Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Haiti Labadee

Dovolená Haiti Labadee


Haiti je země, která je obvykle spojována s chudobou, politickou nestabilitou a přírodními katastrofami. Nicméně, když se řekne Haiti, asi málokdo si představí krásné pláže, modré moře a luxusní resorty - a přesně na takové dovolené se můžete těšit v místě zvaném Labadee.

Labadee se nachází na severním pobřeží Haiti a je exkluzivním námořním přístavem společnosti Royal Caribbean Cruise Lines. Když se na vás otevřou vrata tohoto rajského přímořského letoviska, budete mít pocit, že jste vstoupili do jiného světa. Široké pláže se sevřenými palmami, tyrkysové moře, neuvěřitelné výhledy a luxusní rezorty nabízející všechny možné základní i nadstandardní služby - to vše na vás čeká v Labadee.

Jednou z nejoblíbenějších činností pro turisty je samozřejmě koupání v moři. Voda je teplá, průzračná a nádherná. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky a užívat si slunce a moře. Nebo se můžete věnovat adrenalinovým vodním sportům, jako je šnorchlování, windsurfing nebo jetové lyžování.

Pokud chcete zůstat na souši, existuje mnoho aktivit, které si můžete užít. Pro milovníky adrenalinu je k dispozici zip line, což je lanová dráha, na které se překonávají velké vzdálenosti a rychlosti. Nebo se můžete vydat na projížďku horským terénem na čtyřkolce. Pro lidi, kteří chtějí relaxovat, je tu luxusní spa, kde si mohou dopřát masáže, tělové zábaly nebo jiné kosmetické procedury.

Nejvíce navštěvovanou částí Labadee je však asi pláž Columbus Cove, která je i pro turisty zdarma. Je to ideální místo pro odpočinek, užívání si s rodinou a samozřejmě pro poznávání místní kultury a tradičního způsobu života.

Když si užíváte dovolenou v Labadee, můžete si být jisti, že zde jsou k dispozici všechny potřebné základní služby. Existuje zde řada obchodů, kde si můžete koupit suvenýry a místní řemesla nebo vyzkoušet místní kuchyni v restauracích, které nabízejí širokou škálu jídel.

Všechny tyto aktivity a služby v Labadee jsou nabízeny na pozadí krásné přírody. Místní krajina je nádherná, s překrásnými výhledy na moře a přírodními památkami. Krásné pláže, luxusní resorty a neomezená nabídka aktivit činí Labadee skvělým místem pro tuto nezapomenutelnou dovolenou.

Doporučujeme si však před cestou do Haiti zkontrolovat momentální situaci v této zemi a posoudit bezpečnostní rizika spojená se cestou a pobyt na Haitu.


Ubytování Haiti Labadee


Labadee je malebný pobřežní letovisko nacházející se na severním pobřeží Haiti. Toto úchvatné místo se těší velké oblibě jak u domácích, tak i zahraničních turistů. Labadee je známé svou krásnou pláží, jasnými vodami Karibského moře a množstvím atraktivit, které nabízí. Jedná se o skvělé místo pro dovolenou nebo výlet, ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo jen vy sami.

Když dorazíte do Labadee, budete okouzleni jeho nedotčenou přírodou a živými barvami. Pláž je nádherná a nabízí vám relaxaci na bílém písku a pod palmy. Modré moře je ideální pro koupání, šnorchlování nebo potápění. Možnosti vodních sportů jsou tady také neomezené. Můžete si pronajmout kajak, paddleboard nebo se vydat na windsurfingovou jízdu. Pokud hledáte něco více adrenalinového, můžete se vydat na jetovou motokáru nebo si zajezdit na banánu za člunem.

Navíc zde najdete i mnoho dalších atrakcí a aktivit. Můžete se vydat na pěší turistiku do vnitrozemí a objevit tamní přírodu a okolní hory. Labadee je také domovem několika zip-lin a výletů na terénních vozech pro ty, kteří hledají dobrodružství. Nezapomeňme zmínit také ty, kteří si chtějí vychutnat oddechové a wellness aktivity. Můžete si rezervovat výlet na plavby na lodi nebo si nechat zmasírovat své tělo ve wellness centru.

Když jde o ubytování, Labadee nabízí širokou škálu možností. Od luxusních resortů s veškerými moderními vybaveními až po jednodušší a cenově dostupné možnosti ubytování. Všechny tyto alternativy se však nacházejí v úžasných prostředích plné přírodní krásy a vynikajícího pohostinství místních obyvatel.

Další nezbytnou součástí vašeho pobytu na Labadee bude samozřejmě ochutnávka místní kuchyně. Haiti je známé svou rozmanitou kuchyní, která v sobě kombinuje africké, karibské a francouzské vlivy. Můžete se těšit na čerstvé mořské plody, tropické ovoce a chutné exotické pokrmy. Nezapomeňte si vychutnat také místní drinky, jako je například rum, který je na Haiti velice populární.

Celkově řečeno, ubytování na Labadee v Haiti je bezpochyby skvělou volbou pro vaši dovolenou. Krásná pláž, úchvatné vody, široký výběr aktivit a přátelskí lidé vám zajistí nezapomenutelný zážitek. Ať už hledáte relaxaci, dobrodružství nebo prostě jen nádherné prostředí, Labadee je tou správnou destinací pro vás.


Nejčastější dotazy a odpovědi Haiti Labadee


Q: Co je Haiti Labadee?
A: Haiti Labadee je soukromý ostrov v Karibiku, který náleží společnosti Royal Caribbean a slouží jako místo pro výlety a zastávky na plavbách do Karibiku.

Q: Jak mohu navštívit Haiti Labadee?
A: Haiti Labadee můžete navštívit pouze na plavbách společnosti Royal Caribbean, které mají na programu Karibik.

Q: Kolik stojí vstup na Haiti Labadee?
A: Vstup na Haiti Labadee je zahrnut v ceně plavby s Royal Caribbean.

Q: Co se dá na Haiti Labadee dělat?
A: Na Haiti Labadee si můžete užít různé aktivity, jako například vodní sporty, relaxovat na pláži, navštívit místní tržiště nebo se projet na lanovce.

Q: Musím mít vízum pro návštěvu Haiti Labadee?
A: Pokud je Haiti Labadee součástí výletu s Royal Caribbean, není potřeba mít vízum, protože se vám nepřekročí hranice státu Haiti.

Q: Jaký je zde bezpečnostní stav?
A: Haiti Labadee je bezpečné místo k návštěvě, protože se jedná o soukromý ostrov společnosti Royal Caribbean. Provádí se zde bezpečnostní opatření, aby se zajistilo bezpečí hostů.

Q: Co můžu koupit na tržišti na Haiti Labadee?
A: Na tržišti na Haiti Labadee se prodávají suvenýry, místní řemesla, oblečení, šperky a další produkty, které jsou typické pro Karibik.

Q: Je zde restaurace?
A: Ano, na Haiti Labadee jsou k dispozici restaurace a jídla, jako jsou hamburgery, hot dogy, grilované ryby a další.

Q: Kolik času trvá zplavba na Haiti Labadee?
A: Čas zplavby na Haiti Labadee se může lišit v závislosti na plavbě. Čas se pohybuje od několika hodin až po celý den.

Q: Co si mám vzít s sebou na Haiti Labadee?
A: Doporučuje se mít s sebou plavkové oblečení, ručník, sluneční brýle, opalovací krém a peníze na nákupy či aktivity.


Letenka Haiti Labadee


Haiti je jednou z nejkrásnějších karibských destinací, která láká miliony turistů každý rok. Z této země pochází mnoho známých pláží a letovisek, které nabízejí relaxaci, adrenalinové sporty a poznávání místní kultury. Jedním z nejoblíbenějších míst na Haitu je Labadee.

Labadee se nachází na severním pobřeží země a je vlastně soukromý ostrov společnosti Royal Caribbean International. Ostrov je obklopen krásnou karibskou krajinou, jasně modrou vodou a bílými písečnými plážemi. Je to skutečný ráj pro milovníky slunce a moře.

Pro turisty je nejlepším způsobem, jak se dostat na Labadee, zakoupit letenku do Haiti. Existuje mnoho vzdušných společností, které nabízejí přímé lety do Port-au-Prince, hlavního města Haiti. Zde se nachází nejbližší mezinárodní letiště, které je dobře propojeno s celým světem.

Po příletu na letiště v Port-au-Prince si turisté mohou pronajmout auto nebo využít taxi, aby se dostali na přístav, odkud vyplouvají lodě společnosti Royal Caribbean International. Lodě pravidelně přepravují turisty na ostrov Labadee, což trvá přibližně 1-2 hodiny.

Jakmile turisté dorazí na Labadee, očekává je bohatý program plný zábavy a dobrodružství. Na ostrově si mohou zapůjčit vodní skútry, jetové lýže nebo si vyzkoušet jízdu na banánu. Pro ty, kteří preferují klidnější aktivity, jsou k dispozici plážové lehátka, kde si mohou užívat sluneční paprsky a poslouchat zvuky oceánu.

Labadee nabízí i mnoho dalších zážitků pro své návštěvníky. Můžete se vydat na projížďku po ostrově, navštívit místní trhy a ochutnat tradiční haitiánské kulinářské speciality, jako je griot (uzené vepřové maso) nebo riz collé (fazole s rýží). Pro odvážnější turisty je tu možnost vyzkoušet si zip line, který nabízí nádherný výhled na celý ostrov i moře.

Labadee je místem, kde můžete zapomenout na všechny starosti a prostě se jen nechat hýčkat. Plážová atmosféra, teplé slunce a přátelské prostředí vás okouzlí a budete se sem chtít vrátit znovu a znovu. Díky letenkám do Haiti se můžete stát součástí této tropické oázy a zažít něco úžasného.

Nabídka letenek do Haiti je široká a dostupná pro všechny cestovatele. Zabalení plaváků, slunečních brýlí a společnost Royal Caribbean International vás rychle dostanou na Labadee, kde se vaše dovolená změní ve snovou realitu. Stačí si jen vybrat termín, rezervovat letenku a začít se těšit na nejkrásnější dovolenou života.


Počasí Haiti Labadee


Haiti Labadee je krásný turistický resort na pobřeží Karibského moře. Tento ráj na zemi nabízí široké spektrum aktivit jak pro milovníky dobrodružství, tak i pro ty, kteří si chtějí užít pobyt na pláži a odpočinout si pod palmami.

Klima v Haiti Labadee je tropické, což znamená, že teploty jsou vysoké po celý rok, s minimem kolísání. V nejteplejších měsících, od června do září, dosahují teploty až 31 stupňů Celsia, v nejchladnějších měsících, v období od prosince do února, klesají teploty na 24 stupňů Celsia. V těchto měsících může přijít i místní vítr, který ochladí teploty na místech vystavených větru.

Nejoblíbenější období k návštěvě Haiti Labadee je od prosince do května, kdy nejsou tak vysoké teploty jako v létě, ale zároveň není také tak prašno a vlhko, jako v období před dešťovou sezonou, která nastává od května do prosince. Dešťová sezona přináší často silné bouře, které však bývají jen na krátkou dobu a následně se opět objevuje slunce.

Pokud se chcete vyhýbat největším dešťům, využijte s osídlení přibližně od poloviny listopadu do poloviny prosince, kdy jsou srážky nejmenší.

Haiti Labadee se může pochlubit překrásným pobřežím s jemným, bílým pískem, azurově modrou vodou a křišťálově čistými lagunami. Počasí zde vytváří ideální podmínky pro vodní sporty, jako jsou šnorchlování, potápění, jetová projížďka a surfování. Pláže na Haiti Labadee jsou vynikající pro koupání a odpočinkové aktivity.

Celkově řečeno, počasí na Haiti Labadee je ideální pro návštěvníky, kteří milují slunce, pláže a vodní sporty. Nejlepší doba k návštěvě tohoto malého ráje na zemi je od prosince do května. Zbytek roku přináší časté deště, které však nijak zásadně nepodkopávají krásy tohoto místa.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky