Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Vietnam Vinh Ha Long

Počasí Vietnam Vinh Ha Long


Vinh Ha Long je město v severovýchodním Vietnamu, které leží na pobřeží Tonkinského zálivu. Toto město je známé svými krásnými krasovými útvary, řadou ostrovů a pláží. Vzhledem k tomu, že se jedná o místo, které je přiléhající k moři, má Vinh Ha Long podobně jako všechna pobřežní města podnebí subtropického a tropického typu.

Léto v Vinh Ha Long

Léto v Vinh Ha Long trvá od června do srpna. V tuto dobu může být počasí horké a vlhké. Teploty se během dne pohybují kolem 30 stupňů Celsia a v noci klesají na 25 stupňů Celsia. Dešťové srážky jsou obvyklé, a proto se mohou vyskytnout silné bouřky, které mohou výrazně ovlivnit aktivit člověka.

Podzim v Vinh Ha Long

Podzim v Vinh Ha Long trvá od září do listopadu. Počasí se v této době mírně ochlazuje a vlhkost klesá. Teploty se během dne pohybují kolem 25 stupňů Celsia a v noci klesají na 20 stupňů Celsia. Srážky se v této době snižují a začínají se objevovat podzimní bouře způsobené monzunovými větry.

Zima v Vinh Ha Long

Zima v Vinh Ha Long trvá od prosince do února. V této době je počasí mírné a mnohem suchší než v létě. Teploty se během dne pohybují kolem 20 stupňů Celsia a v noci klesají na 15 stupňů Celsia. Srážky se v této době výrazně snižují, což znamená, že tyto měsíce jsou ideální pro turistické aktivity.

Jaro v Vinh Ha Long

Jaro v Vinh Ha Long trvá od března do května. Počasí se v této době začíná mírněji oteplovat a vlhkost se zvyšuje. Teploty se během dne pohybují kolem 25 stupňů Celsia a v noci klesají na 20 stupňů Celsia. Srážky začínají stoupat, což má vliv na množství zeleně v okolí města.

Všechny roční období v Vinh Ha Long mají své kouzlo a turisté mohou tuto oblast vyhledávat celoročně. Nicméně, pokud chcete znát nejlepší období, kdy navštívit Vinh Ha Long, doporučujeme navštívit město v zimě a na jaře, kdy je počasí méně vlhké a více stabilní. Toto počasí umožní snadnější průzkum venkovské oblasti a výlety po vodě, což jsou hlavní turistické atrakce města.


Ubytování Vietnam Vinh Ha Long


Vinh Ha Long je majestátní přírodní zázrak ve Vietnamu. Nachází se v provincii Quang Ninh, asi 165 km severovýchodně od hlavního města Hanoje. Vinh Ha Long, což znamená "Královna zálivů", je nejenom jedním z nejznámějších turistických atrakcí, ale také je zapšená na seznamu světového dědictví UNESCO. Vinh Ha Long láká návštěvníky svou jedinečnou kombinací skalních ostrovů, krystalově čisté vody a fascinující flóry a fauny.

Pokud si plánujete návštěvu tohoto úchvatného místa, budete potřebovat vhodné ubytování. Vinh Ha Long nabízí různé možnosti pro turisty, kteří sem přijíždějí, ať již na krátkou dovolenou nebo delší pobyt. Nejpopulárnějšími možnostmi ubytování jsou plavidla na zálivu, hotely na pevnině nebo přímo na ostrovech.

Pokud se rozhodnete pro pobyt na plavidle, máte na výběr mezi luxusními jachty a loděmi pro turisty. Tyto plavidla nabízejí vysoký standard ubytování se stravováním v ceně. Prožijete tady jedinečný zážitek, když si budete užívat výhled na krásné ostrovy a skalní formace přímo z paluby lodi. Budete mít také možnost zúčastnit se různých aktivit, jako je například plavání, rybaření, kajakování nebo navštívení místních vesnic.

Další možností je ubytování v hotelu na pevninské části Vinh Ha Long. Tyto hotely nabízejí různé druhy pokojů a jsou vhodné pro turisty s různými rozpočty. Zde si můžete užít klidu a pohodlí, zatímco se budete těšit na návštěvu zálivu. Hotely v této oblasti mají také dobrou dostupnost k dalším turistickým atrakcím, jako je například jeskyně Sung Sot.

Pokud preferujete trochu větší dobrodružství a chcete prožít celou noc přímo v zálivu, můžete se rozhodnout pro ubytování na jednom z ostrovů. Vinh Ha Long má několik ostrovů, které nabízejí ubytování v turisticky upravených chatkách s výhledem na moře. Tato ubytování jsou obvykle skromnější a přírodní, ale zároveň jedinečná a autentická.

Nezáleží na tom, jakou možnost ubytování si vyberete, jedno je jisté - Vinh Ha Long vás okouzlí svou krásou a magií. Bude to nezapomenutelná zkušenost, která vám poodhalí přírodní bohatství Vietnamu. Ať už se rozhodnete pro plavidlo, hotel nebo chatku na ostrově, budete moci prožít neuvěřitelné dobrodružství a objevovat jedinečnost Vinh Ha Long.


Nejčastější dotazy a odpovědi Vietnam Vinh Ha Long


1. Jak se dostat na Ha Long Bay?
- Nejlepší způsobem, jak se dostat na Ha Long Bay, je letecky do Hanoje a poté cestovat po souši nebo lodí na záliv. Existují však také možnosti autobusové nebo vlakové dopravy.

2. Kdy je nejlepší doba návštěvy Ha Long Bay?
- Nejlepší doba návštěvy Ha Long Bay je od října do dubna, kdy je nižší vlhkost a teploty jsou mírnější. Nicméně záliv je otevřený celý rok.

3. Kolik trvá výlet na Ha Long Bay?
- Výlet na Ha Long Bay může trvat různě dlouho - od pouhých několika hodin až po několik dní. Pro většinu turistů je běžné strávit na zálivu jednu nebo dvě noci.

4. Jaké aktivity jsou v Ha Long Bay k dispozici?
- V Ha Long Bay je plno aktivit k dispozici, jako jsou plavby na lodi, kajakování, plavání, rybaření, návštěva jeskyní, pěší turistika a další.

5. Jaké jsou nejlepší tipy pro turisty navštěvující Ha Long Bay?
- Za prvé zabezpečit si turistickou cestovní pojištění. Měli byste také mít k dispozici dostatek hotovosti a místní měnu, být ostražití při výběru služeb a mít s sebou ochranu proti slunci a hmyzu. Navíc, být respektující k místním obyvatelům a krajinnému prostředí.


Letenka Vietnam Vinh Ha Long


Vincent je dlouho snil o exotické dovolené v Asii. Pohled na fotky palmových pláží a azurového moře v jeho představách začal přerůstat v neodolatelnou touhu prozkoumat kouzelnou zemi Vietnam. Jeden z největších lákadel byl pro něj ostrov Ha Long v zalivu Vinh Ha Long.

Ha Long je světově proslulé místo, které nabízí unikátní přírodní scenérie. Více než 1600 ostrovků a skalisek vytvářejí kouzelný a romantický obraz. Toto místo je tak jedinečné, že bylo zařazeno na seznam světového dědictví UNESCO. Vincent věděl, že navštívit Ha Long je nezapomenutelný zážitek, který musí zažít na vlastní kůži.

Jeho cesta začala výběrem letenky do Vietnamu. Po prozkoumání různých možností se rozhodl pro letenku do Vinh Ha Long, který je nejvhodnější letiště pro cestu na ostrov. Rozhodl se pro leteckou společnost Vietnam Airlines, která má pověst spolehlivé a kvalitní společnosti. Cesta do Vietnamu trvala přibližně 13 hodin, během kterých měl možnost využít výhod moderního leteckého prostředí se službami jako jídlo, zábava a pohodlné sedadlo.

Po přistání na letišti v Vinh Ha Long Vincent cítil vzrušení a očekávání. Byl rád, že zvolil leteckou společnost Vietnam Airlines, protože transfer na ostrov byl hladký a pohodlný. Měl na výběr mezi různými způsoby dopravy, jako jsou autobusy, taxi a lodě. Vybral si možnost lodního převozu, který mu umožnil nejen překonat vzdálenost do Ha Longu, ale také vychutnat si překrásný výhled na okolní ostrovy.

Po příjezdu na ostrůvek byl Vincent fascinován krásou a klidem tohoto místa. Vybral si ubytování v jednom z luxusních resortů, který byl obklopen zelení a nabízel nádherný výhled na moře. To mu umožnilo naplno si užít atmosféru a dokonalý odpočinek.

Jeho dny na ostrově byly naplněny různými aktivitami, jako jsou procházky po pláži, plavání, potápění a výlety na okolní ostrovy. Vincent si objednal i výlet na slavný ostrov Tuan Chau, kde měl možnost vyzkoušet různé vodní sporty a ochutnat místní kuchyni.

Vincent byl nadšený z celého svého pobytu v Vinh Ha Long a oceňoval fakt, že vybral leteckou společnost Vietnam Airlines pro svou cestu. Nejenže mu poskytla pohodlí a spolehlivost, ale také mu umožnila využít maximálně čas na prozkoumání tohoto úchvatného místa.

A tak Vincent zanechal ve Vietnamu část svého srdce. Vzpomínky na slunečné pláže, azurové moře a kouzelný ostrov Ha Long ho budou provázet po zbytek života. A když bude vzpomínat na svou cestu, bude vděčný za rozhodnutí vybrat letenku do Vinh Ha Long s Vietnam Airlines.


Dovolená Vietnam Vinh Ha Long


Vinh Ha Long, známý také jako Zátoka nebes, je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v Vietnamu a láká miliony návštěvníků každý rok. Tento nádherný přírodní zázrak je zařazen na seznamu světového dědictví UNESCO a slouží jako oblíbená destinace pro dovolené.

Vinh Ha Long leží v Tonkinském zálivu v provincii Quang Ninh na severovýchodě Vietnamu. Jeho krása spočívá v přítomnosti více než 1,600 vápencových ostrůvků a ostrovů, které vystupují z tyrkysové vody. Tyto dramatické kamenité útvary tvoří malebné panoramatické scenérie, které působí jako zázrak přírody.

Nejlepším způsobem, jak zažít Vinh Ha Long a všechnu jeho krásu, je plavba lodí nebo lodí po této ikonické zátoce. Existuje mnoho možností pro výlety různých délek, od jednodenních výletů až po několikadenní plavby. Turisté se mohou těšit na procházky po krásných plážích, průzkum jeskyní, jako je Hang Sung Sot, a pozorování místní fauny a flóry.

Jedním z nejzajímavějších rysů Vinh Ha Long je jeho kulturní hodnota. Zátoka a její okolí jsou domovem mnoha původním etnickým menšinám a mají bohatou historii, která sahá tisíce let zpět. Návštěvníci se mohou setkat s těmito komunitami a naučit se o jejich tradicích a životním stylu.

Vinh Ha Long nabízí také možnost ochutnávání tradiční vietnamské kuchyně. Místní speciality, jako je čerstvý mořský plod a slavný pho (tradiční polévka), jsou lahodné a lákají návštěvníky ze všech koutů světa.

Pokud hledáte dovolenou plnou krásy, dobrodružství a kultury, není Vinh Ha Long vánoční volbou. Jeho ohromující scenérie a okouzlující atmosféra udělají z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek. Od klidných pláží až po okouzlující jeskyně, Vinh Ha Long vám nabídne vše, co si jen můžete přát.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky