Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Bahamy South Andros

Letenka Bahamy South Andros


Bahamy South Andros je jednou z nejvíce fascinujících a překrásných tropických destinací na světě. Sestává ze souostroví více než 700 ostrovů, z nichž každý nabízí nádherné pláže se jemným bílým pískem, průzračné tyrkysové vody a úžasné podvodní světy plné korálových útesů a různých druhů ryb a dalšího mořského života.

South Andros, nacházející se na jižním konci hlavního ostrova Andros, je největší a nejjižnější částí tohoto úchvatného souostroví. Je známý svými nekonečnými plážemi, které se rozprostírají na délku 96 kilometrů, což umožňuje návštěvníkům najít si své vlastní soukromé místo na relaxaci a odpočinek.

Když se rozhodnete navštívit South Andros, první věcí, kterou budete muset udělat, je rezervovat si letenky. Naštěstí existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí přímé lety na Bahamy. Můžete si vybrat mezi několika největšími leteckými společnostmi, které létají na Bahamy, včetně American Airlines, Delta Airlines, British Airways a několika dalších.

Cesta z Evropy do South Andros zpravidla zahrnuje mezipřistání v některém z hlavních měst Spojených států, jako je Miami nebo New York. Pak si můžete rezervovat přímý let z USA na letiště v Nassau, což je hlavním městem Baham, nebo pokračovat v cestě až do nejjižnějšího letiště na ostrově Andros.

Po příletu na South Andros se budete cítit jako v ráji na Zemi. Toto místo je naprosto nedotčené masovým turismem a nabízí vám autentický a nezapomenutelný zážitek z tropického ostrova. Můžete si vybrat z mnoha aktivit, jako jsou potápění s přísnou, rybolov, plavání s prasaty či procházky po pláži za západu slunce.

Jednou z největších atrakcí South Andros je Great Barrier Reef, podvodní ráj, který je domovem mnoha druhů korálů, ryb, žraloků a dalšího mořského života. Můžete si pronajmout loď nebo si najmout místního průvodce, který vás provede touto úchvatnou destinací a umožní vám objevit její podzemní krásy.

Pokud jste milovníky rybolovu, South Andros je také místem pro vás. Tento ostrov je proslulý jako rybářský ráj, s bohatými populacemi tarponů, bonefishů a dalších druhů ryb. Můžete se také zúčastnit rybářského výletu s místními průvodci, kteří vám pomohou najít ty nejlepší rybářské revíry.

Kromě svých nádherných pláží a podmořského života, South Andros nabízí také bohatou kulturní a historickou scénu. Můžete navštívit několik místních vesnic a poznat místní obyvatele a jejich životní styl. Místní kuchyně je také velmi oblíbená, ať už jde o čerstvé mořské plody, tradiční karibské pokrmy nebo americkou kuchyni.

South Andros je skutečným rájem pro cestovatele, kteří hledají odpočinek na bílých plážích, dobrodružství pod vodou a autentický zážitek z karibského ostrova. Pokud se chystáte na návštěvu Baham, určitě zařaďte South Andros do svého itineráře a nechte se okouzlit jeho krásou a nezapomenutelnými zážitky.


Ubytování Bahamy South Andros


Bahamy jsou jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací na světě. Tato karibská země je známá svými bílými písečnými plážemi, azurově modrou vodou a úchvatnými korálovými útesy. Mezi nejznámější ostrovy patří New Providence, Great Exuma a Grand Bahama. Nicméně, pokud hledáte klidnější a méně turistickou destinaci, doporučuje se vám zajet na ostrov South Andros.

South Andros je největší z ostrovů v Bahamách a nachází se na jihozápadě země. S rozlohou přesahující 1600 km² nabízí tento ostrov nádherné pláže, nedotčenou přírodu a úžasný podmořský život. Je to ideální místo pro ty, kteří se chtějí uniknout přeplněným plážím a přírodním rezervacím plným turistů.

Při pobytu na South Andros si budete moci vychutnat krásné bílé písečné pláže, které mají ostrov tak slavný. Pláže zde mají jemný písek a teplé vody Karibského moře, což je ideální kombinace pro ty, kteří se chtějí opalovat nebo si zaplavat. Jednou z nejznámějších pláží je Davis Bay Beach, která je dlouhá 12 kilometrů a nabízí nádherný výhled na moře.

Pro ty, kteří mají rádi dobrodružství a objevování, South Andros nabízí jedinečnou příležitost k prozkoumání neobydlených oblastí ostrova. Vnitrozemí ostrova je pokryto hustými lesy, které se táhnou až k pohoří Morgan's Bluff. Zde můžete prozkoumávat lesy, pěšky nebo na koni, a objevovat místní flóru a faunu. South Andros je také domovem pro velké množství druhů ptáků, včetně vzácných druhů jako je bahamský kolibřík.

Dalším důvodem, proč navštívit South Andros, je jeho podmořský život. Ostrov je obklopen rozlehlými korálovými útesy, které hostí neuvěřitelnou škálu mořského života. Potápěči ze všech koutů světa přicházejí na South Andros za jeho jedinečnými potápěčskými lokalitami, jako je Great Bahama Bank, který je domovem pro mnoho druhů ryb, korálů a mořských živočichů. Měl byste si také nechat ujít potápění na Wallace's Blue Hole, které je jedním z nejhlubších modrých děr na světě.

Při plánování vaší dovolené na South Andros se nezapomeňte podívat na dostupné ubytování. Na ostrově naleznete řadu luxusních rezortů a hotelů, které nabízejí pohodlné a stylové ubytování. Mnoho z nich také nabízí různé aktivity a vybavení, jako je bazén, golfové hřiště nebo wellness centrum.

Pokud hledáte klidnou a nedotčenou destinaci pro vaší dovolenou, South Andros na Bahamách je pro vás to pravé místo. S nádhernými plážemi, přírodními rezervacemi a úžasným podmořským světem je to ideální místo pro ty, kteří hledají odpočinek a dobrodružství. Ať už se rozhodnete pro opalování na pláži, prozkoumávání lesů nebo potápění na korálových útesech, South Andros vám bude nabízet nezapomenutelnou dovolenou.


Počasí Bahamy South Andros


Bahamy jsou známé svým krásným počasím, azurovými moři a bílými plážemi. Mezi jedno z nejlepších míst na Bahamách, co se týče počasí, patří South Andros.

South Andros je jedním z mnoha ostrovů tvořících skupinu Baham. Nachází se v jihozápadní části země a je známý svou nedotčenou přírodou a nekonečnými plážemi. Místní obyvatelé a návštěvníci si zde mohou užívat teplého tropického klimatu po celý rok.

Celoroční průměrná teplota na South Andros se pohybuje mezi 25 a 30 stupni Celsia. Léto, které trvá od června do září, je obvykle nejteplejším obdobím s vysokými teplotami a vysokou vlhkostí. Návštěvníci se mohou těšit na průměrnou teplotu kolem 30 stupňů Celsia a krásné slunečné dny. To je ideální příležitost k prozkoumání bílých pláží, potápění nebo jen relaxaci na slunci.

Zima na South Andros, která trvá od prosince do března, je také celkem příjemná. Teploty se pohybují kolem 25 stupňů Celsia, což je stále dostatečně teplé, aby se návštěvníci mohli vydat na procházku po plážích nebo si vyzkoušet vodní sporty. V zimě se občas vyskytují i deště, ale ty jsou obvykle krátkodobé a rychle přecházejí.

Bahamy obecně leží v oblasti občasného výskytu hurikánů, tedy mezi červnem a listopadem. Bahamy mají však výhodu, že se nacházejí na východě Karibiku, daleko od běžných cest hurikánů. South Andros ještě blíže k nejbližšímu pevninskému ostrovu, což znamená, že je ještě více chráněn před možností přímého zásahu hurikánem.

Celkově vzato, počasí na South Andros je velmi příjemné a vhodné k prozkoumání krás Baham. Turisté si mohou užívat slunečného počasí, teplého moře a bílých pláží po celý rok. Ať už se rozhodnete navštívit v letních měsících nebo v zimě, South Andros vám nabídne nádherný zážitek spojený se slunečným počasím a přírodou.


Dovolená Bahamy South Andros


Bahamy jsou známé jako jedno z nejkrásnějších tropických rájů na světě. Severní část archipelagu, včetně slavného ostrova Nassau, je dobře známá svými luxusními letovisky a turistickými atrakcemi. Ale co o jižní části Baham, jako je South Andros? Toto méně známé místo stojí za to objevit.

South Andros leží na ostrově Andros, který je největším ostrovem z celého souostroví. Jeho jižní část si zachovává její přirozenou krásu a odlehlost. Zde se návštěvníci mohou těšit na nádherné a nedotčené pláže, průzračnou tyrkysovou vodu a úchvatnou flóru a faunu.

Jednou z největších atrakcí South Andros je světově proslulé šnorchlování a potápění. Mnoho korálových útesů, jeskyní a vraků lze objevit pod hladinou tyrkysového Atlantiku. Potápěči tu mohou objevovat tajemství hlubokého moře a pozorovat exotické mořské živočichy, jako jsou korály, rejnoci, rejnoci nebo skauty.

Pokud nemáte rádi potápění, můžete stále objevovat podmořský život při šnorchlování. Mnoho míst na South Andros nabízí ideální podmínky pro šnorchlování, jako je například Androsova bariéra, která je nejdelší korálovou bariérou v západní polokouli.

Milovníci přírody budou na South Andros v sedmém nebi. Zdejší stovky kilometrů mangrovových bažin a přírodních rezervací poskytují útočiště pro mnoho ohrožených druhů rostlin a zvířat. Můžete se vydat na pěší turistiku nebo objevovat spoustu druhů ptáků v chráněné oblasti South Andros.

Dalším nezapomenutelným zážitkem je rybaření. South Andros je známý jako rajský ostrov pro rybáře. Můžete si zde vychutnat trofejní rybaření na kostelním kostele, který je známý svými gigantickými kostelními rybami. South Andros je také domovem pro slavný Bonefish, který je snovým cílem pro mnoho rybářů ze všech koutů světa.

Pro ty, kteří chtějí zažít kulturu a tradice ostrova, je zde možnost navštívit osady a vesnice v okolí. Můžete objevovat místní delikatesy, jako je místní kuchyně ovlivněná karibskými a africkými kořeny. Můžete se také zúčastnit místních festivalů a oslav, které přinášejí jedinečnou atmosféru a zábavu.

Pokud hledáte klidnou a nedotčenou dovolenou s impozantní přírodou a fascinujícím podmořským životem, South Andros na Bahamách je perfektním místem pro vás. Tato okouzlující destinace vás přivítá svými neuvěřitelnými plážemi, umožní vám relaxovat a objevovat jedinečnost bahamské krajiny. Utrácejte čas na pláži a vychutnávejte si klid a pohodu na tomto skrytém pokladu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy South Andros


1. Jak se dostat na South Andros?
- Nejlepší způsob, jak se dostat na South Andros, je letadlem z Nassau. K dispozici jsou pravidelné lety celý týden.

2. Jaký je nejlepší čas na návštěvu South Andros?
- Nejoblíbenější období pro návštěvu South Andros je mezi prosincem a dubnem, kdy jsou nejlepší podmínky pro potápění a rybaření.

3. Co dělat na South Andros?
- South Andros je ideálním místem pro potápění, rybaření, plavání, procházky po pláži a relaxaci v přírodě.

4. Jaké jsou nejlepší pláže na South Andros?
- Mezi nejlepší pláže na South Andros patří Kamalame Cove, Congo Town Beach, Little Harbour Beach a Grassy Creek Beach.

5. Kde se ubytovat na South Andros?
- Na South Andros jsou k dispozici různé možnosti ubytování, od vil a bungalovů po luxusní hotely. Mezi nejoblíbenější patří Kamalame Cay, Tiamo Resort a Swain's Cay Lodge.

6. Co si vzít s sebou na South Andros?
- Doporučujeme vzít si na South Andros sluneční brýle, opalovací krém, plavky, podvodní fotoaparát, lehké oblečení a obuv, repelent proti hmyzu a snorkelové vybavení.

7. Kde se dobře najíst na South Andros?
- Mezi oblíbené restaurace na South Andros patří Frankie's Restaurant & Bar, Bair's Lodge, Graycliff Restaurant a Small Hope Bay Lodge.

8. Bude mi stačit angličtina na South Andros?
- Ano, angličtina je zde úředním jazykem a většina místních obyvatel hovoří anglicky.

9. Kolik stojí potápění nebo rybaření na South Andros?
- Cena za potápění nebo rybaření na South Andros se liší v závislosti na poskytovateli služeb. Obvykle se cena pohybuje od 100 až do 500 dolarů za výlet.

10. Jaké jsou nejlepší místa k rybaření na South Andros?
- Mezi nejlepší místa k rybaření na South Andros patří West Side Beach, Bights of Andros, Mangrove Cay a Joulters.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky