Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Rakousko Saalbach-Hinterglemm

Ubytování Rakousko Saalbach-Hinterglemm


Rakousko je jednou z nejoblíbenějších destinací pro zimní dovolenou a nabízí mnoho krásných horských středisek pro lyžování a snowboarding. Jedním z nejznámějších a nejvíce vyhledávaných míst je oblast Saalbach-Hinterglemm.

Saalbach-Hinterglemm se nachází v srdci Salcburska a nabízí nejen perfektní podmínky pro zimní sporty, ale také malebnou a okouzlující horskou krajinu. Tato destinace je ideální nejen pro zkušené lyžaře, ale i pro začátečníky a rodiny.

Jednou z hlavních výhod ubytování v Saalbach-Hinterglemm je jeho skvělá poloha. Středisko nabízí rozmanité a kvalitní ubytovací možnosti, od luxusních hotelů a apartmánů po útulné horské chaty a penziony. Díky svému rozsáhlému výběru je možné najít ubytování odpovídající každému rozpočtu a preferencím klienta.

Kvalita ubytování v Saalbach-Hinterglemm je obecně vysoká a mnoho hotelů nabízí skvělé služby jako například wellness centra, bazény, sauny a fitness centra. Mnoho ubytovacích zařízení také přímo nabízí možnost pronájmu vybavení pro lyžování a snowboarding, což je skvělé pro ty, kteří si nechtějí z kopec vezmout všechno vybavení.

Dalším velkým benefitem ubytování v Saalbach-Hinterglemm je přístup ke skvělému lyžařskému areálu. Toto středisko nabízí více než 270 kilometrů sjezdových tratí různých obtížností, čímž dokáže uspokojit potřeby všech lyžařů, od začátečníků po profesionály. Díky moderním lanovkám a vlekům je zajištěno rychlé a pohodlné přepravení na vrcholy hor, odkud se naskýtá úchvatný výhled na okolní krajinu.

Kromě lyžování a snowboardingu nabízí Saalbach-Hinterglemm také řadu dalších možností pro strávení volného času. Místní lyžařské středisko je známé svými zasněženými stezkami pro běžkaře, kde si mohou návštěvníci užít klid a představit si, že jsou ve skutečném pohádce. V okolí je také spousta turistických tras pro milovníky přírody, kteří rádi objevují okolní krajinu pěšky nebo na kole.

Kromě toho nabízí Saalbach-Hinterglemm také živou noční scénu s bary, restauracemi a klubovými podniky, kde se mohou návštěvníci bavit po celý večer.

Celkově lze říci, že Saalbach-Hinterglemm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají nezapomenutelnou zimní dovolenou plnou adrenalinu, zábavy a krásné přírody. Kombinace kvalitního ubytování, vynikajících lyžařských tratí a mnoha dalších aktivit určitě splní očekávání a přání každého návštěvníka.


Nejčastější dotazy a odpovědi Rakousko Saalbach-Hinterglemm


Otázky:

1. Jak se dostanu do Saalbach-Hinterglemm?
2. Jaké jsou lyžařské podmínky v Saalbach-Hinterglemm?
3. Kdy je nejlepší čas na lyžování v Saalbach-Hinterglemm?
4. Kolik km sjezdovek má Saalbach-Hinterglemm?
5. Jaké jsou horské chaty v Saalbach-Hinterglemm?
6. Jaké jsou nejlepší aktivity pro rodiny s dětmi v Saalbach-Hinterglemm?
7. Kolik stojí skipas v Saalbach-Hinterglemm?

Odpovědi:

1. Saalbach-Hinterglemm je snadno dostupná autem i vlakem. Z Vídně trvá cesta přibližně 4 hodiny autem a 5 hodin vlakem. Z Mnichova je to přibližně 2,5 hodiny autem a 3 hodiny vlakem.
2. Lyžařské podmínky v Saalbach-Hinterglemm jsou vynikající. Má více než 270 km sjezdovek a 70 moderních lanovek.
3. Nejlepší čas na lyžování v Saalbach-Hinterglemm je od prosince do března. Během těchto měsíců je většinou dostatek sněhu a sjezdovky jsou dobře upraveny.
4. Saalbach-Hinterglemm má více než 270 km sjezdovek a mnoho různorodých tratí pro lyžaře všech úrovní.
5. V Saalbach-Hinterglemm je mnoho horských chat s vynikajícími jídly a nádherným výhledem na okolní hory. Některé z nich jsou Byhöhenweg, Ederalm a Spielberghaus.
6. Saalbach-Hinterglemm má mnoho aktivit vhodných pro rodiny s dětmi, jako jsou naučné stezky, tobogány, skákací hrad, rodinné sjezdovky a další.
7. Cena skipasu v Saalbach-Hinterglemm se liší podle období, délky pobytu a věku lyžaře. Cena se pohybuje přibližně od 45 eur na den. Pro děti je dostupný také cenově výhodný rodinný skipas.


Počasí Rakousko Saalbach-Hinterglemm


Rakousko Saalbach-Hinterglemm je jedním z nejkrásnějších zimních středisek v Evropě. Leží v pohoří Kitzbüheler Alpen v Salcbursku, nedaleko od hranic s Německem. Toto lyžařské středisko je ideální pro všechny, kteří chtějí zažít nezapomenutelný zimní zážitek.

Počasí v Rakousku Saalbach-Hinterglemm bývá v zimních měsících velmi stabilní. Teploty se pohybují v rozmezí -5°C až -15°C. Díky tomu je středisko ideální pro lyžování a snowboarding, ale i pro další zimní aktivity jako je běžkování, sanění a procházky v přírodě.

Snlížení má Saalbach-Hinterglemm velmi kvalitní lyžařské středisko s 270 km sjezdovek a 70 lanovek. Všechny sjezdovky jsou velmi dobře udržované a zasněžované, takže lyžaři si mohou užít zimní radovánky až do závěru sezóny.

Další zimní radovánky si můžete užít na místních běžkařských tratích, které mají dohromady délku 230 km. Ti, kteří preferují rychlou jízdu, si mohou vyzkoušet boby, saně i paragliding.

Večer můžete zabrousit do města a vychutnat si místní kuchyni v některé z mnoha restaurací. Pokud máte pocit, že už jste si na lyžích i na saních užili dostatečně, pak si můžete vybrat ze široké nabídky kulturních akcí a festivalů nebo se projít po městské promenádě.

Rakousko Saalbach-Hinterglemm je ideální místo pro ty, kteří chtějí využít každou minutu zimní sezóny a užít si nezapomenutelné zážitky v přírodě. Ubytování je zde velmi rozmanité, od luxusních hotelů, až po levné penziony a chaty. Takže si můžete vybrat, co je pro vás nejlepší.


Dovolená Rakousko Saalbach-Hinterglemm


Rakousko je oblíbenou destinací mezi milovníky zimních sportů a horské přírody. Jedním z nejatraktivnějších míst v této zemi pro strávení dovolené je bezpochyby Saalbach-Hinterglemm, který se nachází v srdci pohoří Kitzbühelských Alp.

Saalbach-Hinterglemm je považován za jedno z největších a nejlepších lyžařských středisek v Rakousku. Oba městečka, Saalbach a Hinterglemm, jsou spojená lyžařskými vlekynami a nabízejí návštěvníkům nekonečné možnosti zimní zábavy. Celkem zde najdete více než 270 kilometrů sjezdovek, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé lyžaře. K dispozici je i 70 moderních lanovek a vleků, které zajišťují pohodlné přepravení mezi jednotlivými svahy.

Jedním z největších lákadel Saalbach-Hinterglemm je bezesporu jeho lyžařská infrastruktura. Sjezdovky jsou perfektně upravené a udržované, a proto se zde každoročně konají mezinárodní lyžařské závody. Navíc, díky své strategické poloze mezi vrcholky hor, je zde zaručeno hodně slunečného počasí, což umocňuje pocit čistého lyžování a baví ho ještě víc.

V Saalbach-Hinterglemm však najdete zábavu nejen na sjezdovkách. Pokud si přejete vyzkoušet něco jiného, můžete se vydat na průzkum 12 kilometrů dlouhého okruhu zvaného "Skicircus". Toto místo je známé také díky snowparku, kde si mohou snowboardisté a freestyloví lyžaři vyzkoušet své dovednosti na překážkách. A když se po náročném dni na svazích ocitnete v obci, můžete se těšit na brzkou večerní zábavu v lyžařských hospodách a diskotékách.

Kromě lyžování nabízí Saalbach-Hinterglemm i mnoho dalších atrakcí. Můžete se projít po malebných horských chodnících, projet se na saních nebo si vyzkoušet jízdu na skútru. Pro ty, kteří potřebují relaxaci, je zde nabídka wellness a lázeňských služeb, které vám pomohou odpočinout si a nabrat nové síly.

Pokud hledáte destinaci pro dovolenou s rodinou, Saalbach-Hinterglemm je ideální místo. Zde najdete velký výběr rodinných hotelů, které nabízejí přátelské prostředí a pestrý program pro děti. Zábava pro rodiny zde nikdy nekončí.

Dovolená v Saalbach-Hinterglemm je zkrátka pro všechny, kteří milují lyžování, dobrou zábavu a přírodu. Toto město nabízí perfektní kombinaci aktivit pro každého, ať už jste sportovní nadšenci, nebo jen hledáte relaxaci v malebném horském prostředí.


Letenka Rakousko Saalbach-Hinterglemm


Saalbach-Hinterglemm: Raj pro lyžaře v Rakousku

Rakousko je jednou z nejlepších destinací pro zimní dovolenou a mezi jeho nejpřitažlivějšími místy se nachází horský resort Saalbach-Hinterglemm. Tento malebný region v Salcbursku láká lyžaře a snowboardisty z celého světa. Proč je právě Saalbach-Hinterglemm tak oblíbenou volbou?

Saalbach-Hinterglemm je významným lyžařským střediskem, které nabízí mnoho sjezdových tratí pro různé úrovně lyžování. Celkem zde najdeme asi 270 km sjezdovek, takže zde existuje možnost najít si to správné místo pro každého. Od začátečníků po pokročilé lyžaře, každý najde v Saalbach-Hinterglemm něco, co si oblíbí.

Další výhodou je rozmanitost terénu. Saalbach-Hinterglemm disponuje širokými loukami, strmými svahy, hlubokými vřesovišti a lesy, což vytváří zábavné a náročné prostředí pro lyžování. Dokonce se zde nachází i část tratí pro freestylové lyžování, kde mohou nadšenci a profíci vychutnávat skoky a triky.

Díky své geografické poloze je Saalbach-Hinterglemm známý také svým bohatým sněhem. Klima v této oblasti umožňuje hojný přísun přírodního sněhu, což zajišťuje dobré podmínky pro lyžařské aktivity po celou zimní sezónu. Pokud by přirozené sněžení nebylo dostatečné, středisko je vybaveno také moderními technologiemi na umělé zasněžování.

Pro ty, kteří nejsou zkušení lyžaři, ale chtějí si i tak vychutnat kouzlo zimních hor, Saalbach-Hinterglemm nabízí řadu dalších aktivit. Můžete si vyzkoušet například jízdu na saních v jednom z pěti sáňkařských nebo požádat o prohlídku střediska na sněžnicích. Samozřejmě je zde také možnost procházek po malebném horském prostředí a obdivování přírodní krásy.

A co po dni na sjezdovce? Saalbach-Hinterglemm nabízí bohatou nabídku restaurací, barů, obchodů a nočního života. Můžete si dopřát výborné jídlo a místní speciality, relaxovat v sauně nebo si užít zábavu v nočním klubu.

Navštívit Saalbach-Hinterglemm je jedinečný zážitek. Oblast nabízí nejen skvělé lyžování a snowboarding, ale také krásné horské prostředí, pohostinnou atmosféru a možnost strávit zde nezapomenutelnou dovolenou. Pokud hledáte destinaci pro vaši zimní dovolenou, Saalbach-Hinterglemm byste neměli přehlédnout.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky