Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course

Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


1. Jakou délku má Cedar Valley Golf Course na ostrově Antigua?
Cedar Valley Golf Course má délku 5 932 yardů (cca 5 427 metrů).

2. Jaké jsou otevírací hodiny Cedar Valley Golf Course?
Golf Course je otevřen od pondělí do neděle od 6:30 do 17:00 hodin.

3. Jak se mohu zaregistrovat na hřišti Cedar Valley Golf Course?
Registrace na hřišti se provádí přímo na místě. Stačí se dostavit v otevírací hodiny a požádat o registraci.

4. Jaké jsou poplatky za vstup na Cedar Valley Golf Course?
Cena za kolo golfového hřiště se pohybuje kolem 100 USD za osobu, včetně pronájmu vozíku na golfové vozíky.

5. Je nutná rezervace předem, nebo můžu přijít na hřiště kdykoliv?
I když rezervace není nezbytná, doporučuje se vzhledem k omezené kapacitě hřiště Cedar Valley rezervovat si místo předem, aby byla zajištěna dostupnost.

6. Můžu na hřišti Cedar Valley Golf Course zaplatit kreditní kartou?
Ano, na hřišti Cedar Valley je možné platit kreditní kartou.

7. Nabízí hřiště Cedar Valley golfovou výuku?
Ano, Cedar Valley Golf Course nabízí golfovou výuku pro hráče všech úrovní. Je možné si najmout golfovího profesionála, který poskytne individuální lekce.

8. Kde se nachází Cedar Valley Golf Course na ostrově Antigua?
Golf Course se nachází v Cedar Valley, nedaleko hlavního města ostrova St. John's.

9. Má Cedar Valley Golf Course restauraci nebo snack bar?
Ano, na hřišti Cedar Valley Golf Course se nachází restaurace, která nabízí rozmanité menu a občerstvení.

10. Je nutné dodržovat golfovou etiketu na hřišti Cedar Valley Golf Course?
Ano, na Cedar Valley Golf Course je očekáváno, že hráči budou dodržovat golfovou etiketu, zahrnující například dodržování pravidel oblékání a řádné chování na hřišti.


Letenka Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Cedar Valley Golf Course na Antigui a Barbudě – ráj pro golfisty

Antigua a Barbuda jsou známé svou krásnou krajinou, slunečným počasím a nádhernými plážemi. Ale to nejsou jediné atrakce, které tyto dvě karibské ostrovy nabízejí. Pro golfovou komunitu je největším lákadlem místní golfové hřiště – Cedar Valley Golf Course.

Cedar Valley Golf Course se nachází v hlavním městě ostrova, St. John's. Hřiště bylo vytvořeno v roce 1970 pod vedením slavného kanadského golfisty Stanleyho Thompsona a od té doby hostilo mnoho prestižních golfových turnajů. Hřiště se nachází v nádherném prostředí přírody, které zahrnuje bažinaté oblasti, vodní překážky a tropickou vegetaci.

Cedar Valley Golf Course je par 70 hřiště, které nabízí nepřekonatelnou výzvu pro hráče všech úrovní. Hřiště je známé svými úzkými fairwayemi a strategickými vodními překážkami. Některé jamky vyžadují precizní údery, aby se vyhnuli stromům a vodním plochám, zatímco jiné nabízí volnější prostor pro více riskující hráče.

Zahájení hry na Cedar Valley Golf Course je jedinečným zážitkem. Jakmile se dostanete na první jamku, budete okouzleni nádhernými výhledy na nedotčenou přírodu ostrova. Svěží oceanický vzduch a sluneční paprsky vás budou provázet během vaší golfové plavby.

Nejenže je Cedar Valley Golf Course známé svým nádherným designem, ale také poskytuje prvotřídní vybavení pro hráče. Na hřišti jsou dostupné půjčovny golfových vozíků, vybavených kufrů a golfových holek. K dispozici je také golfový obchod, kde si můžete zakoupit nezbytné vybavení nebo si nechat upravit své golfové hole.

Po skončení hry si můžete odpočinout v Cedar Valley Golf Course Clubhouse. Tento prostorný a elegantní klubový dům nabízí relaxační interiér, venkovní terasy a vynikající jídlo a pití. Můžete se posilnit po náročné hře a sdílet zážitky s ostatními golfisty.

Pokud se chystáte navštívit Antiguu a Barbudu a jste golfistou, návštěva Cedar Valley Golf Course by neměla chybět na vašem itineráři. Toto krásné golfové hřiště vám nabídne nezapomenutelnou golfovou zkušenost spojenou s nádhernou přírodou a přátelskou atmosférou. Ať už jste začátečník nebo zkušený hráč, Cedar Valley Golf Course bude představovat výzvu pro vás a zároveň umožní vychutnat si úžasný pobyt na karibských ostrovech.


Ubytování Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Antigua a Barbuda jsou dvě karibské ostrovy, které jsou známé svou krásnou přírodou, úchvatnými plážemi a bohatou historií. Pro milovníky golfu je na Antigue ideální destinace Cedar Valley Golf Course.

Cedar Valley Golf Course je jedno z nejznámějších golfových hřišť v Karibiku. Nachází se ve vnitrozemí Antiguy, v blízkosti města St. John's. Hřiště je obklopeno překrásnou krajinou a poskytuje fantastické výhledy na karibské moře.

Hřiště bylo otevřeno v roce 1970 a od té doby se stalo oblíbeným místem pro golfisty z celého světa. Cedar Valley Golf Course nabízí 18jamkové mistrovské hřiště, které bylo navrženo tak, aby bylo výzvou pro hráče všech úrovní.

Hřiště má 6085 yardů a je charakteristické svými kopcovitými fairwayemi a strategicky umístěnými překážkami. Hráči se budou potýkat s různými nástrahami, včetně větrných podmínek a písečných bunkrů. To vše zajišťuje nejenom skvělou herní zábavu, ale také krásné okolí, které obklopuje hřiště.

Pro ty, kteří si přejí zlepšit svou techniku, nabízí Cedar Valley Golf Course i kurzy golfu a soukromé hodiny s profesionálními instruktory. Pro ty, kteří nejsou příliš zkušení, je zde také možnost najmout si golfové vozíky a vyzkoušet si hru na odpališti.

Po hře si mohou hráči odpočinout a načerpat nové síly v klubovně, která nabízí restauraci s karibskou kuchyní a barem s širokým výběrem osvěžujících nápojů. Zde se mohou hráči setkat s dalšími golfisty a sdílet své zážitky z hry.

Antigua a Barbuda jsou skvělým místem pro dovolenou, a pokud jste golfista, Cedar Valley Golf Course určitě stojí za to navštívit. Hra na tomto scenickém hřišti vám poskytne nezapomenutelné zážitky a připomene vám, proč je Antigua a Barbuda jednou z nejkrásnějších destinací na světě.

Ať už jste profesionální golfista, nebo jste jen začátečník, Cedar Valley Golf Course vám nabídne nádhernou herní zkušenost, kterou budete mít dlouho v paměti. Neodkládejte návštěvu tohoto krásného golfových hřiště a zažijte jedinečnou kombinaci golfu a karibského ráje.


Počasí Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Antigua a Barbuda je krásný a exotický ostrovní stát v Karibiku, který vyniká nejen svými křišťálově čistými plážemi a krásnou přírodou, ale také svými golfovými hřišti. Jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších je Cedar Valley Golf Course, které se nachází v blízkosti hlavního města oestrova, St. John's.

Cedar Valley Golf Course se nachází na pozemku o rozloze 208 akrů, který je prostřední přírody, a nabízí neuvěřitelný výhled na okolní pláže a ostrovy. Hřiště s 18 jamkami má par 70 a může být dostupné pro hráče všech úrovní schopností. Zeleně jsou dobře udržované a hřiště je plně osvětleno pro odpolední a noční hru.

Počasí v Antigui a Barbudě je celkově velmi příjemné a hřiště Cedar Valley není výjimkou. Teploty se pohybují od 23°C do 30°C a vlhkost vzduchu se pohybuje okolo 70%. Srážky jsou nejčastější v zimě a na jaře, ale kdykoli vám hračka opouští slunce na této oblasti a mírný vánek celoročně pomáhá udržet příjemné počasí.

Cedar Valley Golf Course nabízí nejen zážitek z hry na krásném a dobře udržovaném hřišti, ale také ideální prostředí pro odpočinek a relaxaci. Tento sportovní areál je navržen tak, aby nabídl svým návštěvníkům širokou škálu služeb, včetně kvalitního barového průmyslu, kde si můžete dát osvěžující nápoje a lahodné jídlo. K dispozici jsou také možnosti ubytování a wellness.

Antigua a Barbuda a jejich Cedar Valley Golf Course jsou skvělou volbou pro každého, kdo miluje golf a krásné počasí. Ať už hledáte profesionální výzvy, nebo jednoduše relaxaci na exotickém místě, toto hřiště a toto místo jsou ideální pro vás. Záporné předpovědi počasí nemohou sekat v loňské koróně, takže si můžete být jisti skvělým sportovním zážitkem na tomto krásném místě.


Dovolená Antigua a Barbuda Cedar Valley Golf Course


Antigua a Barbuda jsou dvě krásné karibské ostrovy, které jsou vynikající destinací pro dovolenou. Pokud jste golfista a rádi zkoušíte nová hřiště po celém světě, pak byste neměli vynechat jedno z nejlepších golfových hřišť na těchto ostrovech - Cedar Valley Golf Course.

Cedar Valley Golf Course se nachází v Cedar Valley v metropolitní oblasti St. John's na ostrově Antigua. Je to 18jamkové hřiště, které nabízí golfistům nezapomenutelný zážitek. Hřiště bylo navrženo slavným golfovým architektem Ralphem Aldridgem a bylo otevřeno v roce 1970.

Jedná se o parkové hřiště s malebnými výhledy na okolní kopce a moře. Hřiště je postaveno mezi zelenými kopcemi a tropickou vegetací, což z něj dělá jedinečný golfový zážitek. Cesta mezi jamkami je příjemná procházka pro každého golfistu.

Cedar Valley Golf Course je vhodné pro hráče všech úrovní dovednosti. Navzdory svému obtížnému vzhledu je hřiště dobře udržované a nabízí hráčům různé strategické výzvy. Každá jamka představuje něco jiného, od krátkých krytých jamek po dlouhé doglegy mezi stromy. I když je hřiště technicky náročné, je navrženo tak, aby nabídlo i zábavný zážitek.

Pro ti, kteří si chtějí zlepšit svou hru, je k dispozici i profesionální golfová akademie. Zkušení golfové trenéři vás provedou všemi aspekty golfu a přinesou vám užitečné rady a techniky, které pomohou zlepšit vaši hru.

V okolí hřiště je také řada dalších aktivit, které si můžete vychutnat. Antigua nabízí nádherné pláže s bílým pískem, kde si můžete užít opalování a koupání v karibském moři. Můžete se také vydat na potápění a objevovat úchvatné korálové útesy nebo si zahrát na některém z místních tenisových kurtů.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na ostrovech Antigua a Barbuda, nemůžete si nechat ujít jedno z nejlepších golfových hřišť na světě - Cedar Valley Golf Course. S úchvatnou krajinou a technicky náročnými jamkami je to zážitek, který si budete pamatovat navždy.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky