Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Řecko Zakynthos Tragaki

Počasí Řecko Zakynthos Tragaki


Zakynthos Tragaki je malebné letovisko na ostrově Zakynthos (Zante) v Řecku, které je známé svou krásnou přírodou, plážemi a slunečným počasím. Toto místo láká turisty z celého světa, kteří sem přijíždějí za okouzlujícím prostředím a relaxací na pobřeží Jónského moře.

Jedním z hlavních lákadel Zakynthosu Tragaki jsou jeho pláže. Milovníci slunce a moře si zde mohou užívat nádherný písčitý pobřeží s azurově modrým mořem. Pláže jsou čisté a dobře udržované, což zajišťuje pohodlný pobyt pro všechny návštěvníky. Oblíbenou pláží v této oblasti je Amboula Beach, která je vhodná i pro rodiny s dětmi díky mírně se svažujícímu dnů a klidným vodám.

Dalším zážitkem v Tragaki je návštěva vyhlídky s panoramatickým výhledem na moře a okolní krajinu. Tato vyhlídka poskytuje úchvatný výhled na pobřeží a je obzvláště malebná při západu slunce. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí obdivovat nádherné přírodní scenérie a udělat si krásné fotografie.

Co se týče počasí v Zakynthosu Tragaki, ostrov je během letních měsíců známý svými vysokými teplotami a slunečným počasím. Letní období začíná obvykle v květnu a končí v září, s teplotami kolem 25-35°C. Moře v této oblasti je obvykle teplé až do pozdního podzimu, což umožňuje plavání a vodní aktivity i po skončení letní sezóny.

Na přelomu června a července se na Zakynthosu Tragaki koná jedinečný přírodní fenomén - vejce karety. Toto je období, kdy karety, ohrožené želvy obývající Jónské moře, kladou svá vajíčka na plážích Zakynthosu. Toto je skutečně jedinečná příležitost vidět tyto ohrožené živočichy a pozorovat proces líhnutí malých želviček.

Tragaki je také výchozím bodem pro průzkum dalších částí ostrova Zakynthos. Přilehlá města a vesnice nabízí další zajímavosti a aktivity, jako je návštěva starobylých chrámů, muzeí a tradičních řeckých restaurací. Mnoho turistů také využívá možností výletů lodí po okolních ostrovech nebo vodních sportů.

Zakynthos Tragaki je tedy vynikajícím místem pro dovolenou s příjemným počasím, krásnými plážemi a mnoha aktivitami, které lze vykonávat jak na souši, tak v moři. Toto malé letovisko v Řecku nabízí kombinaci přírodní krásy a odpočinku, díky čemuž si zde turisté odpočinou od svého každodenního života a prožijí nezapomenutelnou dovolenou.


Dovolená Řecko Zakynthos Tragaki


Řecko je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro dovolenou a mezi oblíbené ostrovy patří i Zakynthos. Jedna z menších, ale přesto malebných vesniček na ostrově je Tragaki, která nabízí klid, krásné pláže a autentickou řeckou atmosféru.

Tragaki se nachází na severovýchodní části ostrova Zakynthos, pouhých 8 km od hlavního města ostrova, města Zakynthos. Tato malebná vesnice je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou daleko od rušného turistického ruchu.

Jednou z největších předností Tragaki je její poloha u moře. Turisté zde mohou využít několik krásných pláží, které jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky vodních sportů. Oblázková pláž s křišťálově čistou vodou je ideálním místem pro relaxaci a opalování. Milovníci potápění si zde mohou vychutnat množství podmořských jeskyní a útesů.

Kromě pláží nabízí Tragaki i možnost objevovat okolí. Pro milovníky přírody je zde pestrobarevný přírodní rezervace s olivovými háji, borovicemi a travnatými pláními. Procházka krajinou nabízí zážitky pro všechny smysly a je ideální pro milovníky pikniků nebo jízdy na kole.

Ve vesnici samotné je možné projít se úzkými uličkami hned vedle malebných bílých domů s modrými okny. Zastavit se můžete v místních kavárnách a restauracích, kde si můžete vychutnat tradiční řeckou kuchyni. Místní tržnice nabízí možnost nakoupit čerstvé ovoce, zeleninu a tradiční řecké speciality.

Pokud máte chuť na poznávání, nemůžete vynechat návštěvu nedalekého města Zakynthos, které je hlavním městem ostrova. Město je plné historických památek, jako například chrám apoštola Dionýsia a nábřeží s krásnou vyhlídkou na moře a východ slunce. Zakynthos nabízí také živou noční zábavu a mnoho možností pro nakupování.

Tragaki je skvělým místem pro dovolenou pro ty, kdo hledají klid a autentickou řeckou atmosféru. Malebné pláže, tyrkysově modré moře a krásná příroda sem lákají turisty z celého světa. Zároveň je však blízko hlavnímu městu ostrova, kde si můžete užít noční život a další turistické atrakce. Nechte se unést řeckou pohostinností a užijte si dokonalou dovolenou v Tragaki na ostrově Zakynthos.


Letenka Řecko Zakynthos Tragaki


Pokud hledáte ideální cíl pro svou dovolenou, která spojuje krásné pláže, kulturu a fantastické jídlo, Řecko je tou správnou volbou pro vás. A pokud jste nakloněni navštívit Řecko, ostrov Zakynthos by měl být vaší první volbou. Zakynthos nabízí návštěvníkům jedinečnou atmosféru a četné přírodní krásy, které si můžete prohlédnout v průběhu své návštěvy. Navíc je tu živá a zábavná scéna, která vás nikdy nenechá na pochybách o tom, že si užíváte život v plné míře!

Pro návštěvu ostrova Zakynthos je nutné si zajistit letenku. V naší nabídce najdete mnoho cenově dostupných leteckých společností, které vám nabídnou možnost odletu do Zakynthos. Oblíbená destinace pro letenku Řecko Zakynthos Tragaki je společnost Ryanair, která létá z mnoha evropských měst, ale také můžete využít například EasyJet nebo Aegean Airlines. Cena letenky se samozřejmě může lišit v závislosti na datumu, které si zvolíte pro svou cestu.

Jakmile dorazíte na ostrov Zakynthos, můžete si užít svou dovolenou. Tragaki je skvělé místo pro ty, kteří hledají klid a pohodu, ale zároveň chtějí mít v blízkosti živou atmosféru. Můžete si užít pláže Tragaki a Amboula a poté se vydat na prohlídku kláštera Panagia Skopiotissa. Tento klášter se nachází na kopci s nádherným výhledem na okolí a také nabízí výbornou zmrzlinu, kterou si určitě nechte ujít.

Dalšími zajímavými místy, které stojí za návštěvu, jsou například ruiné Venetian Castle, odkud je úžasný výhled na město Zakynthos a okolní moře. Když budete chtít vidět něco skutečně jedinečného, navštivte Navagio Beach, která je známá svou bílou pláží a zříceninami uprostřed pláže. Pro ty, kteří milují zvířata, je možné si pronajmout loď a proplout kolem pláže, kde můžete spatřit krásné korytnačky a také delfíny.

V závěru vaší návštěvy Zakynthos nezapomeňte ochutnat místní speciality. Řecká kuchyně je známá po celém světě a Zakynthos není výjimkou. Můžete si vychutnat čerstvé ryby, olivy, saláty a také jedinečný řecký jogurt s medem.

Pokud tedy stále rozmýšlíte, kam si vyrazit na dovolenou, Zakynthos by měl být na vašem seznamu! Letenka Řecko Zakynthos Tragaki je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí prožít nezapomenutelnou dovolenou plnou krásných pláží, kultury a chutného jídla.


Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Zakynthos Tragaki


1) Jak dlouho trvá let z Prahy na Zakynthos?
- Cesta z Prahy na Zakynthos trvá asi 2,5 hodiny.

2) Jaká je nejlepší část ostrova Zakynthos?
- Oblast Tragaki je velmi pěkná a klidná, ideální pro relaxaci a odpočinek.

3) Kolik stojí ubytování v Tragaki?
- Ceny ubytování v Tragaki se liší podle typu a kvality. Základní cena se pohybuje kolem 800 Kč/noc.

4) Jaké jsou nejlepší pláže v okolí Tragaki?
- Pláže v okolí Tragaki jsou krásné a čisté, například St. John Beach nebo Makris Gialos.

5) Jsou v Tragaki nějaké dobré restaurace?
- Ano, v Tragaki najdete mnoho skvělých restaurací s nabídkou řeckých specialit i mezinárodní kuchyně.

6) Je na Zakynthos voda čistá?
- Ano, voda na Zakynthos je velmi čistá a vhodná ke koupání.

7) Jaké jsou nejlepší aktivity na Zakynthos?
- Zakynthos nabízí mnoho aktivit, jako je potápění, plavba na lodi, výlety do přírodních rezervací a návštěva historických památek.

8) Kdy je nejlepší čas na návštěvu Zakynthos?
- Nejlepší čas na návštěvu Zakynthos je od června do září, kdy jsou teploty ideální pro koupání a slunění.


Ubytování Řecko Zakynthos Tragaki


Zakynthos je ostrov v Jónském moři a jedním z nejnavštěvovanějších turistických cílů v Řecku. Jeho neobyčejná krása a azurově modré moře lákají návštěvníky z celého světa. V oblasti Tragaki najdete mnoho kvalitních možností ubytování, které umožní vám strávit nezapomenutelnou dovolenou na tomto krásném místě.

Tragaki je klidné a malebné letovisko na východním pobřeží Zakynthosu, které je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu během své dovolené. Nachází se v blízkosti města Tsilivi, které nabízí bohaté možnosti zábavy a kulturních akcí.

Tragaki nabízí mnoho možností ubytování pro návštěvníky. Můžete si zvolit hotel, apartmán nebo vilu. Mnoho hotelů nabízí výhled na moře a některé z nich mají vlastní pláž. Tyto hotely jsou ideální pro ty, kteří hledají komfort a pohodlí.

Apartmány jsou další možností ubytování v Tragaki. Tyto apartmány jsou často velmi dobře vybavené a mají kuchyňský kout, balkon a v některých případech i výhled na moře nebo bazén. Tyto apartmány jsou ideální pro rodiny nebo páry, kteří hledají více soukromí a nezávislosti.

Vily jsou další možností ubytování v Tragaki. Tyto vily jsou obvykle velmi dobře vybavené a nabízejí mnoho prostoru a pohodlí. Vily jsou ideální pro velké skupiny přátel nebo rodin, kteří hledají soukromí a klid.

Všechny tyto možnosti ubytování v Tragaki jsou velmi dobře umístěny a v blízkosti mnoha restaurací, barů a obchodů. Okolní krajina je nádherná a plná krásných pláží a turistických atrakcí.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v Tragaki na Zakynthosu, můžete si být jisti, že si užijete nezapomenutelnou dovolenou s mnoha krásnými zážitky. Výběr ubytování závisí na vašich preferencích a rozpočtu, ale každá z možností nabízí mnoho pohodlí a pohodlí pro vaši dovolenou.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky