Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Mauricius La Vanille Nature Park

Počasí Mauricius La Vanille Nature Park


Mauricius je krásný ostrov v Indickém oceánu, který je známý svým neuvěřitelným přírodním bohatstvím a exotickou faunou a flórou. Jednou z přírodních atrakcí na Mauriciu je La Vanille Nature Park, který je domovem mnoha druhů živočichů a rostlin.

La Vanille Nature Park se nachází na jihovýchodě ostrova a rozprostírá se na rozloze více než 3,5 hektaru. Park je známý především pro své obrovské populace krokodýlů a želv, které se zde volně procházejí. Návštěvníci mohou prozkoumávat park pomocí chodníků a mostů, které vedou přes bažiny a tropické lesy.

Park nabízí svým návštěvníkům mnoho zábavy a vzdělávacích aktivit. Jednou z hlavních atrakcí je krokodýlí farma, kde můžete sledovat život a chov těchto ohrožených živočichů. Kromě toho si můžete prohlédnout také luxusní městečko se sloními tygry, kde můžete vstoupit do prostředí těchto majestátních zvířat a dokonce se s nimi i vyfotit.

Další zajímavou částí parku je chov a výzkum želv. Mauricius je domovem vzácných druhů želv, jako je gigantická želva Aldabra nebo měkká korytnačka. La Vanille Nature Park se zasloužil o jejich zachování a návštěvníci se mohou seznámit s těmito úžasnými tvory blíže a získat více informací o jejich životě a ochraně.

V parku je také více než 23 druhů tropických rostlin a květin, které přidávají do prostředí parku barvitosti a krásy. Kromě toho můžete navštívit také malé muzeum, které poskytuje informace o historii Mauricia a jeho přírodním bohatství.

Nejenom že park nabízí ohromující přírodní prostředí a exotickou faunu a flóru, ale také se snaží zvýšit povědomí o důležitosti ochrany životního prostředí a snaze o zachování ohrožených druhů. Zaměstnanci parku jsou velmi pohostinní a ochotní poskytnout návštěvníkům informace o tomto cenném ekosystému.

La Vanille Nature Park je skvělým místem pro přírodovědce, milovníky zvířat a rodiny s dětmi. Je to jedinečná příležitost prozkoumat místní přírodu, zvířata a získat nové znalosti o mauricijské biodiverzitě. Pokud plánujete návštěvu Mauricia, nezapomeňte zařadit La Vanille Nature Park na seznam svých míst k prozkoumání.


Ubytování Mauricius La Vanille Nature Park


Mauricius je malebný ostrov, který je domovem některých z nejkrásnějších pláží na světě a vynikajících přírodních parků. Jedním z nejpopulárnějších parků je La Vanille Nature Park, který nabízí nejen úžasnou a jedinečnou faunu a floru, ale také možnost ubytování přímo v parku.

Ubytování v La Vanille Nature Park je skutečně zážitek sám o sobě. Park vám nabízí možnost ubytování v krásných venkovských chatkách nebo skvělé apartmány v tradičním stylu ostrova. Všechna ubytování jsou obklopena úžasnou přírodou, a to včetně krokodýlů, karet a několika druhů opic a ptáků. Člověk má tak pocit, že spí v srdci přírody.

Venkovské chatky jsou ideální pro ty, kteří hledají prosté, ale pohodlné ubytování. Nachází se v blízkosti restaurace, která slouží nejlepší místní kuchyni. Chatky jsou prostorné, s manželskou postelí, koupelnou a klimatizací. Pokud hledáte větší pohodlí, jsou apartmány v tradičním stylu ideální volbou. Ty nabízí prostorné místnosti, soukromé koupelny, velké obytné prostory a zařízení s moderními nábytkem.

Nevýhodou ubytování v La Vanille Nature Park může být limitace pohybu mimo park. Pokud se chcete dostat do města nebo na pláž, budete muset si pronajmout vozidlo nebo použít taxi. Nicméně, pokud hledáte odpočinek a klid, pak je tato ubytování ideální možnost.

Celkově, ubytování v La Vanille Nature Park je zážitkem jako žádný jiný. Spát uprostřed přírody, s krokodýly pronášející se zvenku a šplouchajícím vodopádem v blízkosti, je nezapomenutelný zážitek. Pokud se chcete vyhnout davům turistů a být blízko k přírodě, pak by toto ubytování mohlo být tou pravou volbou pro vás.


Letenka Mauricius La Vanille Nature Park


La Vanille Nature Park na Mauriciu: Kde se setkáváte s divokou přírodou

Mauricius je známý svou exotickou a rozmanitou přírodou, která láká turisty z celého světa. Jedním z nejlepších míst, která by neměla chybět na seznamu návštěv, je La Vanille Nature Park. Tento unikátní park nabízí návštěvníkům příležitost poznat a blíže se seznámit s bohatou faunou a flórou ostrova.

La Vanille Nature Park, který se nachází na jihu Mauricia, je domovem pestrobarevným a fascinujícím tvorům, které zahrnují různé druhy krokodýlů, chameleony, leguány, obrovské želvy a mnoho dalších. Jakmile vstoupíte do parku, budete přivítáni překrásnou tropickou zahradou zdobenou exotickými rostlinami a květy.

Jedním z hlavních lákadel parku jsou bezpochyby krokodýli. La Vanille Nature Park je pravým rájem pro milovníky tohoto fascinujícího plazů. Park je domovem více než 2000 krokodýlů, včetně ohroženého krokodýla nebezpečného (Crocodylus niloticus). Zde máte nevídanou příležitost sledovat tato úžasná zvířata ve svém přirozeném prostředí. Park nabízí také edukační prezentace o krokodýlech, kde se návštěvníci dozvědí mnoho zajímavostí o jejich způsobu života a úsilí o jejich ochranu.

Dalšími atrakcemi parku jsou chameleoni a leguáni, kteří si zde také našli svůj domov. La Vanille Nature Park je známý svou širokou škálou endemických chameleonů. Můžete tu pozorovat jejich fascinující změnu barev a jejich jedinečné schopnosti zachytit potravu svým jazykem. Park také nabízí možnost setkat se s leguány, kteří obývají ostrov. Je to skvělá příležitost vidět tato nedoceněná plazi v přírodním prostředí.

La Vanille Nature Park je také domovem ohromující populaci obrovských želv Aldabra. Tyto impozantní tvory jsou považovány za jedno z nejdrahocennějších pokladů fauny Mauricia. Procházení kolem nich dává návštěvníkům pocit, že se ocitli v pravěku.

Park disponuje také malou voliérou ptáků, kde můžete sledovat několik druhů barevných a hlasitých ptáků, které obývají ostrovy Mascarenes. Je to báječná příležitost pro milovníky ptáků.

La Vanille Nature Park nabízí více než jen pasivní pozorování zvířat. Park také organizuje interaktivní aktivity jako je například pletení bambusu nebo jízda na ponících. Toto je skvělá možnost pro rodiny s dětmi, které si mohou vychutnat dobrodružství v kontaktu s přírodou.

Vstupné do parku zahrnuje také návštěvu hmyzího muzea, kde si můžete prohlédnout rozmanitost místních druhů hmyzu. Muzeum vám ukáže fascinující svět těchto malých tvorů a jejich důležitou roli v ekosystémech Mauricia.

La Vanille Nature Park je tedy nepřehlédnutelným místem pro ty, kteří se chtějí ponořit do místní přírody a poznat její diverzitu. Park je nejen zábavný, ale také vzdělávací, a nabízí jedinečný zážitek, který si turisté z celého světa nemohou nechat ujít při návštěvě Mauricia.


Dovolená Mauricius La Vanille Nature Park


Mauricius je jedno z nejpopulárnějších tropických ostrovů na světě s neuvěřitelnou krásou přírody a bohatou faunou a flórou. Mezi jedno z nejzajímavějších a nezapomenutelných míst, které byste na Mauriciu měli navštívit, patří La Vanille Nature Park.

La Vanille Nature Park se nachází v jihovýchodní části Mauricia a je jedním z nejzachovanějších přírodních parků na ostrově. Tento park je domovem pro různé druhy zvířat, ptáků a rostlin, které nejsou běžně k vidění jinde na ostrově.

Hlavní atrakcí La Vanille Nature Park je obrovská početná populace krokodýlů. Park se pyšní tím, že je domovem více než 1000 krokodýlů, včetně ohrožených druhů, jako je krokodýl nilský a aligátor americký. Můžete si prohlédnout krokodýly v různých fázích jejich života, od vylíhnutých mláďat až po obrovské dospělé jedince. Pro ty odvážné je možné se dokonce s některými krokodýly vyfotit a dokázat neskutečnou odvahu.

La Vanille Nature Park nemá také na ostrově konkurenci, když jde o setkání s obřími želvami. Zdejší park je známý svými želvami Aldabra, které patří k největším želvám na světě. Tyto želvy mohou dosáhnout délky až 1,2 metru a vážit kolem 250 kilogramů. Můžete se projít po ohradě, kde tyto impozantní tvory žijí, a dokonce se s nimi i pohladit. Je to skvělá příležitost fotografovat se s těmito nádhernými tvory a zažít neopakovatelné dobrodružství.

V rámci parku se můžete projít také po naučné stezce, která vás provede dalšími zajímavými a oblíbenými druhy Mauricia. Můžete se těšit na pozorování různých druhů ptáků, jak na stromech, tak i ve voliéře. Navíc park také hostí další zvířata, jako jsou opice, ježci a leguáni.

Kromě pozorování zvířat můžete také navštívit zahrady s místními a exotickými rostlinami. Park je plný barev a vůní, které vás okouzlí. Existuje také restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční mauricijské pokrmy a pořídit si suvenýry v obchodě, který nabízí mnoho originálních předmětů.

La Vanille Nature Park není jen prostě zvířecí park, ale je to skutečný klenot Mauricia s ohromujícími přírodními krásami, které nemají konkurenci. Je to místo, kde si můžete prohlédnout neuvěřitelnou biodiverzitu ostrova, zažít interakci s krokodýly a želvami, a užít si jedinečnou atmosféru tropické džungle. Pokud plánujete dovolenou na Mauriciu, určitě nezapomeňte navštívit La Vanille Nature Park.


Nejčastější dotazy a odpovědi Mauricius La Vanille Nature Park


1) Jak se dostat do Mauriciaus La Vanille Nature Park?
- Mauriciaus La Vanille Nature Park se nachází v jihozápadní části Mauricia nad městem Rivière des Anguilles. Nejlepší způsob, jak se dostat do parku, je půjčit si auto nebo si objednat dopravu. Park také nabízí transfery ze vybraných hotelů.

2) Jaké jsou otvírací hodiny Mauriciaus La Vanille Nature Park?
- Park je otevřen denně od 8:30 do 17:00 hodin.

3) Kolik stojí vstupné do Mauriciaus La Vanille Nature Park?
- Vstupné do parku se pohybuje kolem 15 EUR pro dospělé a 8 EUR pro děti do 12 let.

4) Co si mohu prohlédnout v Mauriciaus La Vanille Nature Park?
- V parku můžete spatřit a naučit se o různých druzích želv, krokodýlů, papoušků a chameleónů. Park také nabízí prohlídky farmy obrovských želv, voňavou zahradu s orchidejemi, pralesní procházku a interaktivní pozorování krokodýlů.

5) Mohu se v parku setkat s dinosaury?
- Ano, park také nabízí interaktivní výstavu s animatronickými dinosaury, která je oblíbená zejména u dětí.

6) Je možné se v parku najíst?
- Ano, park má také restauraci, kde si můžete objednat jídlo a občerstvení.

7) Jak dlouho trvá prohlídka Mauriciaus La Vanille Nature Park?
- Prohlídka parku trvá obvykle kolem dvou hodin, ale závisí to na vaší preferenci a kolik času chcete strávit u jednotlivých atrakcí.

8) Mohu si park projet samostatně nebo je zapotřebí se přidat ke skupině?
- Můžete si prohlídku parku udělat samostatně nebo se přidat ke skupině vedenou průvodcem, který vám poskytne další informace o zvířatech a semenech.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky