Hledáte nejlepší nabídku letenky?

Zimbabwe Thetford Game Reserve

Letenka Zimbabwe Thetford Game Reserve


Thetford Game Reserve v Zimbabwe – Kousek africké divočiny

Zimbabwe je zemí bohatou na kouzlo a přírodní krásy. Jednou z nezapomenutelných atrakcí, kterou tato země nabízí, je Thetford Game Reserve. Tato rezervace leží v jihozápadní části Zimbabwe a představuje útočiště pro mnoho ohrožených druhů zvířat a rostlin.

Thetford Game Reserve se rozprostírá na ploše 1600 hektarů a je domovem pro více než 150 druhů ptáků a 30 druhů savců. Tato rezervace je známá svou rozmanitostí fauny, která zahrnuje slony, lvy, leopardy, nosorožce a mnoho dalších. Je také oázou pro vzácné a ohrožené druhy, jako je gepard či pes hyenovitý. Pokud se vydáte na procházku rezervací, nejspíše narazíte i na řadu antilop, zeber, buvolů nebo hrochů.

Navštívit Thetford Game Reserve je jako vstoupit do jiného světa – světa divoké přírody a nezničeného prostředí. Okolní krajina je překrásná a nabízí možnosti pro nedotčené procházky a pozorování zvířat ve volné přírodě. Můžete si zapůjčit průvodce, který vám bude ukazovat skrytá místa plná překvapení a zajímavých zážitků.

Pro ty, kdo by rádi zažili tento jedinečný zážitek z ptačí perspektivy, je zde možnost vyhlídkového letu. Letecký pohled na rezervaci vám umožní ocenit její obrovskou rozlohu a nádhernou krajinu. Tento let je nezapomenutelný a přináší naprosto nový rozměr zážitku z cestování.

Pokud máte rádi dobrodružství, můžete se také zúčastnit safarijízd v otevřených terénních vozidlech. To vám umožní přiblížit se zvířatům a zažít skutečnou divočinu. Pro ty, kteří mají rádi menší adrenalinové špičky, je tu také možnost vyjet na kolech nebo se vydat na pěší túru.

Kromě bohatého zážitkového programu, Thetford Game Reserve také poskytuje možnosti ubytování pro návštěvníky. Můžete si vybrat mezi luxusními chatami nebo i kempem pro ty, kdo chtějí zažít opravdovou podstatu přírody. K dispozici jsou také restaurace, které nabízejí tradiční a exotická jídla.

Pro vstup do Thetford Game Reserve je třeba zakoupit letenku do Zimbabwe. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí přímé lety z různých destinací. Pokud hledáte opravdovou dobrodružnou cestu, rozhodně byste neměli vynechat návštěvu této úchvatné rezervace.

Thetford Game Reserve v Zimbabwe nabízí jedinečný pohled do neporušené divočiny a možnost zažít přírodu v celé její kráse. Pokud máte rádi divokou přírodu, exotická zvířata a odvážná dobrodružství, pak je tato rezervace pro vás skutečným rájem. Stojí za to dostat se sem a prozkoumat tuto nádhernou značku v srdci africké divočiny.


Nejčastější dotazy a odpovědi Zimbabwe Thetford Game Reserve


Nejběžnější dotazy a odpovědi týkající se Zimbabwe Thetford Game Reserve mohou vypadat následovně:

1. Jak se dostanu do Zimbabwe Thetford Game Reserve?
- Do rezervace se dá dostat nejlépe letecky do místního letiště, nebo po silnici.

2. Jaké zvířata mohu očekávat spatřit v Zimbabwe Thetford Game Reserve?
- V rezervaci lze spatřit širokou škálu zvířat, včetně slonů, nosorožců, lva, leopardů, gepardů, zebů, buvolů a mnoho dalších.

3. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Zimbabwe Thetford Game Reserve?
- Nejlepší čas na návštěvu rezervace je v období sucha, které trvá od května do října. V tomto období je nejlepší šance na pozorování zvířat, protože se tehdy shromažďují u vodních zdrojů.

4. Jakou je vstupní cena do Zimbabwe Thetford Game Reserve?
- Vstupní poplatek se může lišit, avšak v obecnosti je to již od 10 USD za dospělého a 5 USD za děti.

5. Kde mohu zůstat při návštěvě Zimbabwe Thetford Game Reserve?
- V okolí rezervace se nachází několik výhledových míst, chatové vesnice a kempů, které nabízejí ubytování pro návštěvníky.

6. Existují nějaké pravidla ohledně chování v Zimbabwe Thetford Game Reserve?
- Ano, návštěvníci jsou povinni dodržovat pravidla rezervace, která zahrnují dodržování bezpečnostních pokynů, nekrmení zvířat, zachování ticha a respektování prostředí.

7. Je možné provádět safari v rezervaci?
- Ano, Zimbabwe Thetford Game Reserve nabízí safari pro návštěvníky, kteří se chtějí vydat na pozorování zvířat s průvodcem.

Toto jsou pouze obecné dotazy a odpovědi. Při plánování návštěvy Zimbabwe Thetford Game Reserve je vždy dobré kontaktovat správu rezervace pro aktuální informace a specifické dotazy.


Počasí Zimbabwe Thetford Game Reserve


Zimbabwe je země, která se nachází v jižní Africe a je známá svou rozmanitou krajinou a bohatou divočinou. Jednou z nejzajímavějších částí této země je Thetford Game Reserve, která se nachází na severovýchodě Zimbabwe.

Thetford Game Reserve je jedním z nejpopulárnějších cílů pro přírodovědce a milovníky divokých zvířat. Tato rezervace, která se rozprostírá na ploše více než 300 čtverečních kilometrů, nabízí překrásné scenérie a rozmanité druhy zvířat, včetně slonů, lvů, nosorožců, bufalů a mnoha dalších.

Pokud jde o počasí Thetford Game Reserve, země má typické tropické podnebí s dvěma hlavními obdobími - suchým obdobím a deštivým obdobím. Suché období trvá od května do října a je charakterizováno nízkými srážkami a teplotami, které se pohybují kolem 25-30 stupňů Celsia. Toto období je ideální pro safari a pozorování zvířat, protože zvířata častěji vyhledávají vodu a jsou snadněji spatřitelná.

Na druhou stranu, deštivé období v Thetford Game Reserve trvá od listopadu do dubna a je charakterizováno vysokými srážkami a vlhkostí. Teploty v tomto období se pohybují mezi 20-25 stupni Celsia. Deštivé období přináší rozkvétající flóru a větší množství zeleně, což dělá z Rhino River Lodge ještě krásnějším a atraktivnějším.

Nejlepší období pro návštěvu Thetford Game Reserve je období sucha, protože srážky jsou minimální a teploty jsou příjemné. Turisté mohou využít teplejších teplot a strávit více času venku při zkoumání a prohlížení divokých zvířat.

Zimbabwe jako celek je velmi horké místo a je dobré mít na paměti, že teploty se mohou v průběhu dne výrazně měnit. Je proto důležité se při návštěvě Thetford Game Reserve vhodně oblékat a dbát na dostatečné hydrataci.

Celkově lze říci, že počasí v Zimbabwe, zvláště v Thetford Game Reserve, je ideální pro turisty, kteří chtějí objevovat přírodu a divočinu. Každé období nabízí své jedinečné zážitky, ať už jde o suché období s hojnými možnostmi pro pozorování zvířat, nebo deštivé období s jeho nádhernou zelení a květinovou flórou. V každém případě je Thetford Game Reserve zářivějším místem v Zimbabwe.


Ubytování Zimbabwe Thetford Game Reserve


Zimbabwe Thetford Game Reserve je úžasné místo, které nabízí jedinečnou zkušenost s divokou přírodou. Kromě pozorování zvířat můžete v tomto rezervaci zůstat i na noc a prožít tak nezapomenutelné chvíle. Zde je podrobnější informace o ubytování v této rezervaci.

Venkovský dům

Jestliže hledáte pohodlný pobyt, můžete se ubytovat v jednom z venkovských domů v Zimbabwe Thetford Game Reserve. Tyto domy jsou vybaveny vším, co potřebujete pro velmi pohodlný pobyt. Mají plně vybavenou kuchyň s lednicí, mrazákem, sporákem, troubou a myčkou nádobí. V obývacím pokoji najdete pohodlné křeslo a TV, abyste si mohli odpočinout po náročném dni. Pokoje jsou vkusně zařízené s velmi pohodlnými postelemi. V tomto typu ubytování máte možnost vychutnat si krásy okolní přírody i ve chvílích, kdy nejste na safari.

Kajuty

Další možností, jak se ubytovat v Zimbabwe Thetford Game Reserve, jsou kajuty. Tyto kajuty jsou postaveny přímo uprostřed přírody a poskytují úžasný výhled na okolní krajiny. Většina kajut je vybavená vlastní koupelnou a základním kuchyňským vybavením. Díky této možnosti ubytování si můžete užít pocitu, že jste opravdu částí přírody a máte na dosah ruky divoká zvířata.

Kempování

Pro ty, kteří chtějí zažít pevnější kontakt s přírodou, může být ubytování v kempu tou pravou volbou. Kempy se nacházejí v bezprostřední blízkosti přírody a jsou vybaveny základním zařízením. V kempu máte možnost spát ve vlastním stanu a sami si vařit na ohni. Kempy nabízejí úžasnou možnost naučit se, jak přežít v divočině. Pokud s sebou nechcete vozit svůj stan, můžete si ho zapůjčit od rezervace.

Bez ohledu na to, jak se rozhodnete žít v Zimbabwe Thetford Game Reserve, určitě si tuto zážitkovou rezervaci zamilujete. Každý typ ubytování nabízí své výhody a na základě toho, co hledáte, si můžete vybrat to nejvhodnější. Jednu věc však máte jistou - pobyt v Zimbabwe Thetford Game Reserve vám poskytne jedinečnou zkušenost s divokou přírodou.


Dovolená Zimbabwe Thetford Game Reserve


Zimbabwe, země v jižní Africe, je známá svou bohatou divokou přírodou a jedinečnými safari zážitky. V rámci této země se nachází mnoho úchvatných přírodních rezervací, které lákají milovníky přírody z celého světa. Jedním z nejpopulárnějších chráněných území v Zimbabwe je Thetford Game Reserve.

Thetford Game Reserve se rozprostírá na ploše 52 000 hektarů v severní části země, poblíž města Hwange. Toto rezervace je známá především pro svou rozmanitou faunu a flóru a poskytuje jedinečný pohled na africkou divočinu. Zde si turisté mohou zakusit opravdovou divočinu a pozorovat v přirozeném prostředí ohromující množství druhů zvířat.

V Thetford Game Reserve je možné vidět širokou škálu zvířat, včetně slonů, nosorožců, lva, leoparda, geparda, zebry, impaly, zebřici, a mnoho dalších. Pro milovníky ptactva je zde také mnoho druhů ptáků, včetně vzácných endemických druhů. Rezervace je domovem více než 400 druhů ptáků, což ji činí rájem pro ornitology a milovníky přírody.

Jedním z nejlepších způsobů, jak objevit tuto rezervaci, je safari. Jeep safari vás provede přes nádherné krajiny a dokáže vám umožnit úžasná setkání s divokými zvířaty. Výhled z jeepu dovoluje turistům sledovat blízko se úchytící zvířata, aniž by je obtěžovali. Je to úžasný způsob, jak být součástí této divoké přírody a prozkoumat její tajemství.

Kromě safari nabízí Thetford Game Reserve také mnoho dalších aktivit. Například výlety na koni jsou oblíbené u těch, kteří preferují klidnější prozkoumávání přírody. Toto vyjížďky na koni poskytují cestovatelům možnost pocítit atmosféru africké divočiny a být blíže k přírodě.

Po náročném dni stráveném prozkoumáváním rezervace si můžete odpočinout v luxusních lodgích, které se nacházejí v rezervaci. Tyto lodžie nabízejí pohodlné ubytování a luxusní vybavení pro hosty, kteří mají rádi kombinaci komfortu a přírody.

Dovolená v Thetford Game Reserve nabízí jedinečný zážitek safari v jednom z nejkrásnějších přírodních rezervací Zimbabwe. Zde si můžete vychutnat nádhernou přírodu, pozorovat ohromující druhy zvířat a zažít nezapomenutelné dobrodružství. Je to skvělé místo pro milovníky přírody, kteří touží po objevování divočiny a prozkoumávání tohoto jedinečného prostředí.


Největší internetový výběr letů

97% našich klientů doporučuje naše služby

Zajištění nejlepší ceny

Nejlevnější letenky do celého světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Prohledat letenky