Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Togo Grand Marché (Lomé)

Dovolená Togo Grand Marché (Lomé)


Togo Grand Marché v Lomé je obrovský trh, který se nachází v hlavním městě Toga, Lomé. Je to největší trh na západním pobřeží Afriky a jedno z nejvýznamnějších turistických míst v zemi. Pokud hledáte autentický zážitek a chcete nakupovat místních produktů, je Togo Grand Marché skvělou destinací pro vás.

Trh je rozdělen do mnoha částí a na každé z nich se prodávají různé produkty. Najdete zde od oblečení a obuvi po potraviny, kosmetiku, ručně vyrobené doplňky a místní řemesla.

Jednou z nejzajímavějších částí trhu je oblast, kde se prodávají tradiční africké látky. Tyto látky jsou barveny pomocí přírodních barviv a často mají unikátní vzory, které odrážejí kulturní dědictví Toga. Pokud se vás látky zaujmou, můžete si je koupit a nechat si z nich ušít místní oblečení.

Další zajímavou částí trhu je oblast, kde se prodávají koření a bylinky. Najdete zde například ghanský chilli pepř, africký badyán nebo čaj z kouzelníkovy kůry. Tyto produkty jsou velmi oblíbené mezi místními lidmi a jsou také suvenýry, které si můžete odvézt domů.

Trh je otevřený celý týden, ale nejlepší den pro návštěvu je sobota, kdy je zde největší rušno. Můžete se tedy těšit na autentickou atmosféru a pestrý mix barev, zvuků a vůní.

Pokud plánujete návštěvu Toga Grand Marché, buďte připraveni na místní zvyky a tradice. Je to velmi rušné a chaotické místo, ale pokud se naučíte vyjednávat a máte trochu trpělivosti, můžete získat skvělé ceny na vaše nakoupené produkty.

Celkově je Togo Grand Marché v Lomé neuvěřitelný zážitek a jeden z nejlepších způsobů, jak poznat kulturu a tradice Toga. Je to skvělá destinace pro milovníky nakupování a cestovatele, kteří hledají autentický zážitek. Pokud se chystáte do Toga, nesmíte tento trh vynechat!


Nejčastější dotazy a odpovědi Togo Grand Marché (Lomé)


Otázky:
1. Jaké jsou otevírací hodiny Togo Grand Marché?
2. Kde se nachází Togo Grand Marché?
3. Nabízí Togo Grand Marché online obchodování?
4. Jaké produkty lze koupit v Togo Grand Marché?
5. Existují v Togo Grand Marché restaurace nebo kavárny?
6. Je možné platit kartou v Togo Grand Marché?
7. Poskytuje Togo Grand Marché parkování pro návštěvníky?
8. Jaký je telefonní kontakt na Togo Grand Marché?
9. Nabízí Togo Grand Marché služby doručení zboží?

Odpovědi:
1. Otevírací hodiny Togo Grand Marché jsou od pondělí do soboty od 8:00 do 19:00 hodin.
2. Togo Grand Marché se nachází v centru Lomé, hlavního města Toga.
3. Bohužel, Togo Grand Marché momentálně nenabízí online obchodování.
4. Togo Grand Marché nabízí širokou škálu produktů, jako jsou potraviny, oblečení, kosmetiku, elektroniku a další.
5. Ano, existuje zde několik restaurací a kaváren, kde si můžete odpočinout a najíst se.
6. Ano, v Togo Grand Marché můžete platit kartou.
7. Togo Grand Marché poskytuje parkování pro své návštěvníky.
8. Telefonní kontakt na Togo Grand Marché je +228 22 6 48 08.
9. Togo Grand Marché nabízí služby doručení zboží do určité vzdálenosti od obchodu. Kontaktujte prosím pro více informací.


Ubytování Togo Grand Marché (Lomé)


Togo Grand Marché v Lomé je oblíbená tržnice, která nabízí mnoho možností pro nákupy i ubytování. Pokud hledáte levné, čisté a pohodlné ubytování, máte za sebou náročnou cestu, nebo si jen chcete užít pravou tožskou atmosféru, Grand Marché je ideálním místem pro nalezení vhodného místa k pobytu.

Ubytování na Grand Marché je většinou ve formě tradičních domek z cihel, které jsou vkusně zařízené. Tyto domky jsou vybavené manželskými postelemi, vlastní koupelnou a záchodem. Některé z nich poskytují také klimatizaci a vlastní verandu, kde můžete relaxovat po celodenním putování tržištěm.

Za oběd a večeři si můžete vychutnat místní speciality v restauraci, která se nachází přímo na tržnici. Nabízí se tu široký výběr jídel a nápojů, takže si určitě přijdou na své i ti náročnější gurmáni.

Další možností ubytování v Lomé jsou hotely. Většina z nich se nachází v centru města, což je velmi výhodné pro ty, kteří chtějí mít krásné zázemí v blízkosti památek a dalších turistických atrakcí. Hotely jsou vybaveny modernějším nábytkem a zařízením a jsou často vybaveny bazénem a dalšími relaxačními zařízeními.

Ceny ubytování v Grand Marché a v okolí se však liší podle typu ubytování. Pokud se rozhodnete pro tradiční domek na Grand Marché, cena za noc se pohybuje od 15 do 30 eur, zatímco ceny za hotelové pokoje začínají od 40 eur a mohou se vyšplhat až na několik stovek eur za noc. Proto je třeba pořádně promyslet, jaký druh ubytování v Lomé bude nejlepší volbou pro Vás.

Zkrátka, Togo Grand Marché v Lomé nabízí mnoho možností pro cenově dostupné a pohodlné ubytování. Pokud se chystáte do tohoto roztomilého tožského města a hledáte perfektní místo pro odpočinek a relaxaci, Grand Marché je tou správnou volbou!


Letenka Togo Grand Marché (Lomé)


Grand Marché je hlavním tržištěm v Lomé, hlavním městě Toga. Je to říše barev, vůní a živosti, která přitahuje místní i turisty. Tento tržní komplex, který leží nedaleko pobřeží Atlantského oceánu, nabízí širokou škálu zboží, od místních potravin až po suvenýry a módní doplňky.

Grand Marché je rozdělen do několika oddělení, kde každé nabízí specifické zboží. Jednou z nejživějších částí je potravinový oddělení, kde se prodávají čerstvé ovoce, zelenina, maso a ryby. Návštěvníci mohou ochutnat širokou škálu tradičních tožských jídel, jako je fufu (pozn. místní specialita - pokrm z mouky z manioku nebo pšeničné mouky, podávaný s omáčkou) či amísa (pozn. tradiční pikantní zeleninové omáčky). Mnoho lidí se sem také chodí zásobovat čerstvými surovinami pro svoje domácnosti.

Další zajímavou částí Grand Marché je textilní oddělení. Tady mohou návštěvníci zakoupit tradiční africké látky, známé jako pagne, které jsou používány pro výrobu tradičních oděvů. Tyto látky jsou často zdobeny pestrobarevnými vzory a jsou velice oblíbené jak u místních obyvatel, tak i zahraničních turistů. Na trhu je také možné sehnat oblečení, obuv a různé doplňky za přijatelné ceny.

Grand Marché není jen tržištěm, ale také sociálním centrem, kde se lidé setkávají a sdílejí příběhy. Pro návštěvníky je to skvělá příležitost poznat místní kulturu a komunitu. V Grand Marché je vždy živo, samotný trh je symbolem vitality a dynamického života v Lomé.

Pro turisty, kteří navštěvují Lomé, je Grand Marché must-see zastávka. Je to opravdu jedinečné místo, kde si mohou koupit autentické suvenýry a ochutnat tradiční tožské jídlo. Navštívit Grand Marché znamená zažít pravou atmosféru Lomé a poznat místní kulturu.

Při návštěvě Grand Marché je však důležité být obezřetný a mít na paměti bezpečnost. Vzhledem k velkému počtu lidí a rušné atmosféře je dobré si pohlídat své cennosti a vyhnout se nebezpečným situacím. Přesto většina návštěvníků Grand Marché si užívá tento nezapomenutelný zážitek bez problémů.

Grand Marché je srdcem tožského obchodu a kultury. Je to místo, které oživuje město Lomé a přináší spoustu radosti a živosti. Pokud navštívíte Lomé, nezapomeňte se zastavit v Grand Marché a zažít záplavu smyslů a autentickou atmosféru jednoho z největších trhů v západní Africe.


Počasí Togo Grand Marché (Lomé)


Lomé, hlavní město Toga, se nachází na jihozápadě země u břehu Guinejského zálivu. Město je známé pro svůj velký trh nazývaný Grand Marché, který je centrem obchodu a ekonomické aktivity v regionu. Pokud plánujete návštěvu tohoto trhu, je důležité být informovaný o místním počasí, abyste se dobře připravili a užili si svůj den v Grand Marché naplno.

Lomé se nachází ve vlhkém tropickém podnebí, což znamená vysoké teploty a vysokou vlhkost po většinu roku. Teploty zde zůstávají relativně konstantní celoročně, s průměrnými maximálními hodnotami kolem 30 °C a minimálními hodnotami okolo 23 °C. Nejvyšší teploty bývají dosahovány během období sucha, které přichází mezi listopadem a dubnem.

Na Grand Marché se můžete tedy připravit na horké podnebí a nosit lehké oblečení, které vám umožní cítit se pohodlně i při vyšších teplotách. Doporučuje se také nosit klobouky nebo čepice a sluneční brýle k ochraně proti silnému slunečnímu záření.

Vlhkost vzduchu je v Lomé vysoká po celý rok, přičemž největší vlhkost je zaznamenávána během období dešťů, které přinášejí monzunové srážky. Intenzita dešťů se nejvíce projevuje od dubna do září. Nejpříjemnější období na návštěvu Grand Marché je tedy v suchém období mezi listopadem a březnem, kdy se srážky snižují a odpovídající náměstí může být většinou suché.

Přestože je Grand Marché pokryto řadou stánků a malých obchodů, které vás kryjí před případnými dešti, je vždy dobré přinést si deštník nebo pláštěnku, abyste se na případný déšť připravili.

Větrné podmínky v Lomé jsou umírněné, přičemž nejsilnější větry obvykle přicházejí od moře během období monzunových srážek. Díky blízkosti k moři může také být příjemným chladicím prvkem, který zjemňuje teploty zde.

Celkově vzato, Grand Marché v Lomé nabízí fascinující atmosféru a širokou škálu zboží k prozkoumání. S vhodným oblečením a připraveností na místní klimatické podmínky můžete svou návštěvu užít naplno. Přesto nezapomeňte sledovat místní předpověď počasí, protože počasí se může lišit a měnit nečekaně.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky