navštívit tuto pláž a užít si to nejlepší z tohoto krásného karibského ostrova.


Letenka Portoriko Playa Negra


Portoriko je známé jako rajský ostrov s nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a neuvěřitelnou přírodní krásou. Jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově je Playa Negra - černá pláž, která se nachází v oblasti Isabela.

Playa Negra je pojmenována podle místního vulkanického písku, který jí dodává unikátní a exotický vzhled. Černý písek vytváří krásný kontrast s tyrkysovou vodou a zeleným přilehlým pozadím, což činí tuto pláž velmi fotogenickou.

Pláž je situována na severozápadním pobřeží Portorika a je velmi oblíbená mezi místními obyvateli i turisty, kteří hledají klidnější a méně přeplněnou plážovou destinaci. Díky své odlehlosti od turistických center si na Playa Negra můžete vychutnat kousek přírodního ráje bez přemrštěných turistických davů.

Nejvíce oblíbenou aktivitou na Playa Negra je surfování. Díky svým vlnám a povětrnostním podmínkám je tato pláž ideálním místem pro surfaře všech úrovní. Zdejší vlny jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé surfaře, což dělá z Playa Negra surferský ráj.

Kromě surfování si zde můžete užít také potápění nebo šnorchlování. Pod hladinou ukrývá Playa Negra pestrý podmořský život a korálové útesy, které stojí za objevování. Můžete potkat pestrobarevné ryby, různé druhy korálů a dokonce i mořské želvy.

Na samotné pláži nenajdete mnoho turistických vybavení, jako jsou hotely nebo obchody, což vytváří příjemně klidnou atmosféru. Poblíž však existují různé možnosti pro ubytování v blízkosti pláže, jako jsou malé penziony nebo pronájmy dovolených. Můžete si tak vybrat, zda chcete zůstat blízko, nebo si užít výhled na pláž ze svého balkonu.

Pokud přijdete na Playa Negra, nezapomeňte se vybavit vším potřebným. Pláž není vybavena slunečníky ani lehátky, takže si vezměte vlastní plážové vybavení a spoustu opalovacího krému. Nezapomeňte také na dostatek vody a občerstvení, protože na pláži není žádný stánek nebo restaurace.

Playa Negra v Portoriku je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidnější a autentičtější plážovou zkušenost. Průzračné moře, černý písek a malebné okolí ji dělají jedinečnou destinací, kterou určitě stojí za to navštívit při vaší cestě na ostrov. Připravte svou plavkovou výbavu a vydejte se na pláž Playa Negra, kde si můžete užít opravdový kousek Portorika.


Ubytování Portoriko Playa Negra


Portoriko, ostrov v Karibiku, je známý svými krásnými plážemi, přírodními krásami a fascinující kulturou. Jednou z nejvíce vyhledávaných pláží na tomto ostrově je Playa Negra, která nabízí nejen úchvatné výhledy, ale také skvělé možnosti ubytování.

Playa Negra se nachází na severu ostrova, poblíž města Aguadilla. Její jméno v překladu znamená "černá pláž" a je známá svým tmavým vulkanickým pískem, který poskytuje kontrast k azurovému Karibskému moři. Tato pláž je oblíbená nejen mezi surfisty, ale také mezi turisty hledajícími klid a odpočinek.

Pokud se rozhodnete navštívit Playa Negra, budete mít na výběr ze široké škály ubytování. Můžete si vybrat mezi luxusními hotely, plážovými bungalovy, apartmány nebo dokonce kempy. Cena za ubytování se liší v závislosti na vašem rozpočtu a preferencích.

Pro ty, kteří touží po luxusu a pohodlí, jsou zde přepychové hotely nabízející nádherný výhled na pláž a moderní vybavení. Tyto hotely mají často vlastní plážovou restauraci, bazén a nabízejí také širokou škálu volnočasových aktivit. Cena za jednu noc v takovémto hotelu se pohybuje zhruba od 200 do 500 dolarů.

Pro cestovatele s menším rozpočtem jsou tu levnější možnosti ubytování, jako jsou plážové bungalovy a apartmány. Tyto ubytovací zařízení často nabízejí základní vybavení, jako je klimatizace, vlastní koupelna a kuchyňka. Cena za noc v těchto ubytovacích zařízeních se pohybuje od 50 do 150 dolarů.

Pokud preferujete přírodní styl ubytování a rádi si užíváte kamenné hradby, můžete zvážit možnost kempování na Playa Negra. Kempování je bezplatné a poskytuje vám jedinečnou příležitost prozkoumat krásy ostrova a překročit hranice běžného turistického zážitku. Mějte však na paměti, že toto ubytování je vhodné pouze pro ty, kteří mají zkušenosti s tábořením a mají potřebné vybavení.

Ať už si vyberete jakýkoli typ ubytování, pobyt na Playa Negra v Portoriku je zaručeně nezapomenutelný zážitek. Tato pláž nabízí nejen úžasné scenérie, ale také skvělé možnosti pro surfování, šnorchlování a potápění. K dispozici je také mnoho restaurací a obchodů v okolí, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a nakupovat suvenýry.

Takže pokud plánujete cestu na Portoriko, nezapomeňte zahrnout do svého itineráře návštěvu Playa Negra. Bez ohledu na to, jaké ubytování si vyberete, budete mít možnost si užít krásy této černé pláže a zažít nezapomenutelné chvíle na tomto malebném karibském ostrově.


Nejčastější dotazy a odpovědi Portoriko Playa Negra


Několik nejčastějších dotazů a odpovědí Portoriko Playa Negra jsou:

1) Má Playa Negra Park vstupné?
- Ne, Playa Negra je veřejné místo a není zpoplatněno vstupné.

2) Můžu na Playa Negra surfovat?
- Ano, Playa Negra je dobře známá pro své vysoké vlny a je velmi oblíbeným místem pro surfování a další vodní aktivity.

3) Je Playa Negra vhodná pro plavání?
- Ne, Playa Negra je známá svými silnými vlnami a proudy a není bezpečná pro plavání.

4) Je v blízkosti Playa Negra restaurace?
- Ano, v okolí Playa Negra se nachází několik restaurací a kaváren, které nabízejí tradiční portorickou kuchyni.

5) Mohu na Playa Negra stanovat?
- Ne, stanování na Playa Negra není povoleno, protože se nachází v chráněné oblasti.

6) Je Playa Negra přístupná pro vozíčkáře?
- Bohužel, kvůli terénu a vysokým kamenným schodům není Playa Negra přístupná pro vozíčkáře.

7) Kdy je nejlepší čas navštívit Playa Negra?
- Nejlepší čas k návštěvě Playa Negra je od prosince do dubna, kdy jsou nejlepší vlny pro surfování a počasí je nejstabilnější.

8) Je na Playa Negra k dispozici parkování?
- Ano, Playa Negra má parkoviště pro návštěvníky.

9) Je Playa Negra vhodná pro rodiny s dětmi?
- Kvůli silným vlnám a nebezpečným proudům není Playa Negra vhodná pro rodiny s malými dětmi.

10) Kde se nachází Playa Negra?
- Playa Negra se nachází v městě Isabela na severozápadním pobřeží Portorika.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky