Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Kamerun Kribi

Nejčastější dotazy a odpovědi Kamerun Kribi


1) Jaké jsou nejlepší pláže v Kamerunu Kribi?
Odpověď: Nejlepší pláže jsou Kribi Beach Hotel, Grande Batanga Beach a Lobe Falls (sledujte místní pokyny kvůli krokodýlům).

2) Jaké jsou nejlepší restaurace v Kamerunu Kribi?
Odpověď: Doporučujeme restaurace Les Trois Gourmands, Chez Claudia a Le Pirate.

3) Jaký je nejlepší čas na návštěvu Kamerunu Kribi?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu je od června do září kvůli suchému počasí a nižším teplotám.

4) Kde najít nejlepší ubytování v Kamerunu Kribi?
Odpověď: Nejlepší ubytování je v okolí pláží Kribi Beach Hotel a Grande Batanga Beach.

5) Kolik stojí taxi z letiště do centra Kamerunu Kribi?
Odpověď: Cena taxi z letiště do centra města je cca 10 000 XAF (15 USD).

6) Jaké aktivity si v Kamerunu Kribi nesmím nechat ujít?
Odpověď: Návštěva vodopádů Lobe Falls, projížďka kanoí po řece Lobe, ochutnávka místních specialit a pobyt na pláži.

7) Jaké platí měna v Kamerunu Kribi?
Odpověď: Oficiální měnou je CFA frank (XAF).

8) Je nutné očkování před cestou do Kamerunu Kribi?
Odpověď: Doporučujeme očkování proti žluté zimnici, hepatitidě A a B, tyfu a meningokokové nákaze.

9) Jaká je teplota vody u pláží Kamerunu Kribi?
Odpověď: Teplota vody se pohybuje v rozmezí 23-26 °C.

10) Jak se dostat do Kamerunu Kribi?
Odpověď: Nejlepší způsob je letět do Yaoundé, hlavního města Kamerunu, a poté se dopravit autem nebo autobusem (cca 5 hodin) do Kribi.


Ubytování Kamerun Kribi


Kamerun je země ležící na západním pobřeží Afriky a turisté se sem většinou vypravují za poznáním místních kultur a exotickou přírodou. Jedním z klenotů této země je Kribi, což je přímořské město s obrovským potenciálem turistického ruchu.

Pokud se tedy chystáte na dovolenou do Kamerunu a plánujete navštívit Kribi, nezbývá než si zajistit ubytování. V této oblasti najdete hned několik hotelů a resortů, které nabízejí různé kategorie pokojů a apartmánů. Seznamte se s těmi nejlepšími z nich:

1. Grand Hôtel Kribi: Tento hotel se nachází hned u pláže a má více než 50 pokojů, vybavených klimatizací, TV a minibarem. K dispozici je také venkovní bazén, soukromá pláž a spa centrum.

2. Hotel des Anges: Ubytování des Anges se nachází v blízkosti pláže a nabízí 30 komfortních pokojů. V hotelu najdete i restauraci, kde si můžete vychutnat místní speciality.

3. Hotel La Villa: Pokud více preferujete klidnější prostředí, tento hotel se nachází na kraji města a nabízí pět prostorných apartmánů. Ubytování je zařízeno v moderním stylu a k dispozici jsou i terasy a zahrada.

4. Residence Hotel: Residence Hotel je plně vybaveným apartmánovým hotelem v centru Kribi. Nabízí 29 apartmánů různé velikosti. Hostům jsou k dispozici prádelna, restaurace, bazén a WiFi zdarma.

Ve všech ubytovacích zařízeních najdete pohodlné postele, koupelny s teplou vodou, klimatizaci a další vybavení tak, abyste se cítili jako doma. Dá se tedy říct, že v Kribi je ubytování pro každého, bez ohledu na požadavky a preference hostů.

Co se týče ceny ubytování, můžete se setkat s celkem různorodými cenami. Samozřejmě že si našetříte v oblastech mimo centrum města, ale s četností výletů do města a na pláž budete muset počítat.

Celkově se Kribi může návštěvníkům pochlubit klidnou, přátelskou a bezpečnou atmosférou, krásnou přírodou a skvělými ubytovacími možnostmi. Můžete si tedy být jisti, že si užijete spoustu zážitků a nezapomenutelných chvilek na pobřeží Kamerunu.


Dovolená Kamerun Kribi


Pokud hledáte destinaci pro exotickou dovolenou s nádhernými plážemi a příjemným tropickým počasím, měli byste zvážit Kamerun a jeho krásné město Kribi. Tato malebná přímořská destinace nabízí návštěvníkům unikátní kombinaci bílých pláží, překrásného moře a místní atmosféry.

Kribi se nachází na jihozápadě Kamerunu a je proslavené svými nádhernými plážemi, které jsou obklopeny tropy a palmami. Její písečné pláže jsou ideálním místem pro odpocinek a relaxaci na slunci, koupání ve vodě nebo procházky podél pobřeží. Navštěvovat noční trhy plné místních specialit či rybí trhy, které se stávají centrem života ve městě.

Mezi hlavní atrakce Kribi patří vodopády Lobe, které jsou jedny z nejvyhledávanějších turistických atrakcí v Kamerunu. Tyto vodopády vytvářejí pohledové scény, kdy voda padá přímo do oceánu. Tato jedinečná přírodní ukázka je skutečným divem a atrakcí pro milovníky přírody.

Dalším zajímavým místem je Kribińský maják. Tento maják pochází z koloniální éry a poskytuje úžasný výhled na okolní krajinu a moře. Na jeho vrcholu můžete sledovat překrásný západ slunce nad oceánem, což je zážitek, který stojí za to zažít.

Pro turisty, kteří mají rádi dobrodružství, je tu také možnost rybaření a potápění v průzračných vodách okolo Kribi. Tato oblast je bohatá na různé druhy ryb a korálových útesů, což nabízí skvělé příležitosti pro milovníky vodních sportů. Potápěči se mohou ponořit pod hladinu a objevovat bohatství mořského života.

Kribi je také známé pro své tradiční festivaly, které přitahují mnoho turistů. Nejznámější je maskový tanec, který slaví tradici a kulturu místních obyvatel. Tento festival je hromadným setkáním s hudbou, tancem a šouvání kolem ohně.

Pokud máte rádi kulinářské zážitky, Kamerun nabízí mnoho specialit, které byste měli ochutnat. Mezi ně patří různé druhy ryb, koření a tropické ovoce. Restaurace nabízejí místní kuchařské speciality, které vám přiblíží místní kulturu a tradici.

Kribi je ideální destinací pro ty, kteří hledají alternativu k tradičním turistickým destinacím. Dovolená v Kamerunu nabízí jedinečný mix přírodních krás, kulturních zážitků a možností k relaxaci. Bez ohledu na to, zda si užíváte slunečních paprsků na pláži nebo potápění v moři, Kribi nabízí nezapomenutelné dobrodružství pro všechny.


Letenka Kamerun Kribi


Kamerun je fascinující země s bohatou přírodou a kulturou. Jedním z nejkrásnějších a nepřezkoumaných přírodních pokladů Kamerunu je malebné přímořské město Kribi. Díky letecké dopravě se nyní otevírají nové možnosti pro cestování do tohoto skvostného přímořského ráje.

Letecká společnost X nabízí letenky do Kamerunu s přímým spojením do letiště Kribi. To umožňuje cestovatelům snadný a rychlý přístup k této malebné destinaci. Přílet do letiště v Kribi je tak prvním krokem na cestě k objevování tohoto jedinečného města.

Kribi je situován na jihozápadě Kamerunu a je známý svými nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a fascinujícími útesy. Jedná se o ideální místo pro milovníky slunce a moře, ale také pro ty, kteří se zajímají o přírodní krásy a ekoturistiku.

Jednou z nejpopulárnějších atrakcí v Kribi je Přírodní rezervace Lobé. Tato rezervace se nachází na pobřeží Atlantského oceánu a je známá svými vodopády. Nejvíce zděšující je vodopád Lobé, který padá z výšky přímo do oceánu. Přítomnost tohoto vodopádu vytváří ohromující pohled a poskytuje dokonalou fotografií.

Kribi také nabízí možnost pozorování přírody a ochutnávání místní kuchyně. Můžete se vydat na výpravu do Národního parku Banyang-Mbo, kde najdete mnoho druhů vzácných živočichů a rostlin. Oblast je domovem slonů, goril, opic a mnoho dalších zajímavých druhů. Zde můžete strávit čas procházkou po přírodních stezkách a obdivovat tu neuvěřitelnou biodiverzitu.

Pokud jde o místní kuchyni, Kamerun je známý svou rozmanitostí a originalitou. Ve městě Kribi si můžete vychutnat čerstvé mořské plody, grilované maso, tradiční omáčky a exotické tropické ovoce. Je to pravděpodobně jeden z nejlepších způsobů, jak zažít kulturu a tradice Kamerunu prostřednictvím jeho lahodné kuchyně.

Díky leteckému spojení do Kribi je nyní mnohem snazší a pohodlnější navštívit toto malebné přímořské město. Cestovatelé mají možnost zažít nádherné pláže, pozorovat úžasnou přírodu a poznávat jedinečnou kulturu Kamerunu. Kribi je skutečnou perle Kamerunu a letenka do tohoto ráje je jednoduše neodolatelná nabídka pro každého cestovatele.


Počasí Kamerun Kribi


Kamerun je země nacházející se v západní Africe s bohatou historií, překrásnou přírodou a mnoha zajímavými městy. Jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v zemi je město Kribi, které se nachází na pobřeží Atlantského oceánu. Počasí v Kribi je jedním z faktorů, které lákají návštěvníky z celého světa.

Kribi se pyšní tropickým podnebím, což znamená, že většinu roku je zde teplé a vlhké počasí. Nejteplejší měsíce jsou březen a duben, kdy teploty mohou dosáhnout až 35°C. Průměrná teplota však během roku kolísá mezi 23 a 30°C, což je pro mnoho lidí příjemné počasí.

Kribi je také známé svými dešťovými lesy a vlhkým počasím. Průměrné srážky se pohybují mezi 1500 a 3000 mm ročně, přičemž největší množství srážek spadne v průběhu deštivého období, které trvá od července do října. Během těchto měsíců může pršet i několikrát týdně, přičemž deště jsou často intenzivní a doprovázené bouřkami.

Tato vlhkost přispívá k bohatství přírody v Kribi. Město je obklopeno překrásnými plážemi, křišťálově čistými vodopády a pestrými druhy rostlin a zvířat. Je to ideální místo pro milovníky přírody, kteří se rádi potápí do světa tropického pralesa a objevují jeho tajemná zákoutí.

Díky své poloze na pobřeží Atlantského oceánu má Kribi také výhodu příjemných mořských větrů, které občerstvují město a snižují pocit vedra. Je to vítaná úleva během horkých letních měsíců.

Kribi je také známé svými písečnými plážemi a impozantními klify. Místní obyvatelé i turisté si zde mohou vychutnat opalování na slunci, koupání v oceánu nebo se zapojit do vodních sportů, jako je surfování nebo potápění.

Celkově lze říci, že počasí v Kribi je příznivé jak pro dovolenou, tak i pro objevování přírodních krás země. Ovšem je důležité mít na paměti deštivé období a vhodně se vybavit dešťovým oblečením, aby vás nepřekvapila prudká bouřka.

Kribi je jednou z těch vzácných destinací, kde si lze užít příjemného počasí po většinu roku. Je to místo, které nabízí nezapomenutelné zážitky a krásu afrického pobřeží.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky